Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Elektronik rnler.. Hangi markalari tercih ettiniz ve memnun kaldnz?

ogretmenim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
2.566
0
arkadaslar burda buna benzer bircok konu acılmıstı aslında ve cok sey ogrendim sizlerden...ozellikle park yatak ve bebek arabası seciminde

elektronik araclar malum diğer urunlere kıyasla daha pahalı,aldik mi pişman olmamak lazim yani kıyafet kadar kolay alinmiyor:))

benim almayı dusundugum;soguk buhar makinesi, ateş olcer ve bebek telsizi

not:soguk buhar makinesinin sessiz olması onemli benim icin.

eger kıyaslayıp memnun kaldiginiz diger kategorilere ait markalarida yazarsaniz cok sevinirim:))

cnm selam buhar makinesi hiç kullanmadım.ateş ölçer sadece ateşini ölçen microlife diye basit birşey aldım.bebek telsizi arçelik henüz odayı ayırmadığım için kullanmadım.yan yana odalarda çekiyor sadece.

canım bizim kulaktan ölçerde braun
ama alından ölçer makinalarda var bak onlarda iyi olabilir
hem ona göre renkte veriyolar

bu buhar makinasını bende merak ediyorum
eşim önemli değil simbo mu alsak dedi ben istemiyorum güvenmedim ama bakalım bakalım

evet smhcim ben de uygun ve sessiz olsun istiyorum.tum gece acik mi kaliyor yoksa bir kac saat mi kullanmak gerek oda onemli...

canım birde baya kapsamlı bunları buldum

burdan
burdan

bide bu

A41C3DA0C09A4C94A3EBC8ECD03EF8C3.jpg

Son düzenleme:
smhcim ben de philipsin ozelliklerini begendim senin yolladigın bionaire b1300de iyi digerleri bana pahalı geldi ne kadar kullanıcaz ki.
arzumnun 60 tl idi.
tefalin compact modelide 80 ama 10 m2 oda icinmiş.

Ben de philipsin buhar makinesini kullanıyorum, gerçekten sessiz ve kuru havayı kısa zamanda nefes alınabilecek hale getiriyor. Özellikle kaloriferle ısınan evler için ideal, ben neler denemedim, sular koydum her tarafa, ama ne yazık ki nem oranını bir türlü yükseltemedim, oğlumun burnu hep tıkalı kaldı. Sonra makineyi kullanmaya başladık, biz bile faydasını gördük...

Ateşölçer olarak braun kullanıyorum, kulaktan ölçenlerinden, ondan da çok memnunum. Bebek telsizim de weewell, o da gayet iyi...

ateşölçer chiccodan aldım ama memnun kalmadım ,2 dakika farkla ,farklı ölçüm yapıyor güvenemedim ,bende eczaneden basit 5 tl ye digital ateşölçer aldım çok daha doğru ve güvenli ..

buhar makinesi geçen yıl bim e mehtap marka gelmişti 30 tl idi aldım ve accayip memnun kaldım geçen yıl ,şimdi de kullanmaya başladım kalorifer yakıyorum çünkü..ayrıca gece boyunca açık kalmamasına özen göster,valla bebek dahil odada yatan kim varsa sırılsıklam olur.ben bi kere açık unuttum allahtan o gece bebek le beraber oturma odasında yatmışız ,kocam ıslanmış :) yani ıslanmak derken hafif nemlenmiş adamcağız :)))ara ara açar odayı nemlendirir kapatırsın..
sende basit bişey alabilirsin ,sinbo ,kumtel ,arzum v.s
bebek telsizi ben kullanmıyorum evim küçük artı kızımın ayrı odası yok .ihtiyaç duymadım ama ablam arçelik kameralı kullanıyor ,nefesini dahi ölçüyor i,nefes düzensizliğinde filan sinyal veriyor ,ayrıca bebeği de net görebiliyorsun ..

hepinize ayri ayri tesekkurler arkadaslar.buhar makinesini kullananlar sanirim hep memnun kalıyor.ben de almak istiyorum
philips ve bionaire bir de daha uygun makineleri inceleyip karar veriebilirim insallah.sessiz calişmasi cok onemli eşim uyuyamaz da:)))

bugün bu buhar makinasını
aldık kızlar

weewll_whc720.jpg

Weewell WHC-720 Soğuk Buhar Üfleyici (Programlanabilir Nem Oranı Ayarlama - Ionizer)

Nasıl beğendin mi? Ya bu philips bana da uygun geliyor ama bulunduğu yeri ıslatıyormuş diye hepsiburadada yorum okudum ondan çekiniyorum ama millet çok memnun. Bu weewell'i de düşünüyorum karar veremedim. Bu weewellin acaba sıcaklık ve hava nemini gösteren bir bölümü var mı?
Ateş ölçer braunun 4520'yi 85 TLye aldım, memnun kaldım.

sanirim buhar makinelerini surekli caliştirmak dogru degil bir tanidigimda ayni sorun oluyormus chicconın buhar makinesinde.uzun sure caliştiginda ıslanma olabilri.ben belirli bir sure caliştirmayi dusunuyorum.

Nasıl beğendin mi? Ya bu philips bana da uygun geliyor ama bulunduğu yeri ıslatıyormuş diye hepsiburadada yorum okudum ondan çekiniyorum ama millet çok memnun. Bu weewell'i de düşünüyorum karar veremedim. Bu weewellin acaba sıcaklık ve hava nemini gösteren bir bölümü var mı?
Ateş ölçer braunun 4520'yi 85 TLye aldım, memnun kaldım.

canım iki gecedir kullanıyoruz
phılıps dijital değil başta bende onu düşünmüştüm ama
nemin dercesini sen ayarlıyabiliyosun veya auto tuşuna basıp otomatik %55 yapıyosun makina ona göre odanın nemini sabit tutuyo gece ışıkları çok tatlı
haznesi büyük su çabuk gidiyo anladığım kadarıyla büyük olması iyi
ayrıca bu iyonizerli philips nasıldı unuttum
bulunduğu yeri falanda ıslatmadı tabi bu 2 günlük tecrübem
su azalınca sinyal veriyo
sıcaklık göstergesi yok
bizim ateş ölçerde braun farklı bir modeli

X