Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Ultra Açıcılı Dore Kahve(6.3)

E

emdev

Ziyaretçi
kızlar Loreal Paris 6.3 -Ultra açıcı dore kahve (Recital Preference)adlı yeni bir ürünü piyasaya çıkarmış.içinde ultra açıcı formül olduğu için,en siyah saçın bile tatlı bir kahveye dönüşümünü kutuda gösteriyor.
gerçekten iyi düşünmüşler,çünkü koyu saçı normal boyayla açmak zordur.
sarışınların kullanması kesinlikle önerilmiyor.(saç rengi sarı olanların)
aranızda yeni çıkan bu ürünü kullanan var mı?
memnun kalanlar yazabilirler mi?

ben kullandım dediğin gibi saçlarım siyahtı cumartesi günü kullanmıştım... loreal'in koyu kızıl var yine recital preference serisinden onu kullandım...normal bi kızıl boyaya göre gerçekten daha hoş oldu..kızıl belirgin oldu yani...kahveyi hiç düşünemiyorum ki bu hafta sonu da kahveye boyamayı düşünüyorum ..sositososito

ben kullandım dediğin gibi saçlarım siyahtı cumartesi günü kullanmıştım... loreal'in koyu kızıl var yine recital preference serisinden onu kullandım...normal bi kızıl boyaya göre gerçekten daha hoş oldu..kızıl belirgin oldu yani...kahveyi hiç düşünemiyorum ki bu hafta sonu da kahveye boyamayı düşünüyorum ..sositososito
saçında herhangi bir yıpran oldu mu?
ama kutuda,ipeksi yumuşaklık parlak ve belirgin kahveler diye bir yazıda insana güven veriyor :asigim:
güle güle kullan canım:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tşk ederim canım...ıpeksi yumuşaklık verdiği doğru çünkü yanında bi de küçük sampuanı var bikaç kere kullanabiliyorsun ve de muhteşem bir kokusu var,sırf bu kokusu için alabilirsin yani:)
Saçımda herhangi bir yıpranma farketmedim,aynı geliyo yani...ben 3 ayda bi saç boyuyorum bazen yeterince yıpranmıştır diye düşünüyorum:KK70::KK70:
Ayrıca saçımın rengi biraz daha aksın açılsın diye hint yağı sürdüm ,biraz beklettim yıkadım ancak bikaç kere yıkadıktan sonra gitti ,saçlarım dökülüyodu, artık kesildi çok şükür,normal şekilde dökülmeye başladı...
kısacası ben memnunum..

canım siayh boyanın üstüne mi denedin ürünü.peki fiyatı ne kadar normal boya gibi mi?

aaa çok iyi o zaman ya normal boyadan da ucuzmuş.çok teşekkür ederim canım bundan sonra demek kisiyahtan kurtulmak için kuaföre tonla para harcamıcaz çok sevindim yaa

boyayı aldım bugün dore kahve 6.3 insallah güzel olur.rengi kırsa yetecek aslında bana

Ben de kızıl tonlarını almayı düşünüyorum:.. Tekrar kızıla döneceğim:)

Kızılda açıcılısı yok ama sanırım:KK43: Ama saçlarım tamemen siyah şu anda:KK43: Ne olacak bana:ecrin_bebek:

Kızılda açıcılısı yok ama sanırım:KK43: Ama saçlarım tamemen siyah şu anda:KK43: Ne olacak bana:ecrin_bebek:

canım ben de bugün alırken dikkat ettim diğer kahve tonlartınında da yazmıyordu ultra acıcılı diye.ama arkasında renk paleti var ya orda bazılarında kestaneden koyu kahveye yazıyor bazılarında ise koyu kahvedev siayaha yazıyor.koyu kahveden siyaha olanları deneyebilirsin sende

KIZLAR SAKIN GÜVENıP BOYAMAYIN KESıNLıKLE ACMADI SACIMI Kı SıYAH BıRAZ AKMIŞ OLMASINA RAĞMEN.DıPTEN 1-2 PARMAK KENDı SAÇIM ÇIKMISTI ONLAR ACILDI VE ıĞRENÇ Bı GÖRÜNTÜ OLDU ŞıMDı mafoldumben YARIN TEKRAR SıYAHA BOYUCAM MECBUR RENK CÜMBÜŞÜ GıBı OLDU KAFAM SıYAHTAN BASKA BıŞı PAKLAMAZ.AMA ıNŞALLAH BıR ŞEY OLMAZ SAÇIMA ÜST ÜSTE 2 GÜN BOYAYINCA mafoldumben YAZIK OLDU HEM SAÇIMA HEM PARAMA

ama şunu belirtmek istiyorum kendi doğal sac renginizin üstüne uygularsanız güzel bi sonuc alabilirsinz.

