hamilelikte acı yemek

dilek38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
302
0
39
arkadaşlr ben acıyı çok seviyorum bütün yemeklerim genelde baharatlı ve acı olur. internetten araştırdım biraz ama hamilelikte acı yemek zaralı mı değil mi pek bişey bulamadım.:sm_confused: bebeğe zarar verir mi acı?bilgisi olan var mı? ayrıca canım hiç tatlı çekmiyo:emir_bebek:

ben acının zararlı olduğunu hiç duymadım.her şeyin aşırısı zararlı sonuçta.aşırı yersen tabii zararlı.ben yiyorum ama çok nadir.çünkü hamilelikten hemoroit oldum, malum arttırıyor acı.belki bü açıdan daha az yemek gerekir.

ben de deli gibi acı yiyorum.yemeklerin yanında mutlaka cin biberi turşum oluyo ve canım istiyo yiyorum ben de.umarım zararı yoktur

bende acıyı seven biriyim hamileyken druma sormuşdum herşeyin fazla olanını yemiyeceksin demişdi ama ben ayda bir etsiz çigköfte yemişdim yemesem rüyamda görüyorum nappıyımmzemuszemus

acinin zarari oldugunu sanmiyorum bende 5.ayima girdim.canim surekli aci biber tursusu istiyor.benimki kiz buarada :) ancak saniyorumki 15.haftadan itibaren bebisler tad alabiliyormus.acaba aciyi hissediyormu onu bilemiyorum

Mide rahatsızlığın yoksa veya tuvalete çıkarken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsa abartmadan yiyebilirsin.ben de seviyorum acıyı ama hamilelekte baya sorun yaşadım.hemoroid fln olmamasına rağmen tuvalet sonrası alerji gibi bi şey gelişti çok canım yandı günlerce ve popum kıpkırmızı gezdim :KK17:

Merhabalar şu an gebeliğimin 14. Haftasındayım. 11. Haftama kadar aşermelerim oldu bazen dondurma bazen karpuz bazen acı biber istedi canım. Bebeğimizin cinsiyeti henüz belli değil tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir misiniz teşekkürler

X