Kaztüyü yorgan...

xsxayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
296
1
51
Koçtaşta othello kaztüyü yorganlarda kampanya varmış çift kişilik 99 tl + 2 yastık hediye almak istiyorum ama karar veremedim.Yorgan % 85 sırt %15 gıdık tüyü nasıldır, sıcak tutarmı kullanan varmı?geçen yılda böyle bir kampanya yapmışlardı paylaşımlarınızı bekliyorum.

kaz tüyü çok sıcak tutuyor benim bir kabanım var oradan biliyorum..
yorgan olarak ben puffy kullanıyorum linensin.
benim bir sürü bir sürü yorganım olmasa bende düşünürdüm almayı..

1 hafta öncesi BıM de çift kişilik kaz tüyü yorgan 45 tl. idi.% 85 sırt %15 gıdık tüyü .ama kalmamış yetişemedim.bencede iyidir ve sıcacık tutar yumuşacık olur da.yıkanmaz sanırım ?

1 hafta öncesi BİM de çift kişilik kaz tüyü yorgan 45 tl. idi.% 85 sırt %15 gıdık tüyü .ama kalmamış yetişemedim.bencede iyidir ve sıcacık tutar yumuşacık olur da.yıkanmaz sanırım ?

annem yıkama makinesine attı makineyi bozdu tavsiye etmem oda sadece yastıktı

bende alerjim var hapşururum bana göre değil!!

ben linensten almıştım heryere tüy çıkıyor ve kumaşı hışır hışır ses çıkarıyor gece yorganın sesi insanı uyutmuyor hiç tavsiye etmem.

Ben othello degilde başka bir markanın aldım internetten %75 gıdık %25 sırt tüyü harika bişey çok memnunuz sıcacık.

bende hiç memnun kalmadım, yastık kılıfından tüylerin başları çıkıp batıyor iğne gibi. iki kılıf takıyorum yine çıkıyor yani düşünün. nerden de almışım..

X