Sevgilinizin sizi aldattıgını nasıl anladınız? ne ipuclarından yakalamıştınız?

nadya83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
882
6
Kızlar sevgiliniz sizi aldattı ve onun yakasındaki ruj izini görüp bunu anladınız, sonra tabi tekmeyi koydunuz ama öncesinde biraz süründürdünüz,
peki gelelim o bulduğunuz iz ruj izi miydi yoksa baska bır kadının sacı mıydı, neyden yakaladınız aldattıgını? bunları paylasmak ısteyen varsa buyursun..

benim sevgilim askerken, onun cebini baska bır numaradan arayıp sahteden bır kızı konusturmus cepten chatlestırmıstım, evet zorla aldattırmıstım kendımı ama kızla bulusmak ısteyen ve bulusmaya gelen oydu.bulusmaya kızla ben de gıtmıstım, kız kankimdi tabiki bir daha görüşmedik.

.........................

bir olay daha var, bir sevgilimle teldeydik uzaktan sevgiliydik guzel gidiyordu, bır kere telefonu caldırdım gerı aramadı ve bır kız actı telefonu sen kımsın yaa bu kım yaa dedı,
sonrasında cocuk o kızla evlendı cocukları var 7 yaslarında... :) onla hayırlsıymıs. kaydirigubbakcemile3

.........................
durun bır tane daha var ama bu +18e gırer yazamıyacagımdır :kedi:

artık ruj izi falan tarihe karıştı =) buna çok dikkat ederler.. saç dedinde aklıma geldi.bugün otobüste gelirken yanımda bi bey dikiliyodu. yan tarafında da bi bayan.. adam inerken bayanın yanından geçti,kalabalıktan sürtünerek geçti mecbur.bayanın bi tel saçı adamın hırkasına yapıştı.ve indi adam.. biz olsak bu kimin saçı diye başının etini yeriz,oda bilmiyorum der..halbuki olay bundan ibarettir,ya da rüzgarda uçup üstüne konmuştur,ya da oturduğu banktan yapışmıştır vs vs

ufak bi açık yakaladığımızda hemen hesaba çeker gibi üstüne çullanmamak gerek.anlatmak istediğim bu..ama tabi geçerli şüpheler de var.

benim eşim sevgili iken beni aldattı..bir kaç tanesini yakalamakla birlikte hepsini basamadım tabi..
bir tanesinde yalanını yakaladım..
bir tanesinde mesaj yakaladım..
bir tanesinde kadın sezgilerimle arkadaşım dediği kişinin normalde arkadaşı olmadığını onunla beni aynı anda idare ettiğini anladığım halde anlamazlıktan geldim..bana arkadaşım derdi o kız için,o kıza da eski sevgilim canı sıkılmış konuştuk dermiş bu şekilde ikimizi de idare edermiş kuş..bunu da hamileyken anlattı tabi bu da ayrı bir şey:bbo:

bir tanesinde kadın sezgilerimle arkadaşım dediği kişinin normalde arkadaşı olmadığını onunla beni aynı anda idare ettiğini anladığım halde anlamazlıktan geldim..bana arkadaşım derdi o kız için,o kıza da eski sevgilim canı sıkılmış konuştuk dermiş bu şekilde ikimizi de idare edermiş kuş. :bbo:

aha da bu örnegın de aynısı başıma geldi, hemde kendı kendıme basla sebeplerden ayrıldıktan sonra ögrendım. turkbayragi

bir kere aldatan erkgi affederseniz ona bir daha aldatma sansı tanırmıssınız o yapar yada yapmaz onun kişiligine kalmıs....
su ana kadar ufak tefek problemler yasadım aldatma olmadı tabi bilemeyiz gene ama eger aldatırsa mutlaka ortaya cıkar diye dusunuyorum umarım olmaz

bır keresınde de bır sevgılımle yenıden cıkmaya baslamıstık ıyı gıdıyor dıyorduk yani ikincı sefer yenıden cıktıgım bırıydı, tavlamayı bekledıgı cok cok zengın bır kız varmıs benle cıkarken de kızı neredeyse tavlayabılecek bır duruma gelmıs benle beraberlıgınden güç alarak sanıyorum, sonrasında kızla mesajlasmalarını gordum kızın resımlerını de cebınde gördum kı bunun akabinde ıtıraf ettı cıkıcak boyuta gelmıslermişmiş, tabı ayrıldık kaydirigubbakcemile3

nadya senin aldatılma dosyası kabarıkmış baya :1ninca:

ben klasik Türk kadınıyım "benim kocam yapmaz" kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

