Fransizca Ogrenmek için siteler

teşekkürler. ben bu sitelerin bazılarını biliyordum, bazılarını bilmiyordum. çok iyi oldu gerçekten. teşekkürler paylaştığın için. kolay gelsin.

canim ya cok tesekkur ettim
bende bazilarini biliyodum ama bazilarini hic bilmiyodum gercekten cok faydali olcak bu sitler
suan incelemeye hic vaktim yok daha sonra burdan calirim
emegin icin tesekkurler

ben karsilikli yazisip fransizca sohbet edebilcek arkadas ariyorum bana yardimci olabilirseniz inanin beni cok mutlu edersiniz.

evet cok mutlu olurum bana yardimci olursaniz gunluk konusmalari biliyorum dahada ilerletmek istiyom simdiden cok tesekur ederim cevap vermenizdeayrica sevindirdi beni tesekurler.

evet cok mutlu olurum bana yardimci olursaniz gunluk konusmalari biliyorum dahada ilerletmek istiyom simdiden cok tesekur ederim cevap vermenizdeayrica sevindirdi beni tesekurler.

burdan yazisacbiliriz ama burdakiler gunluk konusmalar olur ise girsen daha cabuk ilerletirsin dilini ben 5 senedir calsiiyordum dogumdan once simdi cok iyiyim butun arkadaslarimla fransizca konusuyorum :KK66:)a.s

ben konusmaya cekiniyom yanlis bise soylerim diye ozelliklede turklerle konusmuyom hic, sen kac senede ogrendin ?

vasvasa moi aussi je suis la..
si tu veux on peut discuter.

ben de mukemmel degilim canim ama idare ediyorum etrafimdaki fransizlarla rahat anlasabiliyorum.
yanlis yapmaktan hic cekinme kimse anasinin karnindayken yabanci dil ogrenerek gelmiyo ki dunyaya..
tabi ki yanlis yapicaz benim yanlislarimi ben farkediyorum ama is isten gecmis oluyo kaydirigubbakcemile3

mehay masallah fransizlarlada konusabiliyormussun ben geleli bu yaz 4 yil biticek ama hic konusamiyorum sizin kac yil oldu ve nasil bu kadar iyi konusmaya basladiniz merak ettim

mehay masallah fransizlarlada konusabiliyormussun ben geleli bu yaz 4 yil biticek ama hic konusamiyorum sizin kac yil oldu ve nasil bu kadar iyi konusmaya basladiniz merak ettim

ben 2 senedir burdayim canim. ama kimse inanmiyo ilk tanistigimizda.. kaydirigubbakcemile3

ben okumak, yazmak ve konusmak uzerine ders aldim. hafta ici her gun 9 dan aksam 5 e kadar. sonrasinda sinava girdim ve diplomami aldim. hem i deee 100 le gectim sinavi :sm_cool:
universiteden egitim almayi dusunuyorum fakat bebek bekliyorumm opuyorumnanaktan
herhalde gidemem

canim kendinmi ozel ders aldin yoksa devlet yeni gelenleri zaten gonderiyor orayami gittin.ayrica tebrik ederim seni 2 yil icinde bu kadar iyi ogrendigin icin

canim kendinmi ozel ders aldin yoksa devlet yeni gelenleri zaten gonderiyor orayami gittin.ayrica tebrik ederim seni 2 yil icinde bu kadar iyi ogrendigin icin

tesekkur ederim. yuksek seviye bilmiyorum. seviyemi yukseltmek icin universiteyi tavsiye etmisti ogretmenim. ama nasip olmadi. ben de cok istemistim halbu ki.. ama kocacim sagolsun cok kiskanc oldugu icin istemedi..
melekcim, ben inglizcede de gayet iyiydim okula giderken.. yabanci dillere karsi bambaska bir ilgim var. zor gelmedi bana..
evet devletin gonderdiklerine gittim. afec'in dersleri.. cok iyi bir sistem cikarmislar. keske basindan beri boyle olsaymis..

Slm kizlar,fransizcayi ogrenmek zor mu sizce??.. Nasil yol katediyorsunuz,sizi yoruyormu?
Benimde ogrenmem lazim 2 seneye kadar,tek tuk bir kac kelime biliyorum,esim sayesinde biraz kapiyorum,ama ileri gitmem lazim,cekinmiyo degilim acikcasi...
Siz memnunmusunuz ogenme asamasindan?...

Slm kizlar,fransizcayi ogrenmek zor mu sizce??.. Nasil yol katediyorsunuz,sizi yoruyormu?
Benimde ogrenmem lazim 2 seneye kadar,tek tuk bir kac kelime biliyorum,esim sayesinde biraz kapiyorum,ama ileri gitmem lazim,cekinmiyo degilim acikcasi...
Siz memnunmusunuz ogenme asamasindan?...

aleykumselam,
neden 2 seneye kadar? onu anlamadim.. :uhm:
ne zamandir burdasin?
anaemin kurslari var cok guzel. gidebilirsin.

X