hım olmadı yani paletteinde vardı kullanmıstım aynı dipden sapsarı oldu uclar simsiyah kalmıstı cok kotu bi goruntu cidden bence siyah yapacagına kahve yap

canım öybi açıldı ki dipler kahve boyasam bile hemen akardı en iisi siyaha boyayım dedim sonra kuaförde açtırırım.artık yapacak bişey yok :S

KIZLAR SAKIN GÜVENİP BOYAMAYIN KESİNLİKLE ACMADI SACIMI Kİ SİYAH BİRAZ AKMIŞ OLMASINA RAĞMEN.DİPTEN 1-2 PARMAK KENDİ SAÇIM ÇIKMISTI ONLAR ACILDI VE İĞRENÇ Bİ GÖRÜNTÜ OLDU ŞİMDİ mafoldumben YARIN TEKRAR SİYAHA BOYUCAM MECBUR RENK CÜMBÜŞÜ GİBİ OLDU KAFAM SİYAHTAN BASKA BİŞİ PAKLAMAZ.AMA İNŞALLAH BİR ŞEY OLMAZ SAÇIMA ÜST ÜSTE 2 GÜN BOYAYINCA mafoldumben YAZIK OLDU HEM SAÇIMA HEM PARAMA

aynısını birebir bende yaşadım :KK70: kesinlikle tavsiye etmiyorm ve saçımda mafolduğu için belime kadar olan saçlarım şuan omuzlarıma bile gelmicek şekilde kestirmek zorunda kaldım..ve diplerimide koyu kahve tonlarına boyadım sırııtmasın diye..:çok üzgünüm:
hem saçtan oldum hem renginden oldum :çok üzgünüm:

aynısını birebir bende yaşadım :KK70: kesinlikle tavsiye etmiyorm ve saçımda mafolduğu için belime kadar olan saçlarım şuan omuzlarıma bile gelmicek şekilde kestirmek zorunda kaldım..ve diplerimide koyu kahve tonlarına boyadım sırııtmasın diye..:çok üzgünüm:
hem saçtan oldum hem renginden oldum :çok üzgünüm:

ay çok şükür benim saclarım bayağı sağlammıs kötü olmadı çok fazla.

siyah saçı kesinlikle açmıyor.hem paranıza hemde saçlarınıza yazık

kızlar siyah boyayı orielden başka birşey açmaz
o nedenle kanmayın boyaların lafına

KIZLAR SAKIN GÜVENİP BOYAMAYIN KESİNLİKLE ACMADI SACIMI Kİ SİYAH BİRAZ AKMIŞ OLMASINA RAĞMEN.DİPTEN 1-2 PARMAK KENDİ SAÇIM ÇIKMISTI ONLAR ACILDI VE İĞRENÇ Bİ GÖRÜNTÜ OLDU ŞİMDİ mafoldumben YARIN TEKRAR SİYAHA BOYUCAM MECBUR RENK CÜMBÜŞÜ GİBİ OLDU KAFAM SİYAHTAN BASKA BİŞİ PAKLAMAZ.AMA İNŞALLAH BİR ŞEY OLMAZ SAÇIMA ÜST ÜSTE 2 GÜN BOYAYINCA mafoldumben YAZIK OLDU HEM SAÇIMA HEM PARAMA
off:KK43:geçmiş olsun akannehir
kutunun arkasındaki yazı hiç dikkatini çekti mi :sinifsinif:
saçı boyalı olanlar kullanmasın diye bir yazı var.yani bu boyayı saçı hiç işlem görmemişler kullanabiliyormuş:KK43:
ben 2 kutu satın almıştım,üstelik kozmetikçideki satıcı tavsiye etmişti.palette altın karamel arıyordum.kadın dediki, onunla boyucağına bununla boya her tarafı aynı derecede açılır dedi.:eek:lmaz:
yarın 2 kutuyuda değiştirip koyu tonlarda bi boya alıcam :tomato:

X