gece gece sinirimi bozdu

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
45
suan askerde ve bir haftadır dogru duzgun konusamıyoruz denetim oldugu icin dunden beri hiç gorusmedik bu gece msj attım iyimisin diye yarım saat once msj iletildi ama aramadı bende hiç degilse bi msj yazabilirdin dedim aradı yorgunum denetim vardı spor vardı yarın dortte kalkacam falan dedi... ben beni ara falan demedimki sana dedim sadece msj atabilirdin dedim bişiler dedi ardından gene sinir etti beni :gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
asker piskolojisini anlamak imkansiz akannehir
isine geleni ariyorlar,bazen aramiyorlar..istedikleri zaman telefonu bulabiliyolar,bazen bulamadim deyip isin icinden cikiyorlar.cok sevdigim bir arkadasimdan biliyorum :sinifsinif:

genelde arıyor sık sık bu sefer yorgunum falan diyor madem oyle niye actı telefonu bırak kapalı kalsın sorcam hesabını ama

genelde arıyor sık sık bu sefer yorgunum falan diyor madem oyle niye actı telefonu bırak kapalı kalsın sorcam hesabını ama

merak etmistir belki arayan soran oldumu diye,bilemicemki :sm_confused:

bence üzerine gitme
asker işte normal hayattaki gibi rahat olamaz ki

uzerine gitmedim zaten kapattık teli arıycak elimde olmadan trip yapcam bende napıyım

suan askerde ve bir haftadır dogru duzgun konusamıyoruz denetim oldugu icin dunden beri hiç gorusmedik bu gece msj attım iyimisin diye yarım saat once msj iletildi ama aramadı bende hiç degilse bi msj yazabilirdin dedim aradı yorgunum denetim vardı spor vardı yarın dortte kalkacam falan dedi... ben beni ara falan demedimki sana dedim sadece msj atabilirdin dedim bişiler dedi ardından gene sinir etti beni :gitme:

yazık çocuga ya, denetim olduğu zaman çok çalıştırıyolar diye biliyorum, üstüne spor, hali kalmamış demekki msj atcak, üzme bence sevgilini

suan sinirliyim gecer yarına falan heralde benim kızdıgım nokta su ben msj atmısım iyimisin diye telini acıyosun ve goruyosun hiç degilse bir msj atabilir

suan sinirliyim gecer yarına falan heralde benim kızdıgım nokta su ben msj atmısım iyimisin diye telini acıyosun ve goruyosun hiç degilse bir msj atabilir

Orda çok can sıkıcı şeyler yaşamış olabilir canım. Ben de eğer çok sıkkınsam kimseyle iletişim kurmak istemem, elimi kaldırmak bile zor gelir. Fiziksel olarak zaten yorgundur ama moral bozucu şeyler de yaşamış olabilir. Dinlemeye çalış bence.

bencede üzerine gidip canını sıkma..
erkeklerin askerlik dönemi en hassas oldukları dönem..eşim askeriye için hep derki mantığını dışarda bırakıp giriyosun içeriye..
boşunada kendini sinirlendirecek şeyler düşünme derim..

askerde cep telefonu mu?

serbest miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kafamçokkarıştı

askerde cep telefonu mu?

serbest miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kafamçokkarıştı

onun degil telefon zaten ordan baskasının yasak tabi telefon zaten surekli ankesorlu telden arıyor

Denetimden dolayı rütbeliler agresif olmuştur ve önüne gelen askere çatıyorlardır. Askerler bunu kaldıramıyor,gururlarına yediremiyor ama ceza almamak için susmak zorunda kalıyorlar.Denetim zamanında saçma sapan işleri yaptırıyorlardır onlara....örneğin saatlerce yaprak süpürüyorlarmış.
Hem sinirleri bozulmuştur hem de ssenin onu arayıp aramadığını merak etmiştir. O yüzden de cep telefonunu açmıştır. Sen mesaj gönderince de eminim içi rahatlamıştır.Haklısın seni de düşünüp bir cevap yazsa ii olurdu ama kim bilir neler yaşadı ki cvp yazmak bile zor geldi ona.

Ya adam askerde, nöbeti var başında komutanı var, gurbeti var, sıkmayın bu kadar, hofffakannehir
Aslında kızıyoruz böyle söylendiğinde ama haklı kuzum. Beni nöbetteyken bile arardı hatta aramadığında kızardım nişanlıma. Ama en sonunda olan oldu ceza aldı ve 2 hafta çarşı iznini kapattılar =( Nerdeyse hapis yatacaktı 10 gün ama ilk cezası olduğu için sadece çarşı iznini kapatmışlar.
Şİmdi ben tembihliyorum nöbette beni sakın arama diye =)

Bu kadar yıpratma kendini.Denetim olduğu zaman gerçekten çok yoğun ve yorgun oluyorlar.
Eşim askerde ve Aralıkta denetim geçirecekler.
Görev yerinden saat 11de geliyo.Gece 2-3 nöbeti var.1.30da kalkıyo 3.30da nöbetten dönüyo.4.30 tekrar kalkıp spora gidiyo.Sonra 7de yine görev yerine.
Tahmin ediyorumki seninkinin tempo da bundan aşağı kalır değildir.
E bu tempoda fiziksel ve ruhsal sağlam olmak mümkün mü?
Anlıyorum seni, kısa da olsa sesini duymak istiyorsun, seni tatmin edecek açıklama bekliyorsun.
AMa gerçekten onlardan şu durumda çok fazla bir şey beklemek sadece bizi üzer.
Sabret şu denetimi atlatsınlar eskiye döner.
Bu arada kaç günü kaldı?

hayatim sana nefes filmini izlemeni öneririm askerlerin ne zor sartlarda görev yaptiklarini nasil bir psikoloji icinde olduklarini her istediklerinde sizinle görüsemeyecegini anlarsin sanirim

Bu kadar yıpratma kendini.Denetim olduğu zaman gerçekten çok yoğun ve yorgun oluyorlar.
Eşim askerde ve Aralıkta denetim geçirecekler.
Görev yerinden saat 11de geliyo.Gece 2-3 nöbeti var.1.30da kalkıyo 3.30da nöbetten dönüyo.4.30 tekrar kalkıp spora gidiyo.Sonra 7de yine görev yerine.
Tahmin ediyorumki seninkinin tempo da bundan aşağı kalır değildir.
E bu tempoda fiziksel ve ruhsal sağlam olmak mümkün mü?
Anlıyorum seni, kısa da olsa sesini duymak istiyorsun, seni tatmin edecek açıklama bekliyorsun.
AMa gerçekten onlardan şu durumda çok fazla bir şey beklemek sadece bizi üzer.
Sabret şu denetimi atlatsınlar eskiye döner.
Bu arada kaç günü kaldı?

denetimi soruyorsan bitmesine 2 gun falan kaldı pazartesiye kadar boyle diyordu cunku

X