Saç Şekillendiriciler braun marka şu reklamda cıkan tarak seklındekı aletten alan var mı

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
na kadar acaba ıse yarıyor mu merak ettım cantanızda bıle taasınır sekıldeymıs

benim yengem aldı bu aletten cnm.. ama pek işe yaramıo açıkcası..

saçlara çok dolanıo ve çekerken baya bi kopuo saçları, ki kalın telli dayanaklı olmasına rağmen..

ayrıca öle reklamdaki gibi dümdüzde yapmıo, dalgalı saçlı yengem ama kabarıo yine dönüo saçlar..

bu aleti aldı daha taksitlerini öderken saç düzleştirici aldı mecbur..

tabi belki saçtan saça değişir bilemiycem cnm a.s.

Hayatım çok kabarıyor diyorlar eğer saçların elektriklenmeye kabarmaya meyilliyse bir de hafif dalgalı değilse işe yarayacağını düşünmüyorum

90-99 TL arasında değişiyormuş fiyatı.

Bu sayfada detaylı bilgiler var:

DenedimBiliyorum

Sonucunu ben de merak ediyorum, eğer söyledikleri kadar varsa almayı düşünüyorum. Ki bana daha çok sadece parlaklık ve nem veriyormuş gibi geldi.

Son düzenleme:
benimde dikkatimi çekti o tarak şeklindeki düzleştirici ama pek kullanışlı olacagını sanmıyorum ben pek:S

kızlar benim bildigimse o sadece tarak düzleştirici deil yani sacı tararken bakım yapan tarak bence

evet değil yani bende baktım fiyatına fln cunku bakım yapıo fln tarak sadece düzleştirici deil 85 e grdum ben nette

Electro World'de inceledim ve reklam standı vardı, oradaki kıza da sordum, deneme ürünü de konmuştu ama denemedim, milletin saçlarından pislik vardı fırçaların diplerinde, ama özellikleri aynen şöyle:

- Kesinlikle saç düzleştirici değil. (Reklamındaki hatunun saçları düz diye herkes öyle sanıyor.)

- Saçın elektriklenmesini havadan aldığı nem ile önlüyor ve parlatıyor.

- Pil ile çalışıyor.

- Çok hafif ve boyutu çantanızda taşımanıza uygun.

- Düzleştiricilerde şöyle birşey var: saçın yüzeyini, o çatı gibi yapısını düzleştirdiği için parlak görünüyor, ama saçınızı yıkadığınızda yanık ve mısır koçanı gibi bir görüntü elde ediyorsunuz ve uçlarını kırıyor (tabi çok yüksek ısılarda). Ama bu tarakta böyle birşey söz konusu bile değil. Saça asla böyle bir zarar vermiyor.

- Saça ısı uygulaması söz konusu bile değil.

- Tamamen nemlendirme ve parlatma amaçlı. Tarağı çalıştırdığınızda elinizi fırçaya doğru tutun, nem çekimi hissediliyor.

Tabii denemek gerek sonuçlarını görmek için ama deneme ürünlerini kullanan bayanlar sağ olsun diplerini tozlu pislik içinde bırakmışlar.

Satın almak için de birkaç ay fiyatının düşmesini beklemek lazım. Daha yeni, zamanla iner fiyatı.

Gittim denedim sonunda, 3 kere aynı saç tutamını taradım. Sonuç: elektriklenme yok oldu ama parlamaya gelince hiçbirşey olmadı, parlamadı yani.

Arkadaşlar ben bizzat aldım kullandım ve acayip memnun kaldım :KK70:

1- saçlar tararken kesinlikle kırılmıyor, dökülmüyor
2- çok sık saç düzleştirici kullanırım, gün içindeki tüm kabarma ve elektriklenmeyi alıyor.
3- gerçekten bir ışıltı ve parlaklık veriyor galiba bu saçın nem dengesini korumasından olsa gerek

tavsiye ediyorum ben memnun kaldım çok :KK70:

bende bu ürünü almayı düşünüyorm benimde derdim elektiriklenme gerçekden işe yarıyomu acaba henüz pek kullanan yok galiba,saçlarım hafif dalgalı benimde gün içinde ciddi şekilde kabarıp elektirikleniyo gerçekden bu işe yarıyosa mucize olur ,kullanan varsa yazsın lütfen......

dalgalı saçlarım var aldım bu tarağı ama dalgalı saçlar için kesinlikle uygun değil.yeni bir şekil vermiyor yani bu tarak.mevcut şekil kabarmışsa biraz sönmesini sağlıyor.elektriklenmeyi alıyor.briyantin sürmüş gibi yani.düz saçlar için ideal ama dalgalılara tavsiye etmem boşuna para

dalgalı saçlarım var aldım bu tarağı ama dalgalı saçlar için kesinlikle uygun değil.yeni bir şekil vermiyor yani bu tarak.mevcut şekil kabarmışsa biraz sönmesini sağlıyor.elektriklenmeyi alıyor.briyantin sürmüş gibi yani.düz saçlar için ideal ama dalgalılara tavsiye etmem boşuna para

Düz saçlar için yazıyor zaten

X