İlk sinema ya hangi filme,kaç yaşın da kimlerle gittiniz?

C

cicikom

Ziyaretçi
ılk sinema ya hangi filme,kaç yaşın da, kimle gittiniz ?
ılk sinema anınızı bekliyorum sizden?

Ben 12-13 yaşların da en yakın kız arkadaşımla " hadi sinemaya gidelim?" diye bir lafla hemen gittik tabi erkek kardeşim de takıldı peşimize ozaman biletler 3 tlydi. ılk sinema önüne geldiğimizde bizi alırlarmı?almazlarmı? tereddütü yaşadık :) birimiz cesaret edip girince diğerleri de arkadan geldialkisalkisalkis biletleri aldık film saatini bekliyoruz.. Aldığımız film ŞEYTAN filmiydi... Film saati geldi bizi aşağı aldılar tabi sinema da kalabalık film bir başladı ezan sesi aramızda konuşuyoruz "acaba yanlış filmemi girdik? kalksakmı? kalkmasak mı?" :roflol:diye tarışmalar yaparken filmin bizim film olduğunu anladık..ben ortada oturuyorum filmin bir sahnesini belki bilirsiniz kız merdivenden ters ters iniyordu ben koltuklara onlar bana yapışıyor "ben çıkıcam" diolar bende verdiğim paranın derindeydim..Ama iyi ki de çıkmamışız.. Onsan sonra her hafta 3 tl biriktirip sinemaya giderdik...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşımı hatırlamıyorumda ilk sinamada izlediğim 6 gün 7 gece diye bi komedi filmiydi , çok iyi hatırlıyorum :))

ilkokuldaydım ama tam yaşımı hatırlamıyorum
kalbinin sesini dinle ye gitmiştik annem ve ablamla

ilk kez arkadaşlarımla titanic' e gitmişdim..
benim sinemayla tanışmam biraz geç oldu lise1 de gittim ilk..bulunduğum şehirde o zamanlar tek sinema vardı
ve sürekli tadilattaydı titanicle birlikde yeniden açılmışdı...ve ondan sonra başka sinemalarda açıldı neyseki.
ve sonra çok sadık bir sinema izleyicisi oldum bayılıyorum sinemada film izlemeye

aslan kral ilk filmimdi sanırım
sonra babamla anastasia ya gitmiştik...

ılk sinemaya gittigim film jennifer lopezin Darısı başıma filmiydi Amcamın kızları ve arkadaslarımızla gıttık . 2001 yılı 13 yaşımda

Son düzenleme:
X