bel ağrısı hamilelik belirtisi midir? lütfeeeen

derdojojo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
119
0
arkadaşlar hayatımda bel ağrısı nedir bilmezdim bugun adet gunum dünden beri belim kopuyo sanki dik duramıyorum dik durduğumda sanki yumurtalıklarımda çekiliyo gibi bir his var. yani ilk defa böyle bir ağrı hissettiğim için merak ediyorum daha önce böyle bişey yaşayıp hamile kalan varmı? ha bide bu ara ezel dizisini izliyorum cansu dere yani eyşan da hamile olduğunu bel ağrısından anlamıştı:) lütfen bana yardımcı olun en azından bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

Ben söyledim ya tatlım,

Bel daha az ama kasıklar daha fazla ağrıyor bende

Ama herkesin tepkiside ayrıdır bunu unutmamak gerek,

Az daha bekle vücudun sana anlatıcaktır

baska belikrtin yokmu bnm özellkile gögüslrm cok agrıyodu daha dogrusu sızlıyodu

hepinize çok teşekkür ederim özellikle zambakl sana ama test yaptım negatif cıktı zaten...umut dünyası[/QUOTE

slm canım bende mersindenim aynı şekilde benimde çok belim ağrıdı anlam veremedim normalde bel ağrım olmazdı adetimin ikinci günü test yaptım sabah aç karnına çift çizgi belirdi ve hamileyimmm:)

hepinize çok teşekkür ederim özellikle zambakl sana ama test yaptım negatif cıktı zaten...umut dünyası[/QUOTE

slm canım bende mersindenim aynı şekilde benimde çok belim ağrıdı anlam veremedim normalde bel ağrım olmazdı adetimin ikinci günü test yaptım sabah aç karnına çift çizgi belirdi ve hamileyimmm:)

ooooo hayırlı olsun tebrikler,
Hemen kan testide yaptır tatlım

hepinize çok teşekkür ederim özellikle zambakl sana ama test yaptım negatif cıktı zaten...umut dünyası

Umut etmeye devam etmelisin,olmaması için hiçbir nedenin yok bunun unutma,

Sadece relax ol ve rahatla,beynin rahat olsun ki vücudunda rahat tutsun bebeği

Zambakcım bende de geçen ay belime çok kötü bir ağrı saplanmıştı ve maalesef bebeğim tutunamadı. Bu ay herhangi şiddetli bir bel yada kasık ağrım olmadı ve 6 haftalık hamileyim. Benim en belirgin belirtilerim yumurtlama günümden beri hiç azalmadan devam eden akıntımdı, akabinde göğüslerim adet günümden beri bomba gibi şiş ve çok ağrıyo, üzerine yatamıyorum. Ateşim de hep 36.8 ve üzeriydi. 1 derece bile düşmedi. Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

yaa arkadaşlar ben hala regl olmadım sizce bi kere daha gebelik testi yapsam mı? her ayın 10 da mutlaka adet olurdum ilk defa 3 gün geçti

bel ağrısının da bir belirti olduğu söyleniyor.inş.hamilesindir.bizlere de haber ver.merakla bekliyoruz.

benim de belim agrimisti cok ama sanki regle gunumden birkac gun sonra baslamisti ve iki hafta kadar surmustu. belin belirti oldugunu cok duydum rahim yavas da olsa genislemeye basladigi icin olurmus.

benm de regl günümden beri ( reglm de çok az geldi bu arada) tam belimin ortasına ince bir sızı girip duruo, 1 haftadır devam edio...
idrar testi yaptım negatif çıktı ama erken mi yaptım acaba?
( geç döllenme olmuşsa daha çıkmaz değil mi?)

merhaba. ben yeni üye oldum. kafama takılan bir durum var yardımcı olacağınızı ümit ediyorum.
benim adetim üç gün önce bitti ama bel ağrım sırtımda ağrım aynı zamanda sağ kasığımda ağrım var. sürekli uyumak istiyorum. halsiz ve keyifsizim. sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Iyi akşamlar canlarim :KK68:
Dayanamadım siteye yeni üye oldum.bende sizinle paylasmak istedim durumumu.adetime 1 gün var.sigara içerken tiksiniyorum.sol kasigimda aşırı batma var karnim sis goguslerim damarlandi idrarimin rengi tuhaf sarı yeşil gibi değişik.meme uclari dik ve çok ağrıyor.sık idrara cikiyorum istahim bazen çok bazen az . usume ara ara oluyo bazen ter basiyo kızlar.hamilemiyim . adetimden 2 3 gun önce kahverengi akıntı gelirdi bu ay gelmedi...atesim 36.9 kafam cok karışık kızlar??

benim de belim agrimisti cok ama sanki regle gunumden birkac gun sonra baslamisti ve iki hafta kadar surmustu. belin belirti oldugunu cok duydum rahim yavas da olsa genislemeye basladigi icin olurmus.
Günaydın benim regli günüm 9 gün gecikti regli gününün 2 gün sonrası test yaptım negatif çıktı hamilemiyim düşüncesi yine çıkmıyor aklımdan yarın doktora gidecem aşırı bel ağrısı oluyor

X