> 2010 Sonbahar Gelinlerinin Paylaşım Alanı <

Larkin

Kocitim <3
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
5.498
2.327
Herkese merhabalar :dance:

2010 yılının sonbahar yada kışında evlenmeyi planlayan arkadaşlarım artık paylaşıma başlayalım.

Elbette daha çok erken ama hepinizi sohbete davet ediyorum.

2009 Yaz - Sonbahar gelinlerinin hayırlısıyla hepsini everdikopuyorumnanaktan
Ben onlara yetişemedimkaydirigubbakcemile3

Hepinizin düğün tarihleri aşağı yukarı belli oldukça hepinizi bekliyorum kızlar...

Sevinçlerimizi, mutluluklarımızı, heyecanlarımızı, acılarımızı, hazırlıklarımızı burada paylaşalımyerimseniben

kaydirigubbakcemile3 Hoşgeldin canım.

Artık beraber hazırlanıp, beraber sayacağız geriye doğru :))

Eee anlat hadi. Söz nişan var mıopuyorumnanaktan

şuan erken olduğu için bir hazırlık içinde değilim buda benim stress yapıyor zaman yaklassada hazırlıklar başlasa:)

şuan erken olduğu için bir hazırlık içinde değilim buda benim stress yapıyor zaman yaklassada hazırlıklar başlasa:)

evet nişanlıyım 5 ay 13 günlük sen

Ayy ne güzel sen tam gelin adayısınopuyorumnanaktan
Bizim daha yeni. 14 Kasımda tanışmaya gelecekler.
Ben daha en başlardaki heyecanlardayım. Ama bunlarda çok güzel.
Aralık ayı gibi söz düşünüyoruz. Mart-Nisan gibide nişan.
Tabiki bunlar sadece plan . Hakkımızda hayırlısı :))

Okuyor musun çalışıyor musun?
Çeyiz ne alemdekaydirigubbakcemile3

ıkiside yok :))
Okumuyorumda çalışmıyorumda. Ramazandan önce bıraktım işi.
Şimdi gene çalışmayı düşünüyorum hayırlısı.

Benim çeyizde sandık çeyizi var. Ama alınacak şeylerde çok eksiklerim var. Bende ufaktan başladım ama daha çok yol kat etmem lazım :))

zaman çok yaparız tamamlarız artık burda beraberce sen şuan çok heyecanlısındır. bizim tanısmayla nişan arka arka iki günde oldu pek bişey anlamadım nişanlım istanbulda yasıyorda mesafe var diye iki kere gel git olmasın diye bir anda yaptık sizin sanırım ayrı olcak

çeyiz dediğinde aklıma geldi şimdi bizim beyaz eşyalar tamam iki tarafta üstüne düşeni aldı nisanda aldık nişandan önce üzerinden çok geçtiğindenmidir ne aklıma daha demin gelmedi :)

zaman çok yaparız tamamlarız artık burda beraberce sen şuan çok heyecanlısındır. bizim tanısmayla nişan arka arka iki günde oldu pek bişey anlamadım nişanlım istanbulda yasıyorda mesafe var diye iki kere gel git olmasın diye bir anda yaptık sizin sanırım ayrı olcak

Heyecanlıyım hemde nasılkaydirigubbakcemile3
Biz ayrı ayrı düşünüyoruz. Ama zaman aileler ne gösterir bilemicem :))

E tabi mesafe olunca zor olur beraber yapmak en mantıklısı.
Ama biz aynı şehirdeyiz.
Sende sanırım İzmirdesin. Bende İzmitteyim :)

çeyiz dediğinde aklıma geldi şimdi bizim beyaz eşyalar tamam iki tarafta üstüne düşeni aldı nisanda aldık nişandan önce üzerinden çok geçtiğindenmidir ne aklıma daha demin gelmedi :)

Ooo beyaz eşyalar tamamsa baya kolaylamışsınızdır.
Eee sizin o zaman beklediğiniz birşey mi var?
Hani beyaz eşyalarda alınmış :))

evet biraz maddiyat mobilya için bide nişan oldugunda nişanlım yeni gelmişti askerden daha yeni oturdu işi ama şimdide benim tayin olmaz tayini bekliyoz

Anladım canım. Tayin bekliyorusunuz demek. Hayırlısı olsun inşallah..

Hoşgeldin böcüğüüüm. Sensiz evlilik topiği olurmu yaa tabiki gelcenopuyorumnanaktan

nehircim topiğin hayırlı olsun burayı açtın diye 2009 a gelmemezlik yapma olurr mu :)

ben yaz geliniyim yüksek ihtimal ama gelebilir miiyim :)

selam kızlar bende geldim
bi kaç gündür 2010 yaz gelinlerine takılıyodum ama
bnmde tam ait olduğum yer burası opuyorumnanaktan

bende 3,5 aydır nişanlıyım

mıraba :ecrin_bebek:nehırım nırdesın nan
neyse ı tatıller ben kaçarım bırazdan

X