Bebek Beslenmesi SMA PLUS kullanan varmı........

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

deniz.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
254
6
arkadaşlar ben milupa kullanıyorum aptamil 1..fakat SMA plusun çok kilo aldırdığını ve iyi bir mama olduğunu söylüyorlar..kullanan varmı yardımmm...BEBEĞİM PREMATÜRE 26 HAFTALIK DOĞDU..şimdi düzeltilmiş 1 aylık....anne sütü yok malesef......

canım benim benim bebeğimde prematüre doğdu ve emmedi bende milupa kullandım kimi sma iyi kimi kötü diyor eltimin bebeğide prematüre doğmuş o sma yedirmiş bebek kiloluymuş ama boğazlı oldukları içinmi mamadan mı bilelemem kuzenimide smayla beslemişler ona yazramamış zayıfmış yani bebeğe göre değişiyor ben milupadan başka kullanmak istemiyorum hepsini denedim çünkü benim bebeğim de iştahsız dr. mamasını değiştir dedi değiştirdim yine bizimki milupayı tercih etti ama sma denemedim herşeyi bırakalımda birde GDO çıktı mamalardada varmış ne yapcaz bilmiyorum

canım ben 3 aydır kullanıyorum ve kilosuda gelişimide gayet iyi ben çok memnunum annem önerdi bunu bana abime kullanmış ve gerçekten dediği gibide çok iyi bi mama mamayı kullanmadan önce kızım 400 500 gram alıyodu günde 2 kez mama vermeye başladım 900 gram aldı valla sma çok iyi bi mama bana göre kızım çok yaradı

bende kızıma sma plus kullandım yok gold muydu acaba..
herneyse,benim kızımada hiç gaz yapmadı.yaradı vede.bende memnun kalanlardanım.

ben de sma s-26 kullanıyorum.bebeğim seviyor.kilo alımı da gayet iyi.gaz falan da yapmadım.gerçi sma gold için iyi diyorlar değiştirsemmi devam mı etsem kararsızım.

X