Ayrılamıyorum hastalık gibi bağımlılık gibi bişey:(

beterbocekkkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
339
0
39
kızlar o kadar kötüyümki 5 senelik bir ilişki var bunu 3 senesini aynı şehirlerde okuyarak geçirdik 2 senede ayrı şehirlerdeyiz.
çoğu zaman anlayamıyorum onu sinirlerime hakim olamaz duruma geldi.
bişeyleri anlatıyor anlatıyor sonra o konu açılınca ben öle söylemedim diyor hayda bu sefer ben çileden çıkıyorum.
ailesinin yanındaydı işi yoktu para yok gelemiyorum dedi tamam dedim
işi oldu zamanı hiç yoktu yine tamam dedim
şimdi işten ayrıldı maaş aldı yine gelim demedi bana gel diyor.
ama ben zaten kaç kere gittim aileme yalanlar söleyerek 35 saat uyumadan yol çekerek tedirginlikler yaşayarak.
nese ben söleyesiye kadar ağzımı açmıcam bakalım ne zaman gelcem dicek diye baktım sölemiyor.
dedim yanıma gelmeni beklerdim eve gidesiye kadar.
hemen savunması hazır ben zaten düşünmüyormuyum sölemesen şaşardım aklımda hep ama çarşamba iş görüşmem var sonrada olursa gelmem zor.
iide dedim bana neden anlatmıyorsun ben kaç gün demeni zaten bekledim ..sonra aklında ise yanıma gelmek bana nie gel gel diosun ısrarla.
hemen üste çıkmaya çalışıyor.yaa anlamıyorum onu yaa beni sevdiğini biliyorum ,sürekli zaten evlenme hayalleri o kurar işi tam otursa hemen istiyor ama artık ben çok bunaldım
böle olmaz yaa sürekli sevdiğini sölüyor ama ben lafta istemiyorum emek versin çaba göstersin istiyorum.
ama ona göre oda çaba gösteriyormuş bizim için iş arıyormuş bizim için çalışıyormuş.hep beni düşünüyormuş.ama böle arkadaşlarımın sevgilileri neler yapıo.
ya istiyorumki bi gülde alsın göndersin bi mektup bi çöpte olsa yani bir süpriz yaa yada ben geldim desin ....ama yok işte yokkk
anlatıyorum anlamıyor ....
zaten açıkca konuştuk aşırı sevgim var eskisi gibi heycan aşk yok dedi bagımlılık alışkanlık var ama görmediğimden dolayımı bilmiyorum kavgalardanmı aşkım yok dedi ama aşktan önemli sevgi var dedi.
bende kızgınlık sinir soğuma var.bendede alışkanlık bagımlılık var.kaybetme korkusu var.çok ii bir insan ama çoğu hareketi beni sinir etmeye ağlatmaya yetiyor.
diyorum eve döndüm onun stresi siniri kpss var atanmam lazım onun stresi bide onla böle oluncamı böle hissediyorum diyorum ama katlanamıyorum
aptalca bişey ama ayrılamıyorumda:KK43:

Son düzenleme:
seven insana uzaklık problem olmaz napar neder gelirdi..
sen zaten oraya giderek onu alıştırmıssın...
ve baya takıntı yapmıssın onu...
zamana bıra neadarda olsa uzaklık sogukluk olur ve sen zaman la ondan uzaklaşıcaksın..
sende sadece alışkanık oldugunu görüorum...
zaman sadece

ne zamana kadar böyle uzaktan sürdüreceksiniz ilişkinizi? 5 yıl olmuş... eğer gelecek planlarınız yoksa daha fazla uzatmanın alemi yok

ömür boyu onu görmek için o kadar risk mi alacaksın?

parası yoksa otostop çekip gelecek hali yok... zamanı yoksa zaman yaratacak durumu yok...

