Saç Rengi ve Saç Boyama bakır alevi...........KIRMIZI

ilkyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
508
0
38
arkadaşlar aranızda bakır alevi boyayan varmı nası bi renkk kırmızı mı oluyo kapaktaki gibi aslında sacım bakır ama herkes kırmızı tonlarının daha cok yakıstıgını söylüyo fotom olsa koyardım kırmızı saclı fotom yok. ne yapsam karar veremiyorum.bildiğiniz güzel kırmızı kızıl var mı evde boyayınca tutacak bi renk ve marka olmalı belirgin .

Eklentiler

• $p1080998.jpg
    $p1080998.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 163
Mesela bunun gibi bi kızıl olabilir.önerilerinizi bekliyorum

Eklentiler

• $NN.JPG
    $NN.JPG
    64,6 KB · Görüntüleme: 154
bu çok kırmızı uğraşması zor akınca turuncu oluyo tuaf bişi oluyoo yinede sen bilirisn

Kuaförüm kızıl rengin 15 günde bir boyanması gerektiğini söylemişti. Yoksa renk hemen akıyo ve mat turuncu oluyomuş. Bakımının çok zor olduğunu biliyorum bi de. Onun yerine soğan kabuğunu deneyebilirsin belki. Ben bi dönem kullandım ve çok memnun kalmıştım..

o rengi bende denedimm hatta saçım kızıldı sadece renk aıcı boyadım ve elde ettiğim renk soğan kabuğu oldu ondan sonra çıkan dip boyalarımı altınsarusuyla boyadım hepp çokda güsel oluyodu

evet ya bende vazgectim ugrasamam o kadr kızıl renkle ya bakır kalıcam ya karamel olayım diyorıum kararsızsızım soğan kabugu nası renk bilmiyorum ya resim varsa koysanız.ben de kendi resmimi koyayım ne renk boyasam bi bakın resimden daha uzun sacım ve bakır su an

canım her renkten düşünürsenn kafan iyce karışır ben senin bakrı halini çok beğendimmm bence öle kal bi süre sonra bakarsınn başka renklere

arkadaşlar aranızda bakır alevi boyayan varmı nası bi renkk kırmızı mı oluyo kapaktaki gibi aslında sacım bakır ama herkes kırmızı tonlarının daha cok yakıstıgını söylüyo fotom olsa koyardım kırmızı saclı fotom yok. ne yapsam karar veremiyorum.bildiğiniz güzel kırmızı kızıl var mı evde boyayınca tutacak bi renk ve marka olmalı belirgin .

bu kutudaki rengin aynısı benim şuan saç diplerimde var :KK70: , neden saç diplerimde çünkü diğer yerleri tutturamadım koleston 0/45 ile boyadım internetten gittigidiyordan sipariş verdim her yerde bulamazsın projesyonel bir renk bildiğin kırmızı yani

X