kızlar pozitif olma ihtimali sizce var mı?çatlıyorum meraktan yine:(

AYTUG08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
213
4
herkese merhaba ,özetle sebebsiz infertilite grubundayız,2 senedir bekliyoruz bebişimizi. bu ay adet olmam gereken tarih 12 kasım. tabii ki sabırsız ben bu sabah dayanamayıp yine test yaptım (ucuz olan testlerden),1 saat sonra yine o gölge belirdi ama bu sefer hafif pembe gibi . foto çektim ama fotoda o kadar belirsiz ki tam göremezsiniz diye eklemedim.ışığa falan tutunca değil direkt elimde tutup bakınca görüyorum ama hiç umutlanmak istemiyorum.esas sormak istediğim;sizce nöbetçi eczaneye gidip yine test alsam ve bu saatte yapsam çıkar mı? kan testi yaptırmaktan ,o negatifi görmekten inanılmaz korkuyorum artık ...of kimseyle konuşamıyorum ve neden bilmem bu ay ayrı bi sabırsızım, size yazmak,paylaşmak istedim .bi yorum yapmak isteyen olursa çok sevinirim. bu arada hiçbir belirtim yok,ne adet ne hamilelik,hiçbişey yok.ne dersiniz?

inşallah hamilesindir canım ama en garanti kan tahlili yaptır istersen

amin canım sağol,inşallah Allah isteyen herkese ve bana en kısa zamanda verir.kan testinden korkuyorum:KK43: en iyisi beklemek biliyorum ama nasıl...

canimm bence adetini gecmesini bekle o zaman kesin onuc alirsin o testlerin yanilma payi yüksek
insallah hamilesindir ilac falan kullaniyormusun

aytugcum inşallah hamilesindir canım.
yanlız bişey sorcam,çatlama ignesi falan olmadın dimi canım?
çünkü onlarda hcg hormonu oldugu için pozitif gösrerir erken yapılan testte silik çizgi çıkarıyor canım.ben düşmüştüm o hataya bilmiyodum çünkü canım.

canimm bence adetini gecmesini bekle o zaman kesin onuc alirsin o testlerin yanilma payi yüksek
insallah hamilesindir ilac falan kullaniyormusun

kesinlikle doğru söylüyosun canım ama merak ve sabırsızlık işte ooof of:KK43: ilaç falan hiçbişey kullanmadım,ocakta mikroenjeksiyon yaptırmayı düşünüyoruz.

aytugcum inşallah hamilesindir canım.
yanlız bişey sorcam,çatlama ignesi falan olmadın dimi canım?
çünkü onlarda hcg hormonu oldugu için pozitif gösrerir erken yapılan testte silik çizgi çıkarıyor canım.ben düşmüştüm o hataya bilmiyodum çünkü canım.

inşallah canım ,sağol. yok kullanmadım hiçbişey,tedavide değilim şu anda. o hataya geçen sene ben de düşmüştüm ,yumurtlama takibi yaptırmıştım,doktor da test yapma falan diye uyarmamıştı,nasıl kötü bi hayalkırıklığıydı...sen de yaşamışsın bilirsin.peki sen ne durumdasın?oldu mu sonra bebiş ?

inşallah canım ,sağol. yok kullanmadım hiçbişey,tedavide değilim şu anda. o hataya geçen sene ben de düşmüştüm ,yumurtlama takibi yaptırmıştım,doktor da test yapma falan diye uyarmamıştı,nasıl kötü bi hayalkırıklığıydı...sen de yaşamışsın bilirsin.peki sen ne durumdasın?oldu mu sonra bebiş ?

anladım canım..
yok benim olmadı henüz.pkoyum canım biraz zor gibi görünyor ama Allah büyük işte...
yara var bide rahimagzında.onu da dondurduk..tam anlamıyla tedavimi olmadım hiç.önümüzdeki ay kısmetse işte.

anladım canım..
yok benim olmadı henüz.pkoyum canım biraz zor gibi görünyor ama Allah büyük işte...
yara var bide rahimagzında.onu da dondurduk..tam anlamıyla tedavimi olmadım hiç.önümüzdeki ay kısmetse işte.

Dediğin gibi Allah büyük canım , ol dediği anda önünde hiçbişey duramıyor ve oluyor.2 senedir hep diyorum ki hayırlısı böyleymiş,zamanı değilmiş,gelmesi gereken zamanda gelicek... inşallah önümüzdeki ay tedavini olursun ve müjdeni alırız,senin için de dua edicem...

kesinlikle doğru söylüyosun canım ama merak ve sabırsızlık işte ooof of:KK43: ilaç falan hiçbişey kullanmadım,ocakta mikroenjeksiyon yaptırmayı düşünüyoruz.

ilac almadiysan eger iltihap enfeksyon falanda yoksa hamile olabilirsin hemen gidip kan testi yaptir bence böyle beklemekten iyidir a.s.belirsizlik insani catlatir valla

ilac almadiysan eger iltihap enfeksyon falanda yoksa hamile olabilirsin hemen gidip kan testi yaptir bence böyle beklemekten iyidir a.s.belirsizlik insani catlatir valla

of sorma çatladım çatlıycam zaten:) bildiğim bi rahatsızlığım yok ,enfeksiyon ,akıntı falan da yok.birazdan nöbetçi eczaneye gidicem, test alıp sabah erkenden bi daha yapıcam , onda da böyle silik çizgi olursa artık naparım bilmiyorum ama kan testi fobi oldu artık bende .duruma göre haber vericem burdan...

anladım canım..

nasıl yara cnm. sivilce gibi bişiymi.
bnmde varda.küçük sivilce gibi . sorun olurmu ki yaa nıye var hıc bılmıyorum bende :sm_confused:

Dediğin gibi Allah büyük canım , ol dediği anda önünde hiçbişey duramıyor ve oluyor.2 senedir hep diyorum ki hayırlısı böyleymiş,zamanı değilmiş,gelmesi gereken zamanda gelicek... inşallah önümüzdeki ay tedavini olursun ve müjdeni alırız,senin için de dua edicem...
evet aynen canım.en hayırlı zamanı rabbim bilir.o yüzden üzülmeye gerek yok.ama insanız işte.olmayınca düşünüyoruz üzülüyoruz dimi...
sagol Allah razı olsun canım.nişallah hamilesindir sen de:Saruboceq:
nasıl yara cnm. sivilce gibi bişiymi.
bnmde varda.küçük sivilce gibi . sorun olurmu ki yaa nıye var hıc bılmıyorum bende :sm_confused:

tatlım rahimağzında var yara.çogu kadında oluyomuş bu...
senin dışta heralde görebildigine göre...bence seninki rahimagzı yarası degil canım çünkü içte oluyo.doktor aletle açıp görebiliyor ancak...yinede için rahat etmiyorsa görün doktora.

tatlım rahimağzında var yara.çogu kadında oluyomuş bu...
senin dışta heralde görebildigine göre...bence seninki rahimagzı yarası degil canım çünkü içte oluyo.doktor aletle açıp görebiliyor ancak...yinede için rahat etmiyorsa görün doktora.[/QUOTE]

evt cnm benım dışta. sivilce gibi küçük. kabuklu yara gıbı . hemen üstte :kedi: ozaman benım öle deil heralde:sm_confused:

canım ya bu gebelik testleri beni iki kere yanılttı çok fazla kaptırma kendini inşallah hamilesindir ama en kesin sonuç kan testi yaptırman tatlımm

herkese merhaba ,özetle sebebsiz infertilite grubundayız,2 senedir bekliyoruz bebişimizi. bu ay adet olmam gereken tarih 12 kasım. tabii ki sabırsız ben bu sabah dayanamayıp yine test yaptım (ucuz olan testlerden),1 saat sonra yine o gölge belirdi ama bu sefer hafif pembe gibi . foto çektim ama fotoda o kadar belirsiz ki tam göremezsiniz diye eklemedim.ışığa falan tutunca değil direkt elimde tutup bakınca görüyorum ama hiç umutlanmak istemiyorum.esas sormak istediğim;sizce nöbetçi eczaneye gidip yine test alsam ve bu saatte yapsam çıkar mı? kan testi yaptırmaktan ,o negatifi görmekten inanılmaz korkuyorum artık ...of kimseyle konuşamıyorum ve neden bilmem bu ay ayrı bi sabırsızım, size yazmak,paylaşmak istedim .bi yorum yapmak isteyen olursa çok sevinirim. bu arada hiçbir belirtim yok,ne adet ne hamilelik,hiçbişey yok.ne dersiniz?

canım inşallah hamilesindir...benim için de umut olur.seninle aynı durumdayım 2 yıl olucak bu ay da adet olursam sebepsiz infertilite....benim de adet günüm senden 1 gün sonra 13 kasım. ama ben artık beklemiyorum canım.inan sonra kendimi çok kaptırıp her ay aynı üzüntüyü yaşıyorum diye bu ay pes ettim ve 1 aydır forma da girmiyorum.bu akşam merak edip girdim ilk defa senin başlığı gördüm inşallah hamişsindir arkadaşım bize de umut ol.yarın tekrar test yaparsan haber ver olur mu Allah yardımcın olsun:)

X