Bu tarz kişilerin kod adı :
Bencil'dir.
Öteye giderseniz Egoist olur.
Biraz daha uzarsa Eziyet olur.
Aşkı eziyet etmemek için ayrılın iyi günlerinize bakıp ağlarken inan şimdikinden daha mutlu olursun.
a.s

hayatınızdaki boşlukları bu şekilde doldurmayın lütfen :eek:lmaz:
eğer hayatınızda ona çok büyük bi yer ayırdıysanız ister istemez ayrılığı problem yaparsın
ama şu da var gözden uzak gönülden ırak demişler :1no2:
uzaktan uzağa hele bide böyle gelmeyince görmeyince çok zor ilerliyor herşey (istisnalar hariç )
bence kimse vazgeçilmez değildir :nazar:
sevip sevmediğinden de emin değilsin
o yüzden daha fazla uzatmadan bitir bu ilişkiyi ve hayatına senin için daha fazla emek vericek birini sok derim ben
yinede kendin bilirsin hayat senin hayatın biz ne desek boş..
hakkında hayırlısı olsun tatlım

daha yeni kntr yüklemiş bana bende saol die aradım yaaa sevio biliom kendiside dio aşık deilim eskisi gibi ama acayip bişi bu seviom bağlılık var dio aldatmıoda onuda biliom ailessi arıo beni ..o sürekli evlilik konuşması yapıo ona kalsa işi tam olsa hemen evlencek ama...ben yani bilmiom yaaa sinir edio beni katlanamıom..bireaz önce dio gelcenmi izmire hayır gelmicem diom tamam dio laf sokuom anlamıo gibi yapıo.en son dayanamadım dedim istanbuldan izmire bileti almanı beklemez hiç deilse teklifte bulunup buraya gelmeni beklerdim dedim.hadi iş yoktu para yoktu gelmedin iş oldu zaman yoktu şimdi hem maaş aldın hem zaman var hemen bahanesi oldu sölemeseydin aklımda zaten bizde planlıoz dio hayda nie gel gel dion o zaman neden sölemion o zaman iş görüşmem var çarşambaya adam aradı nasıl gelim dio yaa laf döndürüo.desemki beni kullanıo hayır kullanmıo ama neden böle yaaa ona göre o sevio seviom dio yaa yüz kere anlattım bana seni seviom deme ama emek ver çaba harca tamam dio yapmıommu dio yine aynı yine aynı.diyorumki bendeki bu durum görmediğim içinmi acaba görünce yine yanyana olunca böle olmazmı.ayrılırsam pişmanlık yaşar acı çekermiyim offf kızlar yaptığım çok aptallık biliom ama ayrılıom ama 1 ay yada ne kadar sürerse sonu yine barışma oluo bundanda bıktım artık.herşeye bi cvp bi çıkış yolu bulma çabası var haksızda olsa bi beni yanlış göstererek sıyrılma çabası görüom.

öncelikle ben senin yazdıklarından pek birşey anlamıom

şu tarz yazman anlaşılmanı güçleştiriyor

5 yıl hep ayrı değildiniz madem 3 yıl beraberdiniz canlı kanlı görüşebildiniz sabret o zaman

bir an önce evlenin ya da aynı şehirde yaşayın

yoksa haliniz duman

5 yıl biriyle çıkıpta evlilik düşünmüyorsanız birde ayrıysanız.. :nazar:
Bence işsizlik, para sıkıntısı vs. bunlar hep bahane..
Görmek isteyen adam çıkar gelir :nazar:
Şimdi bi boşluktaysan ve üzülüyorsan, ayrıl üzül.O zaman üzüntün bi süre sonra biter gider..
Senden gittikten sonra da bırak ne yaparsa yapsın zaten.. :hulya:

