Saç Şekillendiriciler braun marka şu reklamda cıkan tarak seklındekı aletten alan var mı

ben de almayı düşünüyorum düzleştirmek için değil zaten bu ürün saçları yıpratmayan ve parlatan bir çeşit tarak yani normal tarak yerine bunu kullanın saçlarınız kırılmasın diyorlar :)

90-99 TL arasında değişiyormuş fiyatı.

Bu sayfada detaylı bilgiler var:

DenedimBiliyorum

Sonucunu ben de merak ediyorum, eğer söyledikleri kadar varsa almayı düşünüyorum. Ki bana daha çok sadece parlaklık ve nem veriyormuş gibi geldi.

ben de alıcam sacı duzlestırdıgını sanmıyorum ama nem ve parlaklık da yeter bence

peki bu tarağı yıkayabilecek miyiz?
malum kirlenir yani suyla temas olabilir mi? nası temizliycez?

boynerde bakmıştım bu ürüne... O zamanlar yeni çıkmıştı kavak yellerinde görmüştüm hatta reklamını. Kolay taşınıyor olması pratikliği filan ilgimi çekmişti. Almaya niyetlendim fiyatınıda uygun görünce ama evde kullandığımız tarakların elektronik versiyonuymuş. Hiç öyle düzleştirdiği filanda yokmuş sadece diğer arkadaşlarında dediği gibi saçın elektriklenmesini önlüyormuş ve parlaklık veriyormuş. Bilemedim almak manasız geldi. Saçımı nemlendirip parlatmak için besleyici ürünler kullanabilirim sonuçta :uhm:

Braunun güzel bir ürünü..
Düzleştirme yapmasını bekleyenler avcunu yalar sengözlerimebaksanab
Zaten bu bir düzleştirici değil,saça iyon vererek parlamasını sağlıyor ve bakım yapıyor;saçlarınız tel tel oluyor.
Severek kullanıyorum :hulya:

Denedimbiliyorum'da ürünü ilk tecrübe edenlerden biri benim.Kesinlikle düzleştirme etkisi yok ama diyelim saçınız nemden kabardı diken diken oldu, taramaya başladıktan sonra eski halinden çok daha güzel bir görüntüye kavuştuğu kesin.Çantada taşınması gereken bir ürün bence ve ek olarak saçların kırılmasını önlüyor...

kızlar bu tarak şu anda ykm de 100 tl den küsüratı da var hatırlamıyorum tam olarak. 59 tl ye düşmüş. ykm nin internet sitesinde gördüm bugün

Oldukça eski bir konu ama hala almayı düşünen arkadaşlar için deneyimimi yazmak istedim.Ben ykm'de 99 tlden 33 tlye düştüğü zaman sırf meraktan aldım.Saçlarım ince telli,dümdüz ve inanılmaz elektrikleniyor.Alırken inanın hiç umudum yoktu bir tarağa ihtiyacım vardı bari denerim işe yaramazsa normal tarak olur bana dedim.Benim saçlarım çok ince telli ve düz tekrar söylüyorum ben çok memnun kaldım saç yapısından mıdır bir parlaklık zaten düz olan saçlarımı daha güzel fön çelikmiş gibi gösterdi.Elektriklenme kayboldu diyemem ama %75 oranında azaldı geri kalanı da beni rahatsız etmiyor.Benim saç yapımdan mıdır bilmiyorum ama ben gerçekten memnun kaldım.Saç konusunda seyrek olduğu için oldukça hassasım 4 yıldır da aynı serinin düzleştiricisini kullanıyorum aslında ona istinaden de ilgimi çekti.

X