İğneli Epilasyon iğneli epilasyon yaptıranlar burayaaaa ....

D

dygduru

Ziyaretçi
yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlaropuyorumnanaktan

sen yaptırıyor musun yuzune iğneli epilasyon dgyduru

Evet ben de yüzüme yaptırdım, yaklaşık 1.5 yıl sürdü ama değdi çünkü sonuç mükemmmel oldu. Sabrınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.

Peki yüzün neresine yaptırdınız ve kabuklanmalar olduğunda sorun olmadı mı görüntü olarak? :)

Soru bana sorulmuş olarak düşünerek cevap vereyim: yüzümde favori denen bölge hatta yanaklarımın büyük kısmı,çene altı, boyun bölgesi, kaşlarıma yapıldı. Kabuklanma en fazla 1 hafta sürüyordu ançak ilk seanaslarda daha uzundu bu süre. Ben de çok şükür iz kalmadı ama izler de zaman içerisinde geçti. Daha önce de belirtmiş olmalıyım bu süreç 1.5 yıl aldı, ben çok sabırlı davrandım, hep tüysüz günlerimi düşünerek dayandım. Hala vücudumun başka alanlarına devam ediyorum, yüzle aynı anda başlamadığım için oralar henüz bitmedi ama yüzüm bittiyse oralar kesin bitecek diye düşünüyorum. Bu kış tüm bacak ve popo çalışıyoruz, özel bölgenin üst kısımları bitti, alt kısma devam ediyoruz. Umarım herkes hangi yöntemi uyguluyorsa uygulasın tüylerinden kurtulur.Sevgiler.

Evet yüzümde yaptırmak istediğim bölgeler de baya benzer sizinle :) Benim de var ancak o bölgelerde çok ince ince çıplak gözle direk görünmüyor çoğu, umarım çabuk biter ....

slm..
bende yaklaşık 2 yıl boyunca yüz bölgeme iğneliye gittimm..tüylerim çok ince olduğu halde maalesef çok faydasını göremedim.. bunu tamamen yapan kişinin verdiği akımın düşük olmasına bağlıyorum... şu anda önce sir sonrada karınca yumurtası yağı kremini sürüyorum ve biraz fark görmeye başladım...

2 yıl boyunca bitmemesi kötü olmuş ya keşke uzmanı değiştirseymişiniz, referanslı biri miydi ?

2 yıl boyunca bitmemesi kötü olmuş ya keşke uzmanı değiştirseymişiniz, referanslı biri miydi ?

valla canım güyta işin uzmanıydı... randevu almak bile problemdi... ama uyanık hatur... işi uzatmak için düşük akımla çalışıyordu...

Ne biçim insanlar var valla ya ne diyeyim :) Hangi semtteydi peki ?

Soru bana sorulmuş olarak düşünerek cevap vereyim: yüzümde favori denen bölge hatta yanaklarımın büyük kısmı,çene altı, boyun bölgesi, kaşlarıma yapıldı. Kabuklanma en fazla 1 hafta sürüyordu ançak ilk seanaslarda daha uzundu bu süre. Ben de çok şükür iz kalmadı ama izler de zaman içerisinde geçti. Daha önce de belirtmiş olmalıyım bu süreç 1.5 yıl aldı, ben çok sabırlı davrandım, hep tüysüz günlerimi düşünerek dayandım. Hala vücudumun başka alanlarına devam ediyorum, yüzle aynı anda başlamadığım için oralar henüz bitmedi ama yüzüm bittiyse oralar kesin bitecek diye düşünüyorum. Bu kış tüm bacak ve popo çalışıyoruz, özel bölgenin üst kısımları bitti, alt kısma devam ediyoruz. Umarım herkes hangi yöntemi uyguluyorsa uygulasın tüylerinden kurtulur.Sevgiler.

canım nereye yaptırdığını bana özelden atabilirmisinn? aynı zamanda sen yüzünde yaptırdıktan sonra nlere uyguluyordun ve kabuklar düştükten sonra böle yeri belli oluyormuydu yani kızarıklık değill daha çok böle kabuk düşünce yeri belli olur ya ölee anlatabildimmi acaba:))))cevaplarsan çok seviirim cnmm yaptırıyorum da bende...

slm arkadaşlar gulsunn sizin adınıza cok uzuldum gercekten ben gıdıyorum meselaa cok memnunm bır sene olcak ama benım tuylerım bıttı nerdeyse gercekten cok ıyı yapıyolar yıllardır bu ısle ılgılenıyolalarmıs bakırkoyde doruk adında guzüzellik salonu numarasını verıyım ıstersen sızde bı gorusun 543 94 37 memnun kalırsın emınım

arkdslar ya bu derece olarak ıgnelıde kacla baslanmalı ben sorcamda gıttıgımde gercı ılk seansımdı yardımcı olurmsunuz lutfen verım alınabılmesı ıcın kacla baslanmalı?

X