Cilt Bakımı Ürünleri Rosense Cilt Bakım Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.310
3
Ürünleri kullanan varsa deneyimlerimizi paylaşalım.
Ürünleri hiç bilmeyenler de özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmuş olur.
Ben internet üzerindeki fiyatlarını yazacağım buraya, en azından fiyat aralığını görmüş oluruz.

GÜLSUYU:7 TL
rosense-gulsuyu-300-ml-mb13358_146284_r1.jpg

Tüm dünyada tanınan Isparta'ya özgü gül çiçeklerinin işlenmesi ve gül yağı üretimi esnasında doğal oarak elde edilir.
%100 saftır, hiçbir katkı maddesi içermez.
Cildi besleyici, dokuları gerginleştirici ve temizleyici etkisi ile cilt bakımında ve makyaj temizliğinde doğal tonik, güllaç ve benzeri tatlıların yapımında da doğal aroma olarak güvenle kullanılabilir.

TEMİZLEME KÖPÜĞÜ:17 TL

İçeriğindeki etkin nemlendiriciler sayesinde, suyla bozulan cildin nem dengesini yeniden sağlar, temizlik ve rahatlık hissi verir.
Sabun içermeyen özel formülü sayesinde temizlik sonrası cildiniz doğal ve zinde bir görünüme kavuşur.

TEMİZLEME SÜTÜ:19 TL

Tüm cilt tipleri içindir.
İçeriğindeki canlandırıcı gül özleri, slatalık ve vitamin F katkıları cildinizi temizlerken aynı zamanda besler.
Cildi kurutmadan, makyaj ve hava kirliliğinden oluşan tahribatı yok eder.
Temizleme esnasında nem dengesini korur.

TONİK:19 TL

Yağlı cilt tiplerinde görülen gözenek açıklığı, ürün içerisindeki doğal gül özleriyle, gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.
Ayrıca E vitamini katkılı olup cildi besler.
Ciltteki yağ fazlasını yok ederek nem dengesini korur.
Alkol içermez.

NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ(kuru-normal-yağlı ciltler):26 TL

Formülündeki doğal bileşenler cilde nem, parlaklık ve tazelik verir.
Aynı zamanda toparlayıcı özelliği ciltteki çizgilerin hafiflemesine ve ciltteki elastikiyet kaybının yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
İçeriğindeki doğal gülyağı, gülsuyu ve üzüm çekirdeği ekstratı anti-aging etkisi gösterir.
E ve B5 vitaminleri ile hormonlara etki ederek cildi besler.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ:28 TL

Yüzün en ince yapısına sahip olan göz çevresini stres, uykusuzluk, yorgunluk gibi etkenlere karşu korur.
Doğal gül yağı ve gül suyu içeren hafif yapısıyla göz çevresini nemlendirir, yumuşatır.

EL & VÜCUT LOSYONU:10 TL

Her cilt tipine uygun yumuşak ve doğal formülü ile cildinizin günlük bakımı için hazırlanmış ideal bir nemlendirici.
Formülündeki E ve B5 vitaminleri sayesinde cildinizi besler, hücreleri yenileyerek cildinize canlılık verir.

BESLEYİCİ EL & VÜCUT KREMİ:6.5 TL

Cildin doğal bileşenlerini içeren formülü derinin alt tabakasındaki hücreleri güçlendirir, üst tabakadaki yenilenme işlevini destekler.
Cilde elastikiyet kazandırır.
Kırışık görünümünü azaltır.

VAZELİN:4 TL
ROSE039.JPG

Gül özleri ile zenginleştirilmiş etkin bir yumuşatıcıdır.
Dış etkenler nedeniyle kuruyan,çatlayan ve derinliğini kaybeden cildi onararak korur ve nemlendirir.

NEMLENDİRİCİ EL KREMİ:5 TL

İçerdiği E ve B5 vitaminleri ile Gliserin cildinizi besleyerek yumuşatır ve dış etkenlerden korur.
Kurumuş ve çatlamış elleri dahi yumuşacık yapar.

DUDAK VAZELİNİ:4 TL
Mini_Vazelin.jpg

Dudak vazelini dudakları dış etkenlere karşı korur.
Çatlamış dudakları rahatlatır.
Dudaklarınızı yumuşacık tazeliğe kavuşturur.
Gül ve portakal esintilidir.

PEELING:13 TL
peeling.jpg

Elma ve Limon asitleri, kayısı partikülleri içerir.
Cilt günlük temizleyiciler dışında derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyar.
Ürün içeriğindeki yuvarlak partiküller yumuşak bir yapıya sahip olup cildi tahriş etmeden temizleme işlemi gerçekleştirir.
Hassas cilt tipleri için uygundur.
Sterilize edilmiş granüller cildi ölü hücrelerden arındır, keratini yok eder.

NEMLENDİRİCİ MASKE:17 TL
rosense-maske.jpg

Gül özü ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde cilde ihtiyacı olan yoğun nemi ve tazeliği sağlar.
Cildi doğal dengesine kavuşturur.

