Saç Rengi ve Saç Boyama Röflenin üstüne karamel,bakır tonları yapanlar bir bakabilirler mi??Lütfen lütfen(=

Sorcha

Bir arkadaşa bakıp çıkıcam.
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
8.684
3.220
Selam arkadaşlar yine ben buyrunnnnnnnnn

Röflenin üstüne karamel ,bakır tonları hatta bizzat karamel boyayanınız var mı?:sm_cool:

Varsa hangi tonu boyadınız markası neydi nasıl oldu saçlarınız paylaşabilir misiniz???:1rolleyes:

röflenin üstüne karamelmi?

yani röfleden vazgeçip tüm saçı karamele boyatmaktan bahsediosun dimi cnm?

ben karamel üstü röfle kullanıorum cnm, ama 3aydır sadece karamele döndüm saçımı dinlendirmek için 3aylığına.. eklim sana foto..

.....

Son düzenleyen: Moderatör:
palettenin karamel tonlarından birine boyamıştı teyzemin kızı çok hoş olmuştu.
o röflesini beğenmedi çok çiğ duruyodu ama üstü boyanınca süper oldu :lepi:

palettenin karamel tonlarından birine boyamıştı teyzemin kızı çok hoş olmuştu.
o röflesini beğenmedi çok çiğ duruyodu ama üstü boyanınca süper oldu :lepi:

Yok yok,kesin boyayacağım dayanamıyorum=) Ya diplerim koyu o yüzden korkuyordum ama boyamak istiyorum=)

Evet hoşmuş rengi çok canım=)) Ama benim ki daha böyle bakırımsı istiyorum:KK43: Bakalım boyasam nolur direk diye düşünüyorum sadece.

cnm ozaman şöle sölim sana.bu boya alix 8.1 bunun bakırımsı olanı (onuda kullandım) alix 8.8

kuaförlerde kullanılan boyalardan zaten kuaför malzemeleri satan dükkanlarda satılıo.suyuyla birlikte 4ytl yerimseniben

tutmama ihtimali yok diyim sana,..

Süper yaaa nerden bulabilirim izmirde acaba...Mutlaka kemeraltında vardır burda bakayım ben bi canım,neden tutmamasına imkan yok güzel bir boya mı?

gayet güzel bi boya cnm, kuaförümün kullandığı boya sürekli görüorum oyüzden öle söledim.. hani şu markalı kutularda satılan boyalar çoğu zaman istenilen rengi vermez bilirsin yada kutularındaki resimle alaksı olmayan şeyler çıkar ortaya, bunda öle bişe yok..

yani çokta emin konuşmim belki saçtaki renklede alakalıdır.. ben 2yıl kendi saçımın üzerine röfle kullandım(kendi saçım koyu kestane) sonra karamel üstü röfleye dönmeye karar verdim, kuaförümde önce bütün saçımı karamele boyadı ve hiç tutmama sorunu yaşamadım.. gayette güzel oldu.. sonrada röfle yapıldı işte..

ama yine sen almadan bi danış istersen, anlat istediğin rengi.

boyadıktan sonra 35dk bekletiosun ve yıkıosun..

Ya evet benimde koyu kestane kendi saçım=) Ben şu bakayım bulayım toptancıyı canım.ıçime kurt düştü=))) evet kutu üstündeki rengi vermiyor deli oluyorum=))

hadi bakalım inş bulursun cnm.. eğer öle kuaför malzemesi satan dükkan bulamazsan, büyük kozmetikçilerdede oluo, ben bazen oralardanda alıorum yerimseniben

alırkende kafandaki soruları sor, için daha rahat eder a.s.

Olmuyor muş ama Pazzacım ya:/

Magiclowe:bakalım inş canımm bi gezineyim ben=)

bence önce koyu bir renge boyamak, sonra yeni ton denemek lazım.. koyuya boyasan da röfleler bi zaman sonra kusar, hafif yansıma gibi saçta kendini belli eder zaten..

Evet şuan saçıma çikolata kahve boyadım zaten,ama rengim açık oldu röfleler belli.Yansımalı balyajlı gibi saçım.Üstüne karamel yapayım diyorum:)

X