rekotu-Bal-Tarn zarar ya da yararn grenler yazsn

badegul

bebişim geliyooooo
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
270
1
37
kızlar bu ay çok heycenlendım çünkü adetim4 gün gecikmişti ama yine fos çıktı :1no2:çok üzgünüm yarın bu karışıma başlıycam ama kimisi kist yapıyo diyo doğrumu acaba kullananlar lütfen yazına.s

bende yarın başlıyacağım canım ama ben de hangi balı kulanacağım bilmiyorum önce ki yaptığımda normal züzme bal kullanmıştım ama polen diyorlar onu bir türlü anlıyamadım

Çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. Çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. Çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

Çörek otu doğum ve doğum sancısı, doğum sonrası anne sütünün artırılması ve bebek beslenmesi ve gelişimi için yaratılan en mükemmel şeydir. Çörek otu özellikle kadınlarda ovülasyon, menustrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde fonksiyonel olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.

Macun yapılık tüketildiğin de anne sütünü artırır. Hamilelik süresince çörekotu kullanılmamalıdır, düşüğe sebeb olabilir. Macunun yapılışı aşağıdaki link te ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

insallah isinize yarar. ben basladim. bakalim hayirlisi. bunu 1 ay kullanan bir bayanin normalde 1 yumurtasi varken o ay 5e cikmis. devaminda fayda var derim. hem bir hadis=i serifte duymustum. corekotu olumden baska her derde devadir diye.hayirli haberlerle geliriz ins. bi de 6=8 ay diyor ama bunyeye gore farklilik gosteriyormus.yani daha once de olabilir.

slm kızlar 18 aydır bebek için uğraşıyoruz 2 defa kullandım 1. kullanmamda kimyasal gebelik yaşadım neyse dedim hamile kaldım en azından. buay yine kullandım ve biraz önce test yaptım çift çizgi çıktı.. yani 2 defada hamile kalmama veile oldu rabbime şükürler olsun şükürler olsun o

slm kızlar 18 aydır bebek için uğraşıyoruz 2 defa kullandım 1. kullanmamda kimyasal gebelik yaşadım neyse dedim hamile kaldım en azından. buay yine kullandım ve biraz önce test yaptım çift çizgi çıktı.. yani 2 defada hamile kalmama veile oldu rabbime şükürler olsun şükürler olsun o

gözün aydın cnm allah hayırlısıyla kucağına almayı nasıl etsin inş darısı bizim başımıza..

kızla bu karışıma bu ay bende başladım bakalım hayırlısı klomen+bal tarçın çöreotu+polen bal hepsini deneyecegim bakalım hayırlısı 5 senedir deniyorum olmuyor buay bunları hem ben hem eşim yiyecek hayırlısı olsun kızlar hepimiz için ... buarada sorunada cevap yazmak isterim kullanan ve hamile kalan çok insan var ben burdada çok insanın kullandığını gördüm inş sendede işe yarar tabiki hepimizde inş hepimiz en kısa zamanda hamişşş oluruz :Saruboceq: :Saruboceq:

kızla bu karışıma bu ay bende başladım bakalım hayırlısı klomen+bal tarçın çöreotu+polen bal hepsini deneyecegim bakalım hayırlısı 5 senedir deniyorum olmuyor buay bunları hem ben hem eşim yiyecek hayırlısı olsun kızlar hepimiz için ... buarada sorunada cevap yazmak isterim kullanan ve hamile kalan çok insan var ben burdada çok insanın kullandığını gördüm inş sendede işe yarar tabiki hepimizde inş hepimiz en kısa zamanda hamişşş oluruz :Saruboceq: :Saruboceq:

benim bir arkadasim kuru sogan kabugunu kaynatip sabah ve aksam birer bardak icerek hamile kaldi. iltihap varmis. sogan dogal antibiyotik biliyosunuz. kabuklarlada iltihap sokulmus ve hamilelik gerceklesmis. ben de idrar yolu iltihaplanmasinda denemistim gercekten sokuyor. bunu da bir ara dene istersen. neyin bizlere sifa olacagini bilemeyiz. sakin umidini kaybetme.opuyorumnanaktan

benim bir arkadasim kuru sogan kabugunu kaynatip sabah ve aksam birer bardak icerek hamile kaldi. iltihap varmis. sogan dogal antibiyotik biliyosunuz. kabuklarlada iltihap sokulmus ve hamilelik gerceklesmis. ben de idrar yolu iltihaplanmasinda denemistim gercekten sokuyor. bunu da bir ara dene istersen. neyin bizlere sifa olacagini bilemeyiz. sakin umidini kaybetme.opuyorumnanaktan

CNM ÇOK TEŞ EDERİM kaydirigubbakcemile5 BU SOĞAN KÜRÜ NASIL OLUYOR NE ZAMAN YAPMALIYIM BENİM GÜNÜM RELG BİTTİ YANI 6 GÜNDEYİM GEÇMİ KALDIM NE DERSİN... akannehir

çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepimize nasip etin.. bundan onrası çok önemli sevinemiyorum ult. görmeden inanmayacağım zaten.. bu karışım bana 2 defa veile oldu 2 kullanışımdada yumurtalarımın nasıl çatladığını hatta birden fazla yumurtamın büyüdüğünü hiettim..... bana faydalı oldu umarım tüm iteyenlerede faydalı olur

çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepimize nasip etin.. bundan onrası çok önemli sevinemiyorum ult. görmeden inanmayacağım zaten.. bu karışım bana 2 defa veile oldu 2 kullanışımdada yumurtalarımın nasıl çatladığını hatta birden fazla yumurtamın büyüdüğünü hiettim..... bana faydalı oldu umarım tüm iteyenlerede faydalı olur

Allah kucağına almayıda nasip etsın inşallah arkadaşım.Ben preesed le ilgili başlıklara bakarken senin hamile kaldığını okumuştum.ooo doğurmuşsundur diye düşünüyodum. Demek düşük yapmışsın çok üzüldüm.:sm_confused:
İnşallah bu sefer sağlıklı hayırlı gelir bebişin.:teytey::nazar:
Bizede Dua et olur mu?:kedi:

çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

çörek otu doğum ve doğum sancısı, doğum sonrası anne sütünün artırılması ve bebek beslenmesi ve gelişimi için yaratılan en mükemmel şeydir. çörek otu özellikle kadınlarda ovülasyon, menustrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde fonksiyonel olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.

Macun yapılık tüketildiğin de anne sütünü artırır. Hamilelik süresince çörekotu kullanılmamalıdır, düşüğe sebeb olabilir. Macunun yapılışı aşağıdaki link te ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bkz. çörek otu macunu nasıl yapılır.

Hamile kalmak için çörek otu bal tarçın macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. Günü başlanıp 12. Güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Insallah isinize yarar. Ben basladim. Bakalim hayirlisi. Bunu 1 ay kullanan bir bayanin normalde 1 yumurtasi varken o ay 5e cikmis. Devaminda fayda var derim. Hem bir hadis=i serifte duymustum. Corekotu olumden baska her derde devadir diye.hayirli haberlerle geliriz ins. Bi de 6=8 ay diyor ama bunyeye gore farklilik gosteriyormus.yani daha once de olabilir.

canım çok saol süpersinnn

İNŞ ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER EN YAKIN ZAMANDA BİZLERDE HAMİLE KALIRIZ UMARIMopuyorumnanaktan

ben de kullanıyorum bu ay 2. ayım.. ama ben göz kararı yapıyorum ve sadece bir çay kaşığı yiyodum :KK43:( arttırmam lazım demekki.. bi de geçen aydan beri akıntım çoooooookkkk arttı yumurtlama akıntısı gibi sürekli mi yumurtluyorum yani ???

canım bal-çörekotu-tarçın mucizesi topiğinde bunu buldum canım bak arkadaş ne demiş ;
arkadaşlar bu karışımı erkeklerin kullanması kesinlikle zararlı östrojen hormonu içeriyor ve kadınlık hormonu bu biliyosunuz

ve çörekotunun içindeki bir madde saf olarak alınırsa erkekler tarafından veya fazla miktarda alınırsa spermleri öldürücü özellik gösterebiliyor haberiniz olsun sakın ama sakın erkeklere kullandırtmayın kaş yapalım derken göz çıkarmayalımmm

canım bal-çörekotu-tarçın mucizesi topiğinde bunu buldum canım bak arkadaş ne demiş ;
arkadaşlar bu karışımı erkeklerin kullanması kesinlikle zararlı östrojen hormonu içeriyor ve kadınlık hormonu bu biliyosunuz

ve çörekotunun içindeki bir madde saf olarak alınırsa erkekler tarafından veya fazla miktarda alınırsa spermleri öldürücü özellik gösterebiliyor haberiniz olsun sakın ama sakın erkeklere kullandırtmayın kaş yapalım derken göz çıkarmayalımmm

CNM ÇOK TEŞK. EDİRM EŞİME ZATEN POLEN+BAL VERİYORUM yerimseniben ONU BENDE OKUMUŞTUM AMA KENDİM İKİSİNİDE YİYORUM ONUN SAKINCASI OLURMU BİLMİYORUMM :uhm: kafamçokkarıştı

arkadaşım bende 5yıldır uğraşıyorum bende bugün başladım daha öncede başladım ama 2gün sonra bırakmıştım ama busefer kararlıyım yiyeceğim tarçınla çörekotundan nefret ederim ama mecmur yiyeceğim çörek otuuda ezdim şimdi yedim aç karnına artık hayırlısı
ha bide adaçayı aldım onuda yiyecem

X