bez ve ıslak mendil..

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
gamzeye doğduğundan beri prima bez ve nıvea pure ıslak mendil kullanıyorum..
şimdi prima aloe özlü esnek kanatlı bezini kullanıyorum bezi değiştirmem ama ıslak mendili değiştirmek istiyorum...
siz ne önerirsiniz neler kullanoyosunuz?
bu güne kadar çok şükür hiç pişik olmadı ıslak mendili değiştirsem pişik olmaz dimi?

bende ilk 4 ay dalin kullandım sonrada hep JOHNSON baby kullandım birkere canbebe 1 kerede molfix kullandım canbebe dışında hepsi iyiydi

ben ne denk gelirse alıyorum canım. oğlumun cildi çok hassas ama zarar vermiyor mendiller. canbebe, uniwipes filan alıyorum. bizim markette başka çeşit yok. ama memnunum.

ben çok değiştirdim hem bezi hem mendili pişik filan olmadı
bezde prima molfix hugges canbebe kullandım şuanda can bebeyle devam ediyoruz
mendilde hugges molfix canbebe unibayb çeşitlerini kullandım şimdi hangisi denk gelirse onu alıyırum
çoğunlukla can bebe ve uni bayb kullanıyoruz

Bende Aslı ve Sevgi arkadaşım gibi ne denk gelirde onu kullanıyorum daha hiç pişik olmadı yalnız ilk 6 ay pişik falan olur diye chikko ve nivea baby ıslak mendillerini kullandım 6 ayı bittikten sonra şu 1 buçuk 2 lira civarında olan ucuzlardan kullanıyorum bez olarakda doğduğundan beri prima uyu ve oyna kullanıyorum okadar yumuşak ve lastikleri esnek ki ne sızdırıyor nede lastikleri iz yapıyor bana evy baby den kremli numune bebek bezi göndermişlerdi 4 tane onu kullandım okadar kalın ve serttiki ondan hiç memnun kalmadım doğduğundan beri değişik olarak onu ve molfiks i denedim ama sadece prima uyu ve oynadan memnun kaldım şu andada onu kullanıyorumbebeğimin poposuda pamuk gibi maşallah hiç bişey yok pişik falan.

bende mendıl olarak ne denk gelırse onu kullanıyorum . basta nıvea kullandım. sımdı hangısınde kampanya varsa onu alıyorum. bez pruıma

kızlar anlaşılan ıslak mendillerde takıntılı değilseniz illaki şu markadan başka kullanmam diyn yok anlaşılan ıslak mendil değiştirmek pişik yapmıyor...bu iyi haber elimdeki nıvea pure bittiğinde bende değiştircem..

aslında bebeği pahalı marka ürünlere alıştırmamak lazım sanırım. yoksa çok daha hassas oluyorlar gibime geliyor.

hep aynı ürünü kullanmamaya çalışıyorum..cilt alışkanlığı olmasın diye..ama bez genelde huggies...bazen prima..bazen molfix...mesela bugün migrostan 27 tl ye 96 lı molfix aldım..2 de ıslak mendil hediyeydi...mendil de aynı şekil..genelde huggies kampanyada olduğu için onun mendilleri..bazen johnsons, bazen molfix, bazen uni....

ben huggies kullanıoydum ama migros da primada indirim vardı 72li paket 20.95 ondan aldım iyi gibi
ıslak mendil huggies kullanıyordum paketlerin üsütnde hediyeydi ben de ondan almaya başladım memnundum geçen şok mağazasından unibaby aldım ama bu daha önce kullandığım unibaby den değildi fiyetı 1.75 di daha önc aldıklarım 3.25 di ama islak mendil değil mi dedim aldım sanki popsunu tehriş etti gibi yarın da deneyeceğim eğer gene yaparsa kullanmam jhonson çok yi ama daha önce onu da kullanmıştım

sürekli farklı ürün kullanan arkadaşlarımız var pişik olmuyolarmı yaaaa...
ben uni comfort düşünüyorum ama pişik olcak diyede ödüm kopuyo..

selamalar,içinde paraben olmayan ıslak mendil kullanmaya çalışıyorum.dalinin 54lü mendili,uni baby pure,ipek,baby star,molfix,can bebe ıslak mendillerinde parabene rastlamadım diğerlerinde var.nivea ve huggıes parabenli.

X