Gs arlarm ve Gs bymesi

alevsi

her şey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
595
16
39
Merhaba hanımlar. Yaşım 26 ve iki yıllık evliyim vajinismus nedeniyle 7-8 aydır cinsel birlikteliği yaşyabildim. Son iki aydır göğüslerimde inanılmaz bir ağrı var. Bu ağrı sanki adet dönemlerinden önce başlayan ağrıyla aynı. Her iki göğsümde de bu ağrı var. Daha önceden göğüslerimden şeffaf bir sıvı gelirdi ama geçen gün sağ göğsümden beyaza yakın bir renkte sıvı geldi. Üstelik göğüslerimde büyüme başladı normalde yumuşakdı yani çok sert değildi ama 2 aydır inanılmaz bir gerginlik dikleşme ve ağrı. Benimle aynı sıkıntıyı yaşayanlar var mı? Neler yapılabilir. Doktora gitmek istemiyorum. Çok korkuyorum kötü bişey çıkacak diye:KK43:

Son düzenleme:
konuya kimse bakmamış sanırım yada yazılan mesajlar silinmiş. bu yüzden doktora gittim küçük su bezelerinin olduğundan bahsetti doktor sıvı gelmesinin nedeni oymuş. çikolata kahve sigaradan uzak dur dedi doktor ki benim vazgeçilmezlerim :KK43: birde doğumdan sonra geçermiş. bikaç tane çok minik kist varmış ama önemsizmiş 6 ayda bir kontrole gitmem gerekiyor...

Yaa bu arada benimde böyle bir sıkıntım var dokunamıyorum çok ağrıyor.Ama benden sıvı gelmiyor.

bneim de iki göğsüm birden bahsettiğiniz şekilde ağrıyor, dokunamıyorum bile, sütyen takmak bir işkence, göğüs ucum sızım sızım sızlıyor, nedir bu yaaa!!! ama akıntım yok Allah tan paniklerdim iyice, 2 gün sonra gideceğim doktora ama hangi bölüme gitmeliyim bilemedim ??

X