Sivilceli Ciltler porselen gibi bir cilt için buyurun

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar benim cildim porselen gibi bebek gibi bembeyaz bir cildim var.sizlere tavsiyem bır kaşık yoğurda yarım limonu sıkın ve yüzünüze sürün.çok ıyı geliyor bu maske cildi temızleyerek peeling yapıyor adeta sonrada 15 dak bekleyıp durulayın.yerimseniben

bunu bikaç kere yaptım..psikolojik midir bilmem,cildimin rahatladığını hissetmiştim ama sonra bi daha yapamadım..tekrar başliim. mısır unu maskeside çok iyi geliyor tavsiye ediyorum bende

eda daha önce yüzünde sivilce ve sivilce lekelerin varmıydı canım? Bu maskeylemi bembeyaz porselen gibi oldu yüzün? bilgilendirirsen çok sevinirim a.s.

eda daha önce yüzünde sivilce ve sivilce lekelerin varmıydı canım? Bu maskeylemi bembeyaz porselen gibi oldu yüzün? bilgilendirirsen çok sevinirim a.s.

ergenlik dönemimde sivilcelerim vardı tabiki. şimdi 32 yaşındayım ve berrak düzgün, izde yok. bunu yeni yeni yapıyorum ben.hem rahatlatıyor hemde kadife gibi oluyor cildiniz. sivilce için diyemem.cildi temizlıyor sadece.yerimseniben

hııı unutmadan bırde sıvılceli yıllarımda ben protexi sabununun sarısını kullandım çok ıyı geliyor halada aynı sabunla yıkarım başka kullanmam.

yaa ben ne zaman yoğurtlu bi maske denesem ertesi gün yüzümde minik minik sivilceler çıkıyo...bu kez içinde limon da var diyerek tekrar denedim siyah noktalara filan iyi gelir diye..aslında cildimi çok iyi temizledi..ama yine aynı:KK43: nerde hata yapıyorum anlamadım...ayva çekirdeği ısladm perşembeye kadar toparlamam gerek yüzümü:KK43:( umarım işe yarar..

denemekte fayda var aslında ama limon yakmasın sonra, cildim çok hassas benim

arkadaşlar yoğurt ve limon cildi temizliyor.yoğurt nem verirken, limonda arındırıcı bir özelliğe sahıp.siyah noktaların oluşumunu önlüyor.Ben pamukla sürüyorum o maskeyi yaparken.sürerkende tekrar tekrar masaj yaparak yediriyorum cildime. Benim cildimde hassas ama limon bırşey yapmaz merak etmeyin bıraz kızarsada geçiyor sonra.:teselli:

canım acaba bu maskeyi kaç günde bir yapabiliriz
birde cildi yıkarken sabun vs bişey kullanacakmıyız
hee bide yıkadıktan sonra krem filan sürelim mi ? delikafadulden

maske şuan yüzümde acayip tatlı kaşınıyor ve yakıyor sositososito

15 dak bekleyin arkadaşlar.sonra yıkayın kurutmayan bır sabunla .nemlendirici sürmeye gerek yok çünkü yoğurt zaten nem veriyor.yerimseniben

tek ilk sayfadaki yorumlara öyle göz gezdirdim..çok sevinmiştim ilk başlığı görünce sivilce içindir diye ama kursağımda kaldı sevincim:KK43:((

ben bu yoğurt limon karışımını tvde görmüştüm..limon kuruttuğu için yoğurt önerilmişti..

sürekli kozmetik kremler, nemlendiriciler kullanıyoruz, doğal yöntemleri denemekte fayda var, saol canım ben de deneyeceğim...

kızlarr limonun cilde çok zararlı olduğunu duydum haberiniz olsun..

X