2010 Mart Anneleri hangi hastane ve hangi doktora gidiyor ?

eftandise

MiNikAdaMıNaNNesİ
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
4.014
8
Hangi Hastane ve Hangi doktora gidiyoruz paylaşırsak iyi olur kanaatindeyim

Doktorundan memnun olmayan ya da mecburen değiştirmek zorunda olan arkadaşlarımızada bir ışık yakmış oluruz

Hadi bakalım... zemuszemus

Son düzenleme:
Ben şöyle bir dalayım konuya ıstanbul Maltepede oturuyorum

ılk hastane ve ilk doktorum Delta Hastanesi Reyhan Topuz: Tavsiye üzerine gitmiştim doktor çok ilgiliydi fakat hastaneyi beğenmedim...

ıkinci Hastane ve ikinci doktorum Dragos Sema hastanesi Zeynep Ulusal : Çok iyi bir doktordu hastanede çok güzeldi fiyatları çok uçuk olmasına rağmen doktora hayran kaldığım için devam edecektim ki bir sonraki ay doktorun hastaneden ayrılmış olduğunu öğrendim... :gitme:

Üçüncü Doktor yine Sema Hastanesi Melek Uzun : ıyi bir doktor fakat hastane fiyatları yüksek olduğundan başka doktor arayışına geçtim...

Bu hafta perşembe günü Maltepe Üniversitesi Hastanesi Dr.Aygen Çelik'le randevumuz var umarım artık değişim yapmama gerek kalmaz...

ışte böyle...

şuan için en dertli görünen ben olduğuma göre ilk ben altlayyaım bu topiğe :):):)

ÜMRANİYEDE HİSAR İNTERCONTİNENTAL HOSPİTAL DOKTOR FİLİZ CANDAN ÇETİN E GİDİYORUM ÇOK GÜSEL BİR HASTANE DOKTORUMUZDA İYİ 4 BOYUTLU İLE BAKIYOR HER DEFASINDA

AMA EĞER ÖZEL SİGORTANIZ YOKSA ÜCRETLERDE ŞU ŞEKİLDE

AYLIK MUAYENELER 110,00 TL ( 15 GÜNÜ GEÇERSE TEKRAR ÜCRET ALINIYOR )
2Lİ TEST 235,00 TL ( BEN ÜÇLÜ TESTİ YAPTIRMADIM BİLMİYORUM )
AYRINTILI ULTRASON 285,00 TL ( İKİLİ TEST VE AYRINTILAR İÇİN PRF DR. BAKIYOR )
DOĞUM NORMAL 3,500.00 TL ( BU SADCE DOĞUM PARASI EKSTRALARI BİLEMEYECEĞİM. )

Ben de İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum

En başından beri Küçükköy Özel Bilge Hastanesi Özgül Hanım'a devam ediyorum..
Şimdilik memnunum fakat özel hastanelerin "sezeryan merakı"ndan dolayı her an; Çapa Üniv. Hastanesi'ne geçiş yapabilirim.. Ama referans lazım işte .. :nazar:

Allah hepimizin doktorunu, hastanesini rast getirsin inş. :Saruboceq:

Seyyalciğim bu dediğin sgk'lı doğum ücreti mi ?

Dimple cnm amin inşallah diyorum

ben sancaktepe de oturuyorum eşimin mesleği gereği gata ya gidiyorum

iki kez bölge hastanesine gittim (acil olduğu ve en yakın olduğu için) canan hm. hastane pek hoşuma gitmedi doktor fena dğldi

gata da ilgi fena dğl ben hiçbirşey için ödeme yapmadım doğal olarak, ikilimi orada yaptırdım üçlü yaptırmadım ayrıntılıya giricem 18n de bir de şeker yüklemesi kalıyor geriye okadar
herkesin tavsiyesi Vedat by var uzman doktor onun özel muayenehanesine gidicem onun hastası olunca ilgi daha iyi oluyormuş bi arkadaşımın doğumu gece 3 de oldu (gata da yaptı herkes sezeryan dedi ama o normal istedi ve normal doğum yaptı) vedat bey kendisi gelmiş ve 3 doktor daha girmiş onunla birlikte gece hemşirelerin biri gitmiş biri gelmiş çok memnun kalmış yani (tek kötü yanı sezeryan değilse refakatci kalamıyor)ama hemşireler çok iyi ilgileniyorlarmış
çok uzattım yine benim durumum bu
tavsiyeler üzerine ben gata da yapmayı düşünüyorum...

:uhm:

anladım seyyalciğim

kuju devlet hastaneleri benimde düşündüğüm bir şeydi fakat eşim hiç sıcak bakmıyor nedense
sen hazır eşinin mesleği gereği gidiyorsun devam et bence en güzeli

hijyenim güzel bir konu olmuş...bende şimdilik reyahan topğuza gidiyorum ama değiştireeğim..mediçanaya gitmeye niyetim var....mediçanada doğum yapmak istiyorum...

merhaba kızlar ben kartal umut hastanesine gidiyorum,çok iyi bir doktorum var BıRSEN DURSUNN
özel hastane ama fiyatlarıda öle ucuk kaçık değil tavsiye ederimm....
zaten doktor o kadar candan ve alakalıki bir kere gidince kopamıyorsunnn..

Tinselciğim Birsen hanımın methini bende çok duydum
Memnun kalmana çok sevindim benimde son çare orası gözüküyor...

off ya avrupa yakası yokmu hiç kızlarrrrr! benim durumum karışık beşiktaşta oturuyorum fakat doğumdan sonra annemde kalacağım kısa bi süre o da çamlıcada oturuyo henüz bir hastane belirlemedim özel türkiye hastanesi nevra topalismailoğluna gideceğim bu hafta orayı istiyorum çok araştırdım. orası olmazsa yine beşiktaşa yakın weya üsküdar çewresi bir hastane olabilir. bakıcam artık hee şuan gittiğim özel doktr üsküdarda reyhan işcan testlerimi de orda yaptırıyorum çok uygun fiyatları.

Üsküdarda çok hastane var canım orada sıkıntı çekmezsin ama Beşiktaşı bilemiyorum :sm_confused:

benim hasta ruhlu kocam bide tuttrdu doğum yeri beşiktaş yazacak die beşiktaş aşkı! bu aralar allahtan sesi çıkmıyo bakıcam artık burası çok ii olmuş ama hijyencim en azından kararsız olanlarda fikir sahibi olur:)

Merhaba ben Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Herman Isciye gidiyorum. Dr umdan coook memnunum. muayne ucreti 110 tl ssk ile 55 tl. ayda kac kez giderseniz gidin 1 muayne parasi aliyor.
Dogum icin Amerikan Hastanesini dusunuyordum. Fiyatini aldim normal dogum paket 3.500 tl. ama dr um oranin normal dogum icin yeteli olmadigi belirtti sezeryan dusunmuyorsan orasi olmaz dedigi icin onun tavsiyesi ile Florence Nightingale hastanesinde olmasina karar verdik. oradan henuz fiyat almadim. ogrendigimde sizlerlede paylasirim.

Ankara Medicana Doç. Yusuf Üstün'e gidiyorum... Ben memnunum... Eşim de doktorla iyi anlaşıyor... Yani mutluyuz...

Muayene ne kadar bilmiyorum, sandığım karşılıyor, ama doktor farkı 60TL veriyorum... ikili ve üçlü testimi sandığım karşıladı. Diğer testlerimi de sandığım karşılıyor...

Doğum için hastane 3.500TL civarı istiyor. Ben 2.000TL civarı vereceğim... Ekstra daha doktoruma ünvan parası falan vereceğim...

X