Şampuan ve Saç Kremleri ucuz şampuanlar mı kullansak?

benvehedeflerim

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
529
2
Acaba ucuz şampuanlardan mı kullansak?Duru,Hacı Şakir ya da İpek kullanan var mı?Lütfennn yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar hala bulamadım şampuanımıakannehir

ipek kullandım kısa bi süre yazın..başka şampuan bulamamıştım markette ipek alıyım dedim..baya iyi yumuşak yapıyo saçı ama kepek de yapıyo diye hatırlıyorum her zaman kullanılmaz yaniyerimseniben en azından ben kullanmam kaydirigubbakcemile5 komili zeytinyağlı (boyalı saçlar için olanını) kullanıyorum son zamanlarda bak onun da fiyatı uygun 4 küsür bişey..gerçi fiyatla alakası yok onu kullanmamın kaydirigubbakcemile3 işte böyle:içelim:

ben elidor kullanıyorum ama arada bir şampuanımı değiştiririm mesela şu anda duru kullanıyorum ben gayet memnunum. kepek yapmadı yumuşak ve parlak saçlarım.
hacı şakirin şampuanından sonra bizim bir komşu bitlenmiş ama şampuandanmıdır nedendir bilmem gamyoncuiremsu

ipek kullandım kısa bi süre yazın..başka şampuan bulamamıştım markette ipek alıyım dedim..baya iyi yumuşak yapıyo saçı ama kepek de yapıyo diye hatırlıyorum her zaman kullanılmaz yaniyerimseniben en azından ben kullanmam kaydirigubbakcemile5 komili zeytinyağlı (boyalı saçlar için olanını) kullanıyorum son zamanlarda bak onun da fiyatı uygun 4 küsür bişey..gerçi fiyatla alakası yok onu kullanmamın kaydirigubbakcemile3 işte böyle:içelim:

Bugün markette komili zeytinyağlı şampuana baktım kokusu falan da güzel.Saçlarım boyalı değil bana uygun olanı da işe yarar inş.düşündüğüm şampuanlardan biri de bu aslında.

ben elidor kullanıyorum ama arada bir şampuanımı değiştiririm mesela şu anda duru kullanıyorum ben gayet memnunum. kepek yapmadı yumuşak ve parlak saçlarım.
hacı şakirin şampuanından sonra bizim bir komşu bitlenmiş ama şampuandanmıdır nedendir bilmem gamyoncuiremsu

Elidoru 1 kutu kullandm ben de önceden ama sonra yine bi saç dökülme bunalımına girip onu da değiştirmiştimkaydirigubbakcemile3gelen gideni aratıyo hala arıyorum saç dökülmemi azdırmayacak bi şampuan.Artık dökülmesini durduran falan istemiyorum azdırmasın yeter.Bu konuda tavsiye eder misin elidoru peki?

komili sakın alma eğer saçın gür kalın telli ve kuruysa ben hem bal özlü olan sarısını hemde ısırgan otlu olan kepeğe karşısınıyani mavisini denedim bal özlü sarısı gene çok fena değildi ama ikiside hem kepeği yok etmiyor hemde saçı çok dolaştırıyor açılmıyor tek güzel yanı kokuları canım duru bi ara köye gittiğimde kullanmıştım bekarken oda çok fena değildi ama kepek yapıyorlar ipekten memnun olan çok var onuda hiç denemedim düşünmüyorumda çünkü okadar pahalı şampuanın yanında neden bunlar ucuz bu kadar kafama takılmışır her zaman.komiliden sonra ucuz şampuanlara güvenim artık sıfır:umursamaz:

komili sakın alma eğer saçın gür kalın telli ve kuruysa ben hem bal özlü olan sarısını hemde ısırgan otlu olan kepeğe karşısınıyani mavisini denedim bal özlü sarısı gene çok fena değildi ama ikiside hem kepeği yok etmiyor hemde saçı çok dolaştırıyor açılmıyor tek güzel yanı kokuları canım duru bi ara köye gittiğimde kullanmıştım bekarken oda çok fena değildi ama kepek yapıyorlar ipekten memnun olan çok var onuda hiç denemedim düşünmüyorumda çünkü okadar pahalı şampuanın yanında neden bunlar ucuz bu kadar kafama takılmışır her zaman.komiliden sonra ucuz şampuanlara güvenim artık sıfır:umursamaz:

Canım teşekkür ederm cvbn için her gün kararım başka bi şampuana yoğunlaşıyo sanırım blendax kullanıcam artık.inş saçlarım daha fazla dökülmez iyice seyreldi.

Acaba ucuz şampuanlardan mı kullansak?Duru,Hacı Şakir ya da İpek kullanan var mı?Lütfennn yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar hala bulamadım şampuanımıakannehir

canım saç tipini bilmiyorum ama benim saçlarım çabuk yağlanıyor
ve kalın telli.
babam marketten alışveriş yaptığında 5 tane duru 5 tane hacı şakir şampuan vermişlerdi kaydirigubbakcemile
aman Allah'ım mahvetti saçlarımızı :umursamaz:

yazın duş jeli olarak kullandık hepsinikaydirigubbakcemile

Benim favorim komili ve elidor saçıma en iyi gelenler bunlar
eğer ikisini bulamazsam rejoice alıyorum o da güzel.

kendimi bildim bileli Clear kullanırım, çokta memnunum ama istikrarla da alakalı sanırım.sürekli değiştirmek döküyormuş saçı :icecream:

canım saç tipini bilmiyorum ama benim saçlarım çabuk yağlanıyor
ve kalın telli.
babam marketten alışveriş yaptığında 5 tane duru 5 tane hacı şakir şampuan vermişlerdi kaydirigubbakcemile
aman Allah'ım mahvetti saçlarımızı :umursamaz:

yazın duş jeli olarak kullandık hepsinikaydirigubbakcemile

Benim favorim komili ve elidor saçıma en iyi gelenler bunlar
eğer ikisini bulamazsam rejoice alıyorum o da güzel.

