Sürekli kalbimi kırıyor... Sürekli... Yoksa normalde ben mi çok hassaslaştım?? :(

Babyfayce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
176
1
32
:gitme: Merhaba arkadaşlar. Canım o kadar sıkıldı ki dakikalar önce. Lise sonum ben. Öss falan... Bilirsiniz. Kısaca su an ki sinirlenmemin sebeplerini açıklıyım. Sabah 5 te uyandım, 6 gibi servisim geldi, okul falan derken 13.00 gibi de eve geldim. O yorgunlukla uyumadan ders calıstım, yazılılar falan var çünkü. 3 gibi uyku bastırdı, 4 e kadar uyuyacağımı söyledim sevgilime, ses yok ondan. Mesaj attım ve uyudum. Sonra telefn sesine uyandım biraz evvel. Oydu... Güzel güzel konustuk önce, napıyorsun flan işte bilirsiniz, sonra dedi ki nete girelim mi? (Tam 2 haftadır yüzünü bile görmedim ders calısmaktan vakit yokki, o da bunu cok ii anlıyor.) Girelim dedim. Tam o sırada kapıyı açtım, içeriden babamın sesi geliyor. Babam var dedim, giremem o kızar. (O sırada düşünüyordum, uykunun verdiği o mayışıklıktan uyanma çabası ile tabi) sesli olarak aslında otursam sanki kızmaz ama kızadabilir, gelsem mi ki? yok yok gelmesem gibi bir şey dedim. Ama tamamen düşünüyordum. Onun dediği sey de şu oldu; '' sen yine saçmalamaya başladın hadi bay bay!!'' hemen kapattı. Yüzüme hemde... :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: Aramız kötüydü zaten.....

Neden mi? Geçen gün de gece yarısı 45 dk telefonda birileriyle konuşup benimle 3 dk konuştuktan sonra başım ağrıyo diyip kapattı. Bana annesigille konuştuğunu söyledi ama inanmadım.. Millettle 45 dk konuşup 3 dk bana tahammül edemedi.... :KK43: Ertesi sabahta saat 10 gibi ben aradım, özlemiştim, belki haksızlık yaptım diye günaydın diyeyim dedim. Telefonu açtı, alo diye, günaydın aşkısı napıyorssun dedim. O da uyuyorum dedi, duyamadım gürültüden, efendim dedim, sonra uyuyorum diye bağırdı. :gitme: ben sokakta ağlaya ağlaya kaldım dershane önünde.... :gitme: Yetti artık .... yetti :KK43: :gitme: ıçimde kalacaktı bunları söylemeseydim yeter artık offffffffffff çok seviyorum ama beni umursamamaya başladı. ve soğutuyor kendindenn.. ben anlamıyorum onu......... :gitme: :gitme:

Arkadaşlar yardım edin lütfen ne yapmam lazım? ? ? ? ? Yapıcı veya yıkıcı bütün önerileriniz benim için cok değerlidir arkadaşlar, Bu öss dönemi o kadar hassasım ki ne olursunuz, siz de bana o sevgilim gbi davranmayın.... :gitme:

bu adam kaç yaşında?

45 dk boyunca annesi ile mi konuşuyormuş ... duy da inanma:roflol:

yol ver gitsin

hem öss yükü hem bunun afra tafrasını nasıl çekeceksin

önce geleceğin... bak üniverste falan demiyorum geleceğin diyorum

abuk sabuk iş olsun diye bir okula gideceğine olmak istediğin meslek için çaba göster

sevgili dediğin can yoldaşıdır..can yoldaşıda sana köstek olmaz destek olur

bu erkek arkadaşın iyi bir köstek maşallah delikafadulden

canım cok laