Devlet hastanesi mi Özel hastane mi?

ads1940

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
75
0
Arkadaşlar sizler kontrolleriniz ve doğumunuz için nereyi tercih ediyorsunuz özel mi devlet mi.medical parkla iligili bi başlık kafamı karıştırdı.haklı gibiler. sonuçda devletin doğum evleri daha bilgili ve daha tecrübeliler.hem devlette çalışan ebeler lisans mezunu oluyorlar özeldekiler lise diye biliyorum.ama devletteki ebelerin azarları meşhur.kafam karıştı.

güya öyle ama benim bi tanıdık ağustos ayıydı pazar günü sancısı geldi doktora haber etmemişler sonradan çocuk haznede kaldı kalp atışları yavaşladı diye haber etmişler.öylelikle gelmiş.yani güvenemiyorum.ama bende şuan özele gidiyorum.

bence Allah hayırlı doğum nasip etsin
ben devlete gidicem ssk varken devlette doğum yapmak en mantıklısı özele vereceğim parayla bebeğime bişiy alırım ne gerek var

yaşadığın yere hastahaneye ve imkanlarına göre değişir durum canım. bazı özeller var devletten beter bazı devler hastahaneleri var özelden mükemmel.tabi birde şu var alaylımı mekteplimi olayı bence ikisinide içerisinde barındıran.aynen şöle düşün hayatında eline neşter almamış bir profumu tercih edersin herhangi bir ameliyatında bilmem kaçıncı operasyonunu yapan bir uzmanımı.bunları hesaba katarak git derim. birde yaşadığın şehirdeki hastahaneler konusunda bilgim yok o yüzden genelleme yaparak konuştum.
hakkında hayırlısı neyse o olsun canım Allah yardımcın olun sağlıkla kavuşursun bebişine inş.

yaşadığın yere hastahaneye ve imkanlarına göre değişir durum canım. bazı özeller var devletten beter bazı devler hastahaneleri var özelden mükemmel.tabi birde şu var alaylımı mekteplimi olayı bence ikisinide içerisinde barındıran.aynen şöle düşün hayatında eline neşter almamış bir profumu tercih edersin herhangi bir ameliyatında bilmem kaçıncı operasyonunu yapan bir uzmanımı.bunları hesaba katarak git derim. birde yaşadığın şehirdeki hastahaneler konusunda bilgim yok o yüzden genelleme yaparak konuştum.
hakkında hayırlısı neyse o olsun canım Allah yardımcın olun sağlıkla kavuşursun bebişine inş.

canım doğru söylüyorsun.Allahım tüm hamileleri hayırlı doktorlarla ve ebelerle karşılaştırsın.bende bu ay gideceğim doktor hakkında sadece çok ilgili diye biliyorum.daha fazla bilgim yok.6 ayım bitecek daha doktor bulamadım.bu satten sonra özeller benimle ilgilenmez gibime geliyor.yani hamile kalmadan önce doktoru bulmak gerekiyor.

bnde bu konuda kararsızım kızlar mesela zeynep kamil hastanesi sırf doğum we çocuk üzerine bi hastane bazen orası esiyor kafama ama işte ilgi nasıl olur ondan emin değilim?

X