Lazerle akne izi tedavisi oluyorum

W

wexen

Ziyaretçi
meraba ..5 aylık roakutan gecmişimden sonra yuzumde cok iz kalmıstı..cukurlarım ve lekelerim vardı..lazer yaptırmaya karar verdim..arastırmalarım sonucu superplastı buldum.suan 2 seans bitti.cukurlarımda cok fazla bi degisiklik yok.ama lekelerim gecti.eskiden alacalı bulacalıydım ama simdi tek rengim:)3. seans 2 hafta sonra yapılacak.bu sefer daha derin bi lazer uygulanacak..toplam 5 seanslık bi tedavi olacak.doktorum hepsinin gececegini soyledi.umarım oyle olur:))gelişmelerden sizi haberdar ederim

canım benım bende lazer tedavi olmak istiyorum ama sitedebir tane bileolumlu gelişmeyok bu konuyla alakalıııııı....canım sen nerde yaptırıyorsun lazer işlemini doktorun kim

valla doktorların yaptığı başka mıdır bilmem ama ben bir güzellik merkezinde lazer kimyasal peeling ve koyun plesentası maske yaptırdım 2 aya yakın sonuç koca bir fiyasko hiç işe yaramadı kaldı ki benim lekelerim çok değildi ve hiç çukurum yoktu sadece alnımda varlardı hiç etki etmedi.bolca cebimi boşalttılar.dikkatli olun derim.

ben dogru tedavi uygulandıktan sonra duzelecegini dusunuyorum.ünlülerinde bu tarz sorunları vardı ve gecti.umutsuz degilim:))kimyasal peeling yuzeyel yapılır genelde ve fayda etmez..bana kalırsa onu yaptıracagımıza soyucu kremler daha faydalı.acnelyse gibi..ama derin peelingler tedavi edici oluyo..fakat onu yaptırmakta cesaret ister ve ii bi doktor bulmak lazım.

ben dogru tedavi uygulandıktan sonra duzelecegini dusunuyorum.ünlülerinde bu tarz sorunları vardı ve gecti.umutsuz degilim:))kimyasal peeling yuzeyel yapılır genelde ve fayda etmez..bana kalırsa onu yaptıracagımıza soyucu kremler daha faydalı.acnelyse gibi..ama derin peelingler tedavi edici oluyo..fakat onu yaptırmakta cesaret ister ve ii bi doktor bulmak lazım.

cnım sen yaptırdığım yerın ve doktorunun ismini yazarsan çok mutlu olucaammmmalkisalkisalkis

evet canım kime, nerde, kaça yaptırıyorsun..
bende roaccutan kullandım ve benimde izlerim var cvp verirsen sevinirim canım

--------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
canım kaç seans gerekli hafif izlerin geçmesi için ve seans ücreti nedir şu an önemli olan bu benim için:)

ben 3. seansı yaptırdım..bu sefer daha derin bi lazer uygulandı.ve suan biraz kotu gorunuyorum.3-4 gun dısarı cıkamıycam.ama bu yapılan lazer tek seansta baya bi duzelme saglıyomus.1 hafta sonra gorucem degisikligi.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaaa çok pahalı ya imkansız gibi görünüyo normal lazer tedavisiyle geçmezmii yaptırsam acaba

wegen üyelik ve direk bu topikte isim vererek mesaj yazma ... bence reklamı çok belli etmişsin

hayır cnm oyle bi niyetim yoktu.yanlıs anlasılmısım.burda zaten biçok doktorun ismi ve yaptıkları işlemler geciyo.bende sakınca gormemiştim bunları yazarken.baska doktorlarda yapıyo bu tarz seyleri.ama benim tavsiyem ya dermatolog yada estetik cerraha gidilmesi.hepsi için soylemiyorum amaa guzellik uzmanları hem zaman hem para kaybı olabiliyo.ve kotu etkilenebiliyo insanın yuzu.forumu öncedende takip ediyordum.ve bu tarz problemleri olanların böyle seyleri paylastıklarını okudum.benimde belki bu konuda biraz faydam olur diye dusundum.cunku akne izleri kolay duzelmiyo.duzelip duzelmeyeceginide bilmiyorum.yanlıs anlasıldıysam bi daha yazmam.

kullandigin ilaci cok uzun kullanmissin sanki? :S 5 sene kim verdi o ilaci sana! ??
lazer akne izi tedavisi icin birebirdir,5 seanstan sonra cildinde inanilmaz guzel bir fark goruceksin ve cok memnun kalacagina emin olabilirsin, lazer tedavisi ayni zamanda sivilce cikmasinida (yani siyah noktalarini ve yag bezelerinide) onleyecektir..
yanliz cukurlar icin yine lazerle soyma islemi gerekiyor, ben onuda yaptirdim ve eskiden cildim icin uzulen herkes simdi cildimi cok begeniyor :) seninde boyle olmasini umuyorum
gecmis olsun daha guzel gunlere :))

ben de rosacea yim :KK43:(( yüzümdeki kırmızı lekelerden muzdaribim..çok rahatsız edici..şu an ilaç kullanyıorum ama 3.ayımı bitirdim pek te yarayacağa benzemiyorum..çok mutsuzum:KK43:(((( tedaviden sonra lazer yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum da yüzüm yanar diye çünkü bir arkadaş bu forumda öle demiş hem de dermatologa yaptırmış :S bi de lazer kış aylarında yapılmalıymış..benim de ilaç tedavimin sonu yaza denk geliyor..off ne yapacağım bilmiyorum.......

kullandigin ilaci cok uzun kullanmissin sanki? :S 5 sene kim verdi o ilaci sana! ??
lazer akne izi tedavisi icin birebirdir,5 seanstan sonra cildinde inanilmaz guzel bir fark goruceksin ve cok memnun kalacagina emin olabilirsin, lazer tedavisi ayni zamanda sivilce cikmasinida (yani siyah noktalarini ve yag bezelerinide) onleyecektir..
yanliz cukurlar icin yine lazerle soyma islemi gerekiyor, ben onuda yaptirdim ve eskiden cildim icin uzulen herkes simdi cildimi cok begeniyor :) seninde boyle olmasini umuyorum
gecmis olsun daha guzel gunlere :))

oırda 5 ay yazıyor canım..yanlış görmüşsün sanırım..yada arkadaş yanlış yazdı sonra edit yapıp düzeltti..

leke için fraksiyonel laser gayet etkili kimyasal peeling hiç bi işe yaramaz ama çukur gözenek dersen laser bile fayda etmedi bana..

Ben 18 yaşımdan beri sivilcelerle mücadele ediyorum, rouccotone tedavisi oldum 1.5 yıl artı cleocin dahil yüzüme sürmediğim kocakarı ilacı kalmadı, uzaktan bakınca yüzümde bir şey yok gibi görünüyor ama dibime girince, özellikle yanağımın yan tarafındaki hafif oyuklar ve renk değişimi görünüyor, artı az bir çerez yesem hemen mini mini sivilceleniyorum, bunun çaresinin olmadığını düşünüyorum ben artık, genetik bence. o yüzden yüzümü sadece kükürtlü sabunla yıkamaktan başka bir şey uygulamıyorum, hayatımı bu olayla zindan etmenin gereği yok diye düşünüyorum, beni beğenen böyle beğensin :KK3:

X