Bebek Beslenmesi GDO ' lu ürünler bebek mamalarında!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aminnnnnnnnnn..senınkıleride..
efet ama cok huysuz bu ara..
sürekli ağlıyarak uyanıyo:gitme:

canım benim kızda aynı şu 2 haftadır hep huysuzlanıyo ben bu zamana kadar çok rahat büyüyttüm ama şimdi çoğu şeyi anlıyo dediğini yaptırmak istiyo benim ziili
canım belki diş çıkarıcak olabilir benim arkadaşımın bebişi kız oda 5 aylık dişleri çıktı
oda huysuzlanıyodu

emio canım bılmıyom ya ufffffffff cıglık atıyo ya her uykudan uyanrken nasıl aglıo sankı dövduk

ay kıyamam ya vardır bi derdi allah sağlıklı büyütmek nasip etsin canım dr falan götürsen belki anlar dr

emio canım bılmıyom ya ufffffffff cıglık atıyo ya her uykudan uyanrken nasıl aglıo sankı dövduk

Sizinkilerin şimdilerde diş şikayetlerinin başladığı dönemler ama dişler hemen çıkmıyor.Benim kızımda 4. ayı bitine kadar gece 11 de yatardı sabah 7 ye kadar hiç uyamazdı kesintisiz bir başladı 4. ayda kalkmalara o oldu halada 10 aylık oldu aynı devam ediyor dişlerinide 9. ayda çıkarttı ilk yani emin olun diş sıkıntıları başlamışdır

gdo suz hiçbişey yokmuş maalesef arkadaşlar, yıllardır tükettiğimiz besinlerin hepsinin temelinde aşılı meyve sebze var onların da genetiğiyle oynanmış yani..kadir tuğcuya götürdüm kızımı bugün herşeyi verin alışın zaten pek farkı yok sizlerin yetişmesinden dedi..zaten mantıken mamalar da gdo luysa, inek sütüne nasıl güvenebiliriz..vericez mecbur torunlarımız kimbilir neler yiycek..

gdo suz hiçbişey yokmuş maalesef arkadaşlar, yıllardır tükettiğimiz besinlerin hepsinin temelinde aşılı meyve sebze var onların da genetiğiyle oynanmış yani..kadir tuğcuya götürdüm kızımı bugün herşeyi verin alışın zaten pek farkı yok sizlerin yetişmesinden dedi..zaten mantıken mamalar da gdo luysa, inek sütüne nasıl güvenebiliriz..vericez mecbur torunlarımız kimbilir neler yiycek..

Evet haklısın bende ürünlerin etiketlerini okumaktan bir hal oldum artık, ama hazır ürünlerden vermeyip kek puding gibi şeyleri evde yapmaya çalışsamda toz şekerin içinde bile varmış kesinlikle iş devlete düşüyor, Avrupa daki gibi gdo yu yasaklamaları gerekiyor, demin okudum kırmızı mercimek de bile varmış :1no2:

ben doktorumuza danıştım istersen organik mama verebilirsin dedi, ben mamalarda olduğunu düşünmüyorum ama için rahat etsin dedi.bende zaten benim yediğim herşeyde olduğunu düşündüğümü söyledim sebze şeker vs.doktorda senin sütünde de var o zaman dedi.valla hiç anlamadım..sütüm yetmediği için aptamil veriyordum şimdi tamamen süte dönmek için çabalıyorum valla..

merbalar kızlar.ben tüm yazdıklarınızı okudum.bulunduğum yerde yoğurdu ev sütü alıp yapıyorum.çok ii tanıdığım birisinden güvenle alıyorum.aceba içirsemmi diye düşünüyorum.ayrıca burda acayip keçi var.keçi sütünüde rahatlıkla bulabilirim ama tereddüt ettiğim nokta keçi sütü anne sütüne en yakın ve alerjen madde içermeyen bi süt olmasına rağmen sürekli kullanımda kansızlık yapabiliyomuş.peki içiren arkadaşlar,kan damlası miktarınımı arttırdınız o açığı kapatmak için.oğlum şuan 7 buçuk aylık ve burada sadece pratisten hekimler var.çocuk dr una gitme imkanım yok o yüzden sizlere soruyorum.pekmezide burdan tanıdıktan aldım.kahvaltısında gene tanıdık birinden aldığım lor peyniri,pekmezi ve ekmeği karıştırarark veriyorum.yoğurduda öyle.ama sebze meyve sıkıntım var.yani yazın doğal şeyler bulabiliyoduk ama artık bahçeler bozuldu,hiçbişey yok.burdaki marketlerde bahsettiğiniz organik mamalar yok.ben ne yapayım şimdi.oğluma ne vereyim bilmiyorum.bu sıkıntılar arasında banada bi cevap verebilirseniz sevinirim..

kızlar biraz önce doktorum adlı programda ender saraç ne dedi duydunuz mu?
35 km ötedeki ürüne bile uçabiliyor gdo dedi bu anlamda imkansızmış:sinifsinif:

Kadir Tuğcu, evde sizin yediğiniz herşeyden çocuğunuzda yiyebilir mantığında bir doktordur.
Hazır yoğurt, paket süt, sucuk vs... ve bence iyi de yapmaktadır.
Artık kimsey egüven kalmadığından mıdır bilmem kendi sorunlarımızı bile ona
sormaya başladık.

kızlar biraz önce doktorum adlı programda ender saraç ne dedi duydunuz mu?
35 km ötedeki ürüne bile uçabiliyor gdo dedi bu anlamda imkansızmış:sinifsinif:

Canım, ben şu anda tv seyredemiyorum. O kadar uzağa uçan nedir anlamadım ben?:uhm:

Evet saru hatun malesef, oyle 35 km kadar yere bile ulasabiliyomus, malesef, yani ne yapsak fayda etmez, en iyisi programina bakanlar, belki gormustur

E-bebek gibi internet sitelerindne bebek maması vs gibi şeylerinizi sipariş edebilirsiniz.Kargo ile ulaşır elinize.Her çeşitmamayı organik ürünü bulmanız mümkün.

holle diye bi marka var kıbrısta olduğuna göre türkiyede kesin vardır ve diğer markalrla arsında çok az fiyat farkı var.almanya firması.kutuda türkçe hiçbişey yazmıyor.hazırlanışı dışında tamamen organic .netten çevirdim ben.bi araştırın isterseniz sizlerde.....

peki arkadaşlar hipp marka biberon mamalarına baktım bugün. iki çeşit biri organik biberon maması diğeri ise probiyotik biberon maması: bunlardan hangisini tercih edicez acaba? probiyotik olan da mı organik malzemlerden üretiliyor? bir de organik olan 18 tl, probiyotik 10 tl. benim aklımı karıştıran marketlerde organik bakliyat bile çok pahalı iken organik mamalar neden diğer mamalarla aynı fiyat ya da bazılarından daha da ucuz hatta.

X