Duş jeli mi tamam vazgeçtim:1shok:
benim saçlarım normal hatta biraz da kuru diyebilirim canım ve dökülmeyi çok seviyo beni deli ediyodelikafadulden
Şu an ya blendax alıyım ya da elidorun maskesiyle falan saç bakım setini alıyım diye düşünüyorum hayırlısı bakalım.

kendimi bildim bileli Clear kullanırım, çokta memnunum ama istikrarla da alakalı sanırım.sürekli değiştirmek döküyormuş saçı :icecream:

Ben clearı hiç sevememiştim 1 kutu da ondan kullandım.Saçtan saça değişiyo işte bide hangi şampuan olursa olsun saçına uygun olan çeşidi seçmek de önemli anladığım kadarıyla.Evt sürekli değiştirmk döküyo diyolar bide arada bir de değiştirmek gerekli diyolar saç konusu tamamen kişisel demekkişakkıdı

b.vehedeflerim kardeşim o başta yazdığın şampuanlardan kullanma canım
bikeresin de eşim almıştı onlardan aman allahım saclarım kazık gibi oldu
dove şampuanda çok güzel ama değişmeyecen
devamlı kullandınmı saçlar alışıyor ve daha iyi oluyorlar

arkadaşlar blendax jojoba'yı kullanın boyalı ise saçlarınız hem çok güzel kokuyo hem de yumuşak yapıyo lorealmiş schwarzkopfmuş haltetsin delikafadulden

duru kullandım, gerçekten çok güzeldi saç kremiyle beraber kullandım, hiç bi sorun yaşamadım..

saçlarım çabuk yağlandığı için dün komili aldım,yağlı saçlara çok ii dediler yeşil çaylı olanını, bakalım deniycez görcez...

b.vehedeflerim kardeşim o başta yazdığın şampuanlardan kullanma canım
bikeresin de eşim almıştı onlardan aman allahım saclarım kazık gibi oldu
dove şampuanda çok güzel ama değişmeyecen
devamlı kullandınmı saçlar alışıyor ve daha iyi oluyorlar

Ah bi devamlı kullanabilsem huyum kurusun en fazla 2 kutudan sonra dökülüyo diye bırakıyorum tabi daha da kötü oluyo.Sağolun ya gerçekten bu şampuanlardan vazgeçtim almam kesinlikle:umursamaz:az kalsın bi delilik yapacaktm daha da beter olurdu saçlarım sağolunmafoldumben

buarada elidor kesinlikle kullanamıroum sabah yıkadığım saçım akşama yağ küpü oluo..

gliss kullandım biara herşeyiyle şampuan krem maske banyo sonrası bakım suyu vs, ilk başlarda süperdi gerçekten kopmasını azalttı, ama 2 ay sonra falan çok yağlandırmaya başladı onuda bıraktım..

blendax kullandım, ne + ne - bişe olmadı, gayet orta bi etki oldu bende..

pantene çok ii gelmişti ama ah şu yağlanma varya bende, ona çözüm aramak amaçlı keşife devam ettim..

son olarak duru aldım ve memnun kaldım.. kremide güzel inci proteinli olan..

şimdide komili denicem işte.. eğer buda işe yaramazsa ya pantene yada duru kullanıcam artık sıkıldım şampuan değiştirmekten :umursamaz:

Canım teşekkür ederm cvbn için her gün kararım başka bi şampuana yoğunlaşıyo sanırım blendax kullanıcam artık.inş saçlarım daha fazla dökülmez iyice seyreldi.

canım mevsim değişikliğinden yada bebekten dolayı (bebek varmı bilmiyorum ama ) olağan saç dökülmesinden farklı bir dökülme yaşıyorsan bence doktora görün öncelikle. çünkü normalde seyrelecek kadara dökülmemesi lazım

canım mevsim değişikliğinden yada bebekten dolayı (bebek varmı bilmiyorum ama ) olağan saç dökülmesinden farklı bir dökülme yaşıyorsan bence doktora görün öncelikle. çünkü normalde seyrelecek kadara dökülmemesi lazım

Haklısın canım en kısa zmnda doktora gidip kan testi yaptırmalıyım aslında.Mevsimi falan geçti bebeğim yok bekarım bi anormallik var demekki bende.

Ben ipek kullanıyodum çok memnundum içinde silikon türevi hiç bir şey yok bir ara teyzem gelmişti onun ay çekirdeği özlü hobby şampuanı vardı ben denedim o hafta herkes saçıma bayılmıştı yoldan döndürmüşlerdi hiç unutamıyorum marketlerde aradım ama bi daha bulamadım bence içinde silikon ve türevi bir şey yoksa kullanılabilir kesinlikle sadece hacı şakir saçlarımı keçe gibi yapmıştı :)

X