rekotu-Bal-Tarn zarar ya da yararn grenler yazsn

bendede var biraz ağrı özellikle belimde ama adetten olabilir adaçayı niye ağrıtsınki

bilmiyorum canım ya ama dün ağrıdan öldüm bügün zadece arada kasıklarım da var ağrı yumurttalıklarımda büyüyor hissdiyorum kılomende de böyle oluyordu doktorum yumurtalıkların büyüyor ağrı ondan derdi 7gün daha yiyecem kürü artık ondan sonrası hayırlısı olsun allaha kalıyor işimiz

ya biliyomusun benimde kasıklarıma iğne batıyo gibi hadi hayırlısı canım inş güzel haberini alırım

saol cnm peki bir ölçüsü varmı ne kadar soğana ne kadar su gerekli :sm_confused:

valla canim ben 1kac tane soganin kabuklarini yikayip orta boy bir cezvede kaynatip ilik hale gelince iciyordum. ozel bir olcusu yok.yani 1 su bardagi kadar.zaten her sabah kaynatip icmek onemli. sabahlari ac karnina icip arkasindan bir yarim saat kadar birsey yeme.ins. senin icinde vesile olurkaydirigubbakcemile5

inşallah badegülcüm hepiz güzel haberlerimizi yazarız meleklerimize kavuştık diye
hamiş olayım her topinge hamileyim diye konu açacağım valla

inşallah badegülcüm hepiz güzel haberlerimizi yazarız meleklerimize kavuştık diye
hamiş olayım her topinge hamileyim diye konu açacağım valla

benimde atetimin sonuncu günü yarın falan bi doktora gitcem bişi varmı baksın 4. ayımı doldurdum bakalım hayırlısı:çok üzgünüm:

Selam,

3-4 aydır denemelerimiz var. Bu ay rutin muayene ve gebelik öncesi testler yapıldı. Şimdilik sorun gözükmedi. Doktor 6 ay denemeye devam edin dedi.

20 kasım da regli olmam gerek. Regli olursam hemen çörekotu-bal-tarçın' a başlıyorum.
Olmassam hamileyim :)

Kısmet artık...

Selam,

3-4 aydır denemelerimiz var. Bu ay rutin muayene ve gebelik öncesi testler yapıldı. Şimdilik sorun gözükmedi. Doktor 6 ay denemeye devam edin dedi.

20 kasım da regli olmam gerek. Regli olursam hemen çörekotu-bal-tarçın' a başlıyorum.
Olmassam hamileyim :)

Kısmet artık...

canım bende muayeneye gitcem ne yapıyolar detaylı anlatırmısın inş hamilesindir

arkadaşlar biz bunu sabah aç karnı na akşamda aç yiyoruzya akşam biraz erken olduğundan erken yemek zorundayız karnımız açıkıyor
acaba diyorum gecede yatarken yesek bu karışımı zararı olurmu yoksa faydasımı olur bunu düşünüyorum dünden beri
siz nederseniz

bende bilmiyorumki araştırdımm neler var neler yapılacak incir kürü soğan kürü nebileyim incir aldım bide onu yiycem bakalım ama acaba ikisi biarada zarar verirmi bi bilginiz varmı suda haşlamasakta öyle yesek bi yararı olmazmı

Arkadaşlar,
soğan kürü, adetin bitiminden en az 7 gün sonra başlanıyor ve 15 gün devam ediliyor, ögle yemeğinden 10 dak. önce ve akşam yemeğinden 10 dakika önce olmak üzere.
Soğan kürü; 1 ortaboy soğan (kırmızı mor soğan olmayacakmış) 6 ya bölünüyor ve iki su bardağı klorsuz kaynamış suya atılıyor tam 5 dakika kaynatılıyor. Ilındıktan sonra içiliyor (sogumayacak). her seferinde taze hazırlamanız gerekiyor.
ıncir kürü soğan kürü bittikten sonra yapılıyor.
21 gün uygulanıyor 7 gün ara verilip 21 gün tekrar uygulanıyor.
incir kürü kuru incirden yapılıyor.
yarım litre kaynamış suya (klorsuz) 15-16 adet kuru inciri ikiye bölerek atıyorsunuz. 20 dakika kapalı kaynatıyorsunuz. ılındıktan sonra 2 ye veya 3 e bölüp öğünlerden 15 dakika önce içiyorsunuz

