Kimi boy uzatc kullanan var m?

beyyine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
570
2
arkadaşlar aranızda 20 li yaşlarda olan yada kızı 20 li yaşlarda olup reklamlarda çıkan kimi boy uzatıcıdan kullanan var mı varsa lütfen paylaşırmısınız değişiklik oluyo mu

lirikcim uzadın mı cnm sen bende yapıyorum plates ama fark yok sanırım :kedi:

lirikcim uzadın mı cnm sen bende yapıyorum plates ama fark yok sanırım :kedi:

Ne zamandır pilates yapıyorsun ? Uzarsın canım,en az 1 yıl devam etmelisin.Ben uzamam herhalde daha .kaydirigubbakcemile3 Ama uzayan arkadaşlarım da var.2 yılda 2 cm uzayanlar var.kaydirigubbakcemile5

arkadaşım dışarıdan herhangi bir faktör boyunu uzatmada etkili olmaz kimiymiş mimiymiş... sakın kaptırma paranı....

ayy bende çok merak ediyodum şu kimi mi ne işte onu
uzatıyosa gerçekten hemen alalım :dance:

Ne zamandır pilates yapıyorsun ? Uzarsın canım,en az 1 yıl devam etmelisin.Ben uzamam herhalde daha .kaydirigubbakcemile3 Ama uzayan arkadaşlarım da var.2 yılda 2 cm uzayanlar var.kaydirigubbakcemile5

6 aydır yapıyorum canım :1closedeyes:

merhab hanımlar. geçen hafta aktara sordum bana toz önerdi. tozu kaynatsam işe yaramaz mı?

ya almayı düşünüyordum.. iyi oldu. işe yaramıyorsa almam da mantık ne ki onda?? neye dayanarak uzattığını iddia ediyorlar?

arkadaslar ben cemen tozunu duydum her gun bi miktar ceen tozu yutmalisiniz yada boyotuda denilen cemenotunu kaynatip icin faydasini gorursunuz..

ben sipariş verip bi umut almıstım bu kimi boy uzatıcıdan:KK1: ama acayip dandik bir şey çıktı yeşil üzerinde çıkıntılar olan plastik bi tabanlık onunla yürüyüş yapıyosun, o kadar uyduruk bi şey ki iade ettim:umursamaz:

pilates boy uzatıyo ama duruşunu düzelttiği için kemiklerin düzeliyo yani o yüzden 1 2 cm uzuyosun ama pilatesi bırakınca 2 3 aya eski haline dönersin aynı sporu bıraktığınızda vücudunuzn kas dengenizin eski haline dönmesi gibi

bence işe yaramaz şu ayakkabının tabanına yerleştirilen bişeyler war onu dene belki yarar

X