Hi beenmiyorum ama 3.kez ameliyatta olmak istemiyorum=((

L

LoveLyXxX

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi LoveLyXxX
burnum cok düsük ya gercekten hic gsl olmamis baktimda eski yeni hali fark 0 bicimsiz bir sekli var düz düpdüz...

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 107
  • Konu Sahibi LoveLyXxX
dışarı doğru bayağı sivri yani üzmek istemem ama estetik görünmüyor.ama çok da kötü değil.

• Konu Sahibi LoveLyXxX
Kötü diil ama önceki haliyle arasında bi fark yok gibi. Sağlık probleminden dolayı mı oldun canım

• Konu Sahibi LoveLyXxX
bence 3.yü olmaya degmez, 3. ameliyatta basarı saglanıp saglanmayacagı belli degil

• Konu Sahibi LoveLyXxX
Bence önceki haliyle farkı var ve yeni hali gayet düzgün olmuş..Seni rahatsız eden neki? Sakın bir kez daha ameliyat olma gerçekten güzel..

• Konu Sahibi LoveLyXxX
Ameliyattan önceki burnun kötü olmadığı için sana fark yok gibi görünmüş.Sağlık problemin yoksa,sırf kalkık olsun diye ameliyat olmak istiyorsan tekrar yanılıyorsun.Burnun gayet güzel olmuş.Domuz burnu gibi kalkık mı olsun yani?Geçmişte kaldı o tip burunlar.Senin burnun şahane olmuş...

• Konu Sahibi LoveLyXxX
cnm bencede kavisi felan gayet güzel..gerçekten kötü olsa kesinlikle kötü derdim ameliyat olmş birisi olarakdan emim ol canım ne kötüler varr bi görsen senınde gyet güzel kavisli

• Konu Sahibi LoveLyXxX
bilmiorum ya doktor bir sene icinde gecmezse sislikler böyle kalirsa seneye birdaha bakariz dedi ben 3.kezz ameliyat istemiorum ama biraz daha kücük olsa daha gsl olurdu mesela fotoshoplu hali cook gsldi ama bu haline benzemio nieyse, insallah gsl olur doktor kesin konustu sonucta sanatcilarida o yapio örnek tanyeli,seda sayan vs. cok ünlü doktor internette bisürü sitesi var insan düsünü en iisine ünlüsüne gidosun ama böle bi burunla geri dönüosuun cook mutsuzum cook=(((mafoldumben

• Konu Sahibi LoveLyXxX
bence gayet düzgün olmuş. Hiç gerek yokki 3.ye.

bende beğendim profilden gayet hoş duruyor.
senin istediğin neydi?
yanlış anlama ama eski burnununda estetiğe ihtiyacı yokmuş gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
burnun iyi olmus eskye nazaran.
eski burnunda bole vah vah nebicim burun bu igrenc diye bis burun degilmiski, estetikolmasan bile olurmus..ama oldugun da duzgun olmus, ne yamukluk gordum nede dusukluk, gayet hos bi burun..
ama yok ben iilla ebru salli burnu barbi bebek yapmacik plastic burun istiyiorum anca ameliyat oldugum oyle belli olur diyosan yani ol ozaman nediim:)

benim istedigim arkadasim daha kalkik ve kücücük olsaydi gsl olurdu,, yada acaba yakismazmiydii??

üçünücü ameliyatı olmaya değmez,gayet doğal görünüyor,estetik olduğu belli olan bir burun istiyorsun anladığım kadarıyla ama öyle olsada bir süre sonra keşke doğal olsaydı,kimse anlamasaydı derdin,kuruntu ypıyorsun bence

Lovelyciğim bencede gayet güzel bir burnun var.Gayet kavisli ve kalkık duruyor.Yani 3. ameliyatı olma riskine niye giriyorsun ki.Bu sefer Allah korusun burun kemiğini tamamen deforme ederlerse hem nefes alma konusunda problemlerin oluşur hem de burun kemiğin bir daha asla eskisi gibi düzeltilemez.Mesela Şarkıcı ceylanda üstüste ameliyat yaptırmış oda şeklinden memnun olmadığı için burun kemiğini onarılamayacak şekilde deforme ettikleri için nefes alamıyormuş şu anda bu yüzden iki yılda bir rahat nefes alabilmek için deviasyon ameliyatı geçirmek zorunda kalıyormuş bu defa. Bence kendini boş yere riske atma.Ne gerek var.gayet güzel bir buruna sahipsin canım.

valla bu iş doktorun cok ünlü olması, ünlüleri ameliyat etmesiyle alakalı degil ne yazıkki, bu iş şans işi biraz, ama bence senin 3. ameliyatı olmana gerek yok, fuzuli bence

sanırım doktor burununun boyutunu küçültmemiş sadece kavis vermiş buda burnunu büyük göstermiş
gibi anladığın kadarıyla sen küçük kavisli bir burun istiyorsun

önceki burnun zaten hoşmuş şimdiki de güzel hele kavisi harika profilden 10 tam puan ki önü de güzel dediğmi gibi önceki burnun sorunsuz olduğu için(yane esttetik açıdan ) yeni burnunda fark göremio olabilirsin :KK66:

bence sükretmelisin böyle burun oldu diye...bundan kötüsüde olabilirdi...benim ikinci ameliyattan sonra burnum böyle olsaydi öper alnima vururdum...ve senin burun gayet normal duruyor...ama sen sanrim yapmacik burunlari seviyorsun...sanirim doktoruna yeterince nasil birsey istedigini anlatamadin yada o anlamadi...

esra ceyhan yaptırmış eskiden daha güzeldi kalkık olmuş iğrenç delikleri gözüküyo hiç yakıştıramadım

X