Saç Kesim Şekilleri Saçınıza Nasıl Şekil Veriyorsunuz Resimli Videolu Paylaşım Yapsak mı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

temmuziki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
8.571
182
Saçınıza Nasıl Şekil Veriyorsunuz?
Burda Resimli Videolu Paylaşım Yapsak mı?
ben hep aynı modelleri yapmaktan sıkıldım
birbirimize fikir versek ?
hatta yetenekli arkadaşlar tıpkı makyaj bölümünde olduğu gibi video ile anlatsalar çok sevinirim yaa
özellikle maşayla bukle yapmayı öğrenmek şekil vermek istiyorum
ne diyosunuz arkadaşlar??
hadi bi ucundan tutuverinbuyrunnnnnnnnn

Ya bende bu konuda yeteneksiz olanlardanım biri yardımcı olsa çok iyi olacak gerçekten geçen bayblise in maşasını aldım maşa güzel şekil veriyo ama ben beceriksizim çok iyi olmadı benim elimde :umursamaz: Kullanım kılavuzunda maşanın ucından başlayarak dışındaki klipsin arasına saçınızı tutturun sonuna kadar maşayı döndererek sarın diyo yaptım kuaförünki gibi olmadı ama kuaförlerde maşanın dışındaki klipsin içine sarıyo saçı, hangisini yapcaz ki naniknanik

çoğu kişi üşenecektir bence, düzleştirici ile bukle yapma videoları, maşa kullanma videoları var internette, oradan izleyebilirsiniz ya da yardımcı olması için o videoları buraya ekleyebiliriz :)

nette göz makyajı videosu da çok ama becerikli arkadaşlar buraya bi çok video eklediler
benim gibi saç konusunda yeteneksiz arkadaşlar için iyi olurdu yaw..

X