Bacak kalınlaştırmak için egzersiz

parlaa

SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
415
2
kızlar bacaklarım ince ve kalınlaştırmak istiyorum kilo alamıyorum sprla kas yaparak en azından kalınlkaşsın istiyorum..önerebileceğiniz hareketler varmı? antrönörcüm özellikle senden fikir bekliyorum :Saruboceq:
yaza kadar kalınlkaştırmak istiyorum ben yaaa..popomu büyütemedm zaten =(

bende de aynı dert var bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum ama nasıl bisiklet alsam diyorum ağır pedalla çevirsem kas yaparmı acaba?

kalınlasmak icin hareket yok ki...kas yaparsn ancak inceysede kotu dururr benmkı gibi =) anca kılo alman lazım

ince bacakta kas kötü mü durur ki kızlar ya bende kas yaparak kalnlaştırmak istiyordum ama şimdi korktum

ince bacakta kas kötü durmaz.Abartı bi kas yapabilmek için çok uzun süre ve düzenli çalışmanız gerekiyor zaten.Düzenli olarak rampada koşmak,ayaklarınızda ağırlıklarla parmak uçlarında yürümek baldır kaslarınızı geliştirir.Ayrıca ayaklarınızı topukta birleştirip parmakları birbirinden ayırarak V şeklinde açın ellerinizde 3r kiloluk dumbellar olsun bunları omuz hizanızda tutun,ve parmak uçlarınızda yükselin.Yükseldiğiniz noktada 2-3 snye kalın ve tekrar eski halinize dönün.Bu egzersizi her gün 20 lik setlerle 4-5 set yapın.Baldır kaslarınızda acıma yanma hissediyorsanız doğru yapıyorsunuz demektir.baldır kaslarınızı özellikle iç bacak kısmını iyi çalıştırır ve belirgin bir kavis oluşturur bir kaç cm genişleme va kalınlaşma olur..:lepi:

kızlar bacaklarım ince ve kalınlaştırmak istiyorum kilo alamıyorum sprla kas yaparak en azından kalınlkaşsın istiyorum..önerebileceğiniz hareketler varmı? antrönörcüm özellikle senden fikir bekliyorum .............
yaza kadar kalınlkaştırmak istiyorum ben yaaa..popomu büyütemedm zaten =(

aynı dert bendede var canım. kilo alarak kalınlaşmaz aynen kas yapman lazım ki zapzayıf olan bacaklarda kas süper duruyo. Kötü duruyo diyenlerden şüphe ederim. Aynı animedeki kızların bacakları gibi oluyor :KK70: ben evde iki tane dambılla çalışıyorum. Sadece oturup kalkıcaksın. 15le başla çünkü fena ağrıyo :KK70: ama işe yarıyor.

Haşlanmış patates yedikten hemen sonra kalça hareketi yaparak bazı arkadaşların kalçalarını düzelttiğini (büyüttüğünü) duymuştum ama denemedim

X