ıbrahim saraçoğlunun sitesinden takip edebilirsiniz. bende ordan yazdım size.
Sitede havuç kürü (sperm artırmak için)
Keçiboynuzu kürü ( sperm artırmak için)
bilgilerinede ulaşabilirsiniz.

Allah inşallah hepimize bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin....

bende bilmiyorumki araştırdımm neler var neler yapılacak incir kürü soğan kürü nebileyim incir aldım bide onu yiycem bakalım ama acaba ikisi biarada zarar verirmi bi bilginiz varmı suda haşlamasakta öyle yesek bi yararı olmazmı

canım bende ç,b,t beraber incir yiyiyorum günde 2,3tane felan zararı değil yararı olur bitanem bende senin gibi düşündeüm bırakmıştım sonra pişman oldum bıraktığıma

canım bende ç,b,t beraber incir yiyiyorum günde 2,3tane felan zararı değil yararı olur bitanem bende senin gibi düşündeüm bırakmıştım sonra pişman oldum bıraktığıma

hemen başla ozaman geç deil ya sence bu ay doktora gitsemmi bi baksa ne var ne yok nası bakıyolar acaba çörekotunu eziyosun demi kullanırken ben bi yaptım 3 gün yedim günlükmü yapılması lazım :1no2:

ben günlük yapmıyorum bitince yenisini hazırlıyorum, bakalım bu ay görecem yararı oldu mu , ama benim bu ay çok sivilce çıktı suratımda normalde adetten 1-2 gün önce bir tane çıkardı, daha 17 gün falan var adete ... acaba diyorum b-t-ç nin yan etkisi mi ???

hemen başla ozaman geç deil ya sence bu ay doktora gitsemmi bi baksa ne var ne yok nası bakıyolar acaba çörekotunu eziyosun demi kullanırken ben bi yaptım 3 gün yedim günlükmü yapılması lazım :1no2:

canım anlayamadım senin nedemek istediğini doktora mı gitmek istiyorsun yumurtalıklarına bakması için
ben hazırlıyorum 1kase sabah akşam yiyorum daha kolay oluyor günlük zor geliyor bana
evet canım çörekotunu ezdim ezebildiğim kadar bugün 6tıncı günümdeyim ilk defa devam ediyorum küregeriye 6gün kaldı

merhaba kızlar ya bunları duydukça çok umutlanıyorum bu karışıma bende başlıcam umutlarımızı tüketmemek adına

Konu Sahibi ve Bölüm Sorumlusu Arkadaşımın Dikkatine;
Konu Gebelik bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır.
Sevgilera.s.

canım anlayamadım senin nedemek istediğini doktora mı gitmek istiyorsun yumurtalıklarına bakması için
ben hazırlıyorum 1kase sabah akşam yiyorum daha kolay oluyor günlük zor geliyor bana
evet canım çörekotunu ezdim ezebildiğim kadar bugün 6tıncı günümdeyim ilk defa devam ediyorum küregeriye 6gün kaldı

arkadaşım ya benim konuyu bulamıyorum nee gitmiş yav evet doktora gidip yumurtalarıma baktırmak istiyodum ama vazgeçtim ya gitmek içimden hiç gelmiyo aslında korkuyorum biraz

niye korkuyorsun canım bence buayda olmassa sen bi doktora git belki kist var belki tüpler tıkalı inşallah öyle şey yoktur ama bunlar herzaman ki çıkabilecek şeyler bence sen bir görün hormon testlerin yapılır için rahat olur böyle şeyleri ertelemiye gelmez tatlım

X