bebeğin kalp atışları kaçoncı haftada başlar

heath

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
20
0
selamlar ben şu an 7 haftalık hamileyim bugün doktora gittim ultrs.da bebeğe baktığında kalp atışlarını tam net göremediğini söyledi ama gelişme var dedi.Bir hafta sonra yine gidicem.Kötü birşey söylemedi belki ama ben tedirgin oldum.bir sorun yoktur değilmi?Yardımcı olursanız çok sevinirim

9.haftaya kadar duyulmadıgı olabılıyor. doktorun baktıgı ultrason cıhazı eskı falansa ondan net alamamıs olabılır. bı dahakı randevunda da sonuc almazsan baska bı doktora daha gorun derım ben. ıyı haberlerle gelmen dılegıyle...

9.haftaya kadar duyulmadıgı olabılıyor. doktorun baktıgı ultrason cıhazı eskı falansa ondan net alamamıs olabılır. bı dahakı randevunda da sonuc almazsan baska bı doktora daha gorun derım ben. ıyı haberlerle gelmen dılegıyle...

inş.çok teşekkür ederim.

meraba cnm ben 5+2 günlük hamileyim doktorum perşembe gel kalp atışlarını dinleyelim dedi yani 6 haftalık olunca.bence sen doktorunu değiştir.

bende 5 haftalıkken gitmiştim 15 gün sonra gel kalp atıslarına bakalım demişti benım bıldıgım kadarıyla 7-8 haftalıkken belli oluyor

selamlar ben şu an 7 haftalık hamileyim bugün doktora gittim ultrs.da bebeğe baktığında kalp atışlarını tam net göremediğini söyledi ama gelişme var dedi.Bir hafta sonra yine gidicem.Kötü birşey söylemedi belki ama ben tedirgin oldum.bir sorun yoktur değilmi?Yardımcı olursanız çok sevinirim

merhaba bende 7 haftalık hamıleyım ve bebegımın kalp atıslarını duyamadık carsamba gunu tekrar gıdecegız dr.ra bende cok endışelıyım Çok üzgünüm çoook

kizlar karindan ve vajinadan bakmayla degisir karindan sekiz dokuz haftayi bile bulabilir, vaginadan bakarsa altinci hafta civari. karindan baktiriyorsaniz bosuna uzulmeyin doktor ne kadar baksada henuz goremez.

bende 5.haftada keseyi gördüm.6.haftada da kalp atışını gördüm ve duydum. vaginal usg ile bakıldı bana.
usg cihazıyla da alakalı bence.

X