ALINTI DEĞİLDİR. EMEĞE SAYGI. :)

Benim cildim yağlı temizleme köpüğünü, gülsuyunu ve toniğini kullandım. Gözeneklerimin genişliğini özellikle gülsuyuna borçluyum.:mymeka:
Keza toniği de hiç mi hiç etkili olmadı.:umursamaz:
Temizleme köpüğü cildimin yağını dahi temizleyemedi.
Kısacası ben hiiçç memnun kalmadım rosense'ın cilt bakım ürünlerinden.
Belki kuru ciltliler için uygun olabilir.kaydirigubbakcemile

ben göz çevresi kremini ve el kremini aldım geçen gün çok memnunum ya ellerimi yumuşacık yapıyor ve hemen emiliyor, göz çevresi kremi de gözlerimi rahatlatıyor rengi dengeliyor

Cilt bakım ürünleri ne yazık ki tamamen bitkisel değil.
ıçeriğinde evet bolca gül özü vs var ama tüm zehirli kimyasallar da aynen mevcut.

Sadece Gül suyu %100 Doğal. Bunu buz kalıplarına koyup dondurup yüzümde gezdiriyorum. Memnunum.
Diğer cilt ürünlerine pek güvenmiyorum açıkçası.

Cilt bakım ürünleri ne yazık ki tamamen bitkisel değil.
İçeriğinde evet bolca gül özü vs var ama tüm zehirli kimyasallar da aynen mevcut.

Sadece Gül suyu %100 Doğal. Bunu buz kalıplarına koyup dondurup yüzümde gezdiriyorum. Memnunum.
Diğer cilt ürünlerine pek güvenmiyorum açıkçası.

öyle mi göz çevresi kremi gayet iyiydi ya tereddüt ettim şimdi sen böyle söyleyince

ben de temizleme köpüğünü kullanıyorum cnm.
çok arada kalmıştım, bazıları çok iyi bazıları çok kötü demişti,
kendim alıp denicem, görücem dedim.
sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum, köpük olduğu için kullanışlı
ayrıca yıkadıktan sonra hiç kuruluk yapmıyor yüzümde, ben o üründen
memnunum şahsen

Ürünleri kötü demedim tatlım, memnun kalanlar olacaktır elbet. kullanmadığım için iyi-kötü diyemem.
Ama bitkisel-doğal diye reklamı yapılan iddiası bu olan ürünün içinde yok yok.
O nedenle kullanmayı düşünmüyorum.

ben de temizleme köpüğünü kullanıyorum cnm.
çok arada kalmıştım, bazıları çok iyi bazıları çok kötü demişti,
kendim alıp denicem, görücem dedim.
sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum, köpük olduğu için kullanışlı
ayrıca yıkadıktan sonra hiç kuruluk yapmıyor yüzümde, ben o üründen
memnunum şahsen

onu yağlı ciltlere tavsiye ettiklerini söylemişlerdi:hulya:

Benim yüzüm aşırı kuru iken t bölgesi yüzümü yıkadıktan 1 saat sonra yağdan lamba gibi parlıyordu. Clinique sabun kullanıyorum üstüne de rosense tonik bende işe yaradı açıkçası. Sabah yıkayıp tonikledikten sonra öğlen de rahatsız olursam tekrar tonikle siliyorum akşam eve gelene kadar parlama olmuyor. Yalnız tekrar edeyim yalnızca bir haftadır kullanıyorum.
Yalnız island haklı benim ablamın da yağlı bir cildi var ablam da memnun kalmadı tonikten. Sadece kuru yerine karma ve kuru ciltler için daha uygun ürünleri desek daha doğru olur.

vallahi kızlar sabah yüzümü yıkamak zor geliyo :roflol:
hele de kışın, soğukta :)
bu ürün köpük şeklinde olduğu için kullanımı çok kolay, esas
tercih sebebim bu yani... yoksa çok derinlemesine bi temizlik
yaptığını söyleyemem ben de...

Bende el kremini kullandım.Gerçekten beğendim vazelinini de annem için aldım dirseklerinde ve ayak topuk çatlaklarına ii geliyor

arkadaşlak rosensenin göz kremini kullanan var mı bende morluk lar varda ne yapsam geçmedi alıp memnun kalan var mı acaba

arkadaşlak rosensenin göz kremini kullanan var mı bende morluk lar varda ne yapsam geçmedi alıp memnun kalan var mı acaba

bende morluk yoktu canım ama kullandım yine de çok beğendim rengini dengeledi nemlendiriyor bi de güzel yani ama yağlı ciltler için pek iyi değilmiş.

rosense'in dudak vazelinini kullanan varsa yorum yapabilir mi? opuyorumnanaktan

ben kullanıyorum çokta memnunum artık yaz kış dudaklarım hiç kurumuyo nemli hep.bazende ruj sürmeden onu sürüp sonra ruju sürüyorum hem daha nemli oluyo hemde ruj daha kalıcı oluyo sanki. opuyorumnanaktan

aa öyle mi ben de alıyım o zaman tereddüt etmiştim sağol opuyorumnanaktan

ben de göz kremini aldım yeni kullanmaya başladım ama; sanki emmiyor kremi nedense:KK43: belki yeni başladığım içindir.

bende gül suyunu kullanıyorum ve gerçekten memnunum cildi oldukça yumuşatıyor

Ben de kullanıyorum dudak vazelini çok çok güzel, her gece yatmadan sürerim.

X