Gardrop yerleşimlerimizi paylaşalım mı?

happy_spk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
448
5
kızlar başka topikte yazmıştım ama kimseden fikirler gelmedi. dolabım kıyafet dolu, halen de al al doymuyorum: ) ama gel gör ki kombin yeteneğimi kaybettim iyice. renk gruplarına ayırdım falan denedim bişeyler ama olmuyor işte. dolabım da küçük gerçi ama göz önünde bulundurmayı beceremediğimden giyinirken de seçmekte zorlanıyorum.
bari gardrop yerleşimlerimizin fotolarını koysak da fikir olur belki ne dersiniz?
hani elbiseler nerde duruyor, tşörtler, pantalonlar falan..
ben tıkışık dolabımı:) sayfaya resim eklemeyi öğretirseniz koyacağım en kısa zamanda..
sevgilera.s.

sorma bende kaybettim kombinleme yetenegimi :mymeka:
mesela yarin kislik bisiler bakcam ama ne alacagim konusunda hala hic bi fikrim yok ne dolabimdakileri kombinleyebiliyorum ne alirken secebiliyorum :umursamaz:
siyah kolay bi renk oldugu icin son zamanlarda herseyim siyah oldu halada siyah pesindeyimkaydirigubbakcemile

7310.jpg

oofff off alın bende o kadar kızlar ya.Benim gardıroba düşen yılan eniğini bulamazmafoldumben çok fena karman çorman.Her ay düzenlerim ama 1 hafta sonra yine aynı...Alışverişie gittiğimde elime geleni alıyorum sonra eve gelip "ee ben bunu neyle giycem kiii" durumu yaşıyorum.Dolabı açtığım an ne neyle giyilir,ne neye uyar hiiç belli değilalsanaalsanasmile bisürü şeyim var ama düzensizlikten kaybolmuş gibi

maix o şifonyerin hali ne kız ne araran var hepsini hangi ara kullanıyosun?:eek:
bendede var hepsini kullanamıyorum:S

gardrobumla ilgili annemin yorumu

"şeytan yavrusunu kaybetse bulamaz" kaydirigubbakcemile3

o yüzden resim yok :1ninca:

gardrobumla ilgili annemin yorumu

"şeytan yavrusunu kaybetse bulamaz" kaydirigubbakcemile3

o yüzden resim yok :1ninca:

Benim annemde kardeşimle bana çok der bunu. Aslında ben gayet düzenliyimdir ama işten falan vakit bulamıyorum hiç

Benim annemde kardeşimle bana çok der bunu. Aslında ben gayet düzenliyimdir ama işten falan vakit bulamıyorum hiç

ben düzensizimdir kabul ediyorum kaydirigubbakcemile3 aslında en başta dağıtmamak en iyisi ama dağılıyor bir kere. bana düzenli bir dolap ancak 1 hafta dayanır :kedi: ne giysem ne etsem derken bakıyorum dağılmış bile ortalık.

ohh rahatladım valla
benim dolap da gömü gibi oldu:KK43:
haftaya tatile gidiyoruz o zaman düzeltirim diye dokunmuyorum
ama yalnız değilmişim ne güzel
aslında benim sorunum eşyalarımın dolaba sığmaması
malum kışlıklar çok yer kaplıyor
köklü bir değişiklik yapmam lazım.

kızlar aslında o kadar dağınık biri değilim. işte karşınızda, anca yetiyor ama kaydirigubbakcemile3

hosl07_carey.jpg

Son düzenleme:
X