2010 streç jeans lar

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.785
60
strecjean6.jpg

strecjean5.jpg

strecjean3.jpg

strecjean2.jpg

strecjean4.jpg

strecjean.jpg

böyle jeansler icin gercekten uzun bacak gerekiyor , bende giyiyorum ama üzerine uzun bir tunik felan giyiyorum...

çok güzeller skinnyden başka giyemiyorum çok alıştım boru paça falan çok çirkin geliyor :/

bende skinny jean den vazgeçemiyorum..geçenlerde mango dan iki tane aldım yine..am artık yırtık model den almak istiyorum

sanki ayakları sıkıcak acıtıcak gıbı gelıyor
neresı guzel anlamıyorum ama ben de alıcam kotum azaldı cünkü.

Çok güzel bunlar nerden aldınız ben çok düşük belden hoşlanmıyorum çünkü.
:1hug:

tabii bunları giyebilmekiçin bacaklarının kalın kalçalarınında gösterişli olması lazım zayıf olmak yetmiyor yane bilmiyorumkismile

çok güzeller, topuklu ayakkabıyla da çok şık duruyolar. dar ama çok rahatlar, alıştım bunlara a.s

ahhh ahhhh oldum olası bayılırım streç jeans lere ama bacaklarım kalın o yüzden giyemiyorum üzerine tunik gibi birşey giyincede bütün büyüsü kaçıyor gibi gelio bana 56 kiloyum boyumda 1.60 aslında kilolu değilim ama ırsı işte bacak kalın erimiyorda offff.

Uzuun bacakları, dar , sıkı ve güzel popoları ve düz karınları olan hatunlara çooook yakışıyor.Türkiye'de bu tarife giren hatun sayısı az olmakla beraber bunları giyen sayısı da çook ohaoldumsmile

ben bşka kot giymem hep bu kesimdr kotlarımm uzun boylu zayıf oldğm için yakıştırıyorum kendme

X