şaka biyana hiç rastlamadım şuana kadar herhangi bi ize çok şükür, ya aldatılmadım yada benim tosun çok profesyonel kaydirigubbakcemile3

ben bu konuda bıldıgınız salagım..
cok acıgı olmustu ama ben hııııııııc anlamadım hatta bana bı kere yanlıslıkla mesaj bıle atmıstı..ona atacagına bana atmıs..onu bıle anlamadım..ne zaman kı ayrıldım o zmn oturdum dusundum butun parcaları bırlestırdım ve anladım..
yanı aldattıgını anladıgım ıcın ayrılmadım :KK70: baska bı sebepten ayrılmıstım snr dan caktım kofteyı :KK70: :KK70:

Aldatılmamak dileğiyle allah korusun kimse aldatılmasın aldatmasın yoksa:eek:klava:

henüz bi açığını yakalamadım
ama beni asla aldatmamıştır demiyorum çünkü bilemem
belki aldatmamıştır belki de aldatmış olmasına rağmen yakalanmamıştır
ancak eğer aldattığını öğrenirsem ayrılırım ben affetmem

hıc aldatmadı çünkü ben çok paranoyak bırısıydım her zaman kontroldeydım hıssettırmeden en ufak bır açıgını buldugumdada kıyametı koparan bırısıydım.
ama yakalandım malesef.nasıl oldu dersenız de yakalaması ıcın herseyı neredeysem yapmışım sonra tabı bende ıtıraf etmek zorunda kaldım ve kabul etmıştı belkıde oyle gözüktü bilemiyorum ama nelerdı bunlar dersenız?

ilk sürekli ondan bahsetmeye başladım o oyle onunla gezmeye gıdıyoruz falan dıye ,sonra onu onunla kıyaslamaya kalktım bak o kız arkadaşına karşı soyle sen neden degılsın dıye tabı bana davranışlarını soyluyordum en son ıse telefondakı mesajları gördü ve anladı bende ıtıraf etmek zorunda kalmıştım ama şu var ben bır erkeğin gerçekten yapmak ısterse hıcbır kadının hıssedemeyecegını düşünüyorum nasıl dersenız bır arkadaşım eşini yaklaşık 3 sene aldattı ve eşi ayrılma kararı aldıktan sonra durumu farkettı.her iş gezisine gittiğinde otelde çalışan bayanlarla,hosteslerle yada tesadufen tanıştıgı ınsanlarla bırlıkte oluyormuş aynı otelde kaldıgı,ve karısını onların yanında canım dıye arıyormuş,sabah karısı aradıgında bıtanem dıye telefonu açıyormuş her ıhtımale karşı ıstanbula dönmeden önce tüm kıyafetlerini kuru temızlemede temızlettırıyormuş boyle bırısını gelınde yakalayın kolaysa.isteyen herkes aldatır ama aldatanda kendısını aldatır aslında.

ilk ciktigim cocukda.beni aldattigi kizla tesadufen tanismistim arkadas olmustuk ama baska arkadas sayesinde..sonra 1 yil sonra kizla yine karsilastik kiz konuyu eski sevgilime getirdi ve herseyi tek tek anlatti bende ayrildim:KK70:

bi baska sevgilimde davranislarindan cok belli ediyordu bi kac kez yalanini yakaladim ztn paranoyak bi insanim aldattiini hisedebiliordum ama kanitlayamiyordum ve myspace de falan kizlari ekledini gordum gittim bi sekilde sifresini ele gecirdim aklimi kullanarak o hicfarketmeden sifresini kesfetttim ve msglarini okudum myspacedeki :KK70: sonra ondanda ayrildim

ama su anki sevgilime o kadar cok guveniyorumki o kadar tanidigim erkeklerden hic birine benzemiyor bi kere bile kusku duyduymadi bana saolsun :)

ilk ciktigim cocukda.beni aldattigi kizla tesadufen tanismistim arkadas olmustuk ama baska arkadas sayesinde..sonra 1 yil sonra kizla yine karsilastik kiz konuyu eski sevgilime getirdi ve herseyi tek tek anlatti bende ayrildim:KK70:

bu ılk çıktıgım cocuk dedıgın cocukla cıkarken mı senle aldattıgı kızı gordun tesadufen ve kız anlattı? bır sey demek ıstıyorum dıger kız senden kurtulmak ıcın senı tesadufen tanısmıs numarası yapıp anlatmıs olmasın ? cunku 2. kadınlar genelde 1.kadını bilir de tatlım. :hulya:

kisaca; msn de kizlari bulmustum ve daha bircok sey hepsini inkar etti,arkadaslarinin uzerine atti sucu daha da batti..affetmis gibi yapip uzaktan takibe aldim,kanitlarida gozune soktum..ayrildim.birkac ay sonra aradi evlenme teklif etti..midemi daha da bulandirdi..guvensiz yapamam ben..asiktimm ama,ask herseyi affetmiyor..

Son düzenleme:
X