yaaa hızlı yazınca bide sinir eklenince anlaşılmıyor galiba pardon. şimdi üniversite 2 de tanıştık çıktık 3 yıl öle sonra okulu bitirdi izmire döndü bende uzattım 1 sene .1 senedirde ailemin yanındayım etti 2 yıl.evlenmeyi düşünüyoruz yani o hep söler durur çok fazla istiyor ben sorunlar çözülmeden atamam olmadan istemiyorum bide soğuma girince iice düşünmeye başladım.sinir küpü oldum artık bide kpss olayı var geriliyorum.ona göre oda emek verio oda uğraşıomuş iş arıyormuş ikimiz geleceği için iş arıyormuş falan filan..iide neden bu tür davranıo bişeyi yapmıo uyarıncada ben zaten yapcaktım nie sölüosun diyor eee aylardır neden yapmadın.lafları sölüyor ben öle demedim oluyor.

bugün düzgünce anlatcam artık tekrar ama ben sölemeden yapsın istiom bazı şeyleri yaa...

yapmaz canım

o onun karakteri

sen söyleyince "ben zaten yapacaktım" der ama aslında aklından hiç öyle şeyler geçmemiştir

sen atanmayı bekliyorsun onun işi yok...ayrı gecen 2 yılın yorgunluğu var

eğer doğru kişi olduguna inanıyorsanız işi olunca atanmayı beklemeden evlenin bence...

yapılacaklar edilecekler hiç bitmezz

Eskisi gibi aşık değilim demiş sana.
Yani o da bağımlı olduğunu biliyo sen de biliyosun.
Hala kopamam diyosun.
Mutlu olamayacağının sen de bal gibi farkındasın.
Bu alışkanlık mesela şöyle açıklanabilir:
Sabah kalkınca kahvaltı etme alışkanlığı gibi.
Kimi kalkar kalkmaz yapar, kimi geç, kimi hiç :KK66:)
Ben eskiden geç yapardım ama alıştırdım kendimi artık erken yapabiliyorum...
Yani sen şimdi onun sesini duymadan yapamıyosun kendini zorlayacaksın ve bu alışkanlığından vazgeçme süren emin ol tahmin ettiğinden daha yakın olacak bak dene anlayacaksın ne demek istediğimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırım sen onu kaybetmekten korkuyosun eğer böyle bi korku varsa bence zaten seviyosundur
ama aranıza mesafe girmiş
ama hepte kavga dövüş gitmez ilişki yıpranırsınız bi an önce çözüm bulmanız lazım

canım 5 yıllık bır ılıskıde ıster ıstemez alışkanlık bağımlılık oluyor.ayrılmak çoğu zaman ıstemedık korktuk her seferınde ben yada o döndü geri ama bır gün anladık ki olamayacapız artık yapamayacağız.hayattan beklentılerımız farklı ben onun ıcın herseyı yapabılecekken o ben de düşündüm yada tam tersı olmaya başladı.çok korktum ılk zamanlar o benım herseyım dıye düşünüyordum.ama meğersem sadece kafamda yarattıgım 5 yıllık bır alışkanlıkmış,mesela ben bır arkadaşımıda 5 yıl düzenli olarak bsyler yaparsam onuda özlediğimin farkına vardım ve ayrılalı 1.5 ay oldu.iyikide bıtmış dıyorum.korkularım yersizmiş,bağımlılıkmış iyi düşün ve bence şuanda cesaret edemediğin şeyler atanınca daha cok kafana oturacak ve ayrılık kararı alacaksın.bıtıremıyorsanda zamana bırak zamanla hersey ya yenıden oluşur yada bıter gıder zaten.kendını zorlama...

