Di Eti sorunu

A

anemon34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi anemon34
Paradondax ekinezyalı diş macunu diş eti çekilmeleri ve kanamalarına iyi gelir mi konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurmusunuz:enbuyukkk:

• Konu Sahibi anemon34
nisan başında diş fırçalayamıyacak duruma gelmiştim diş eti kanamalarından ve diş etlerim bembeyaz olmuştu hemen dişçiye gittim 1 hafta antibiyotik tedavisi hap ve diş macunumu değiştirdi, ve sabah akşam gargara yapmam için agız antibiyotiği verdi yaklaşık 20 gün sonra kanamam geçti ve diş etlerim pembeleşti çok öenmliymiş bu tedavi edilmediğinde diş etleri çekilme yapıp dişler kendiliğinden dökülmye bşlıyormuş bence iyi bir dişçiye git istanbul anadolu yakasına yakınsan dişçimin telefonunu ve adını verebilirm geçmiş olsun

• Konu Sahibi anemon34
evet canım bendede aynı sorun vardı sürekli dişlerimi fırçalıyordum ve her fırçalamamda sabah akşam dişlerim sürekli kanıyordu ne yaptıysam geçmedi ve doktora gittim diş eti çekilmesi varmış..bana antibiyotik ve gargara verdi ve üst dişlerimin diş etlerini aldı öylece geçti şükür..diş hekimine gitmeni tavsiye ederim

• Konu Sahibi anemon34
nisan başında diş fırçalayamıyacak duruma gelmiştim diş eti kanamalarından ve diş etlerim bembeyaz olmuştu hemen dişçiye gittim 1 hafta antibiyotik tedavisi hap ve diş macunumu değiştirdi, ve sabah akşam gargara yapmam için agız antibiyotiği verdi yaklaşık 20 gün sonra kanamam geçti ve diş etlerim pembeleşti çok öenmliymiş bu tedavi edilmediğinde diş etleri çekilme yapıp dişler kendiliğinden dökülmye bşlıyormuş bence iyi bir dişçiye git istanbul anadolu yakasına yakınsan dişçimin telefonunu ve adını verebilirm geçmiş olsun

ben bundan 2 sene evvel bu sorun yuzunden operasyon gecırdım ( dikisli ) bu sene tekrar basladı bende hemen dr gıttım banada yesıl bır gargara verdı onu kullandım ve ılac tabı bol bolda dıslerını fırcala dedı bırak kanasın dedı dıslerını ve dısetlerını fırcala dedı suan sorun yok gıbı ama gıtmeyede cekınıyorum bısey cıkacak dıye,

• Konu Sahibi anemon34
Ben de sorun var diş etlerimde ama sorunun ne olduğunu anlamadım gitti, sürekli dişlerimi fırçalamaktan ve diş ipi kullanmaktan ağız kenarlarım yara oldu :KK43:
Kanama olmuyor bende ama sabahları iltihap oluyor dişetlerim kenarında ve balçık gibi oluyor ağzımın içi...

X