ben zaten bazı şeyleri kendime itiraf edebiliyorum
aslında onada itiraf ediyorum
hiç bi düşüncemi içimde saklamıyorum
çok soğudum hareketlerine şu şu davranışlarına dayanamıyorum diyorum
istiyorum ki bazı şeyleri ben sölemeden düşünsün sölesin yapsın ama yok aylarca bekliyorum sölemiyor ne zaman ki ben ağzımı açsam sölensem ben zaten düşünüyorum sölicektim yapacaktım diyor.
yani şöle bir korkum var belki sizlere saçma gelcek ama aklımdan içimden geçen bunlar
hadi bir başkasını bulur ve mutlu olur aslında beni sevmediğini anlar ve unutursa
hadi ben pişman olursam geri dönüşü olmaz ise
hadi sadece uzaklığın verdiği soğukluk ve anlaşmazlıklar ise
aslında çok iyi biri ama işte huyları hiç düzelmicek gibi
acaba diyorum bendemi var
evet kendimdede suç buluyorum
sevgimi sölemiyorum belli edemiyorum soğuduğum çok belli
ama ben sevgimi yaptığım özverilerle belli etmeyi seven biriyim ..bana göre sevgi sürekli dilde olmamalı insan bazen ödün vermeli..yaa istiyorum ki bi kerede olsun eve çiçek tek bir gülde olsa bir mektupda olsa yollasın yada ben geldim desin :KK43:

Son düzenleme:
canım benim de 4 yıllık bi ilişkm var 2 yıldır ayrı şehrlerdeyiz..şuan nişanlıyız zten istedğimz gibi gidip geliyoruz birbrmzn yanına ama nişandan önce de fırsat buldukça gelirdi yanıma, ben hiç gitmedim gidemezdm zaten ailemn yanındayım..asla söz konusu bile yapmazdı.parası olmasa bile özledim desem ufak bi tartışma olsa ağlasam dayanamz çıkar gelirdi ki öğrenci adamın parası olur mu işte borç alırdı ordan burdan veya ailesine söylerdi.zaten ailesi bu konuda hep destekçiydi.beni görmek istedğinde maddi yardımda bulunurlardı.çok sıkıntı çektik ama hep destek olduk birbmze.asla her şeyi ona yüklemem, elimden geldiğince destk olmaya çalşrdm çünkü kendmi kötü hissederdm onun için bişiler yapamıyorum diye.
sevgilin evlilikten bahsediysa ailesi durumu biliyosa onlara açılabilr.seni seviyosa bazı fedakarlklar yapmalı.sen yeterince fedakarsın ama böyle devam edersen hiç almadan hep vermeye devam edersen yanlış yaparsın.onu zorlayamazsn da zaten içinden gelmeli..
karar sana kalımış..
ayrıca arkadaşların dedği gibi alışknlık olmuş sende bu yüzden çok zorlanırsın :KK43:

ailesi biliyor tanıyorlar görüştük.. onlarda sürekli nişan yada evlilik istiyor ama ben işler tam oturmadan olmaz dedim benim ailemde biliyor.
evet tatlım herşeyin o kadar bal gibi farkındayım ki ben.
işte diyor istersen gelim istersen ne demek ya :KK43:işte aşkım bence sen gelirsen daha mantıklı şimdi oraya gel git yol parası otel parası yeme içme derken 500tl geçcek onla senin burs paranı öderiz ama sen gelince daha az masraf olur.iide bunları zaten bende düşünüyorum sadece istiyorum ki ben yanına geliom desin zaten ben içindeki o gelme hevesini anlayınca gelme ben gelirim derim yaparım yani ben bunu :KK43:
bazen öldürmek gelio içimden yaa :) okadar sinir krizlerine sokuyor beni anlatamam.,
sölüyor sölüyor ben öle demedim nasıl döndürüon diyor haydaa :S bunu çok yapıo
offf daha neler neler........... :KK43:

bende arkadaşlara katılıyorum seven ve görmek isteyen adam napar yapar bi fırsatını bulup yanına gelirdi.hem hiç güzel düşüncli süprizleride yok falan diyosun evlenince seni iyce çantada keklik misali düşünüp hiç tınlamaz hayatında zehir olur.Şimdiden böyle görmeye başlamış zaten seni bence o yüzden bu umursamaz davırlarda.Bence tavrını koy ya seviyosa adam gibi davransın sana değer verdiğini isbatlasın yada yolu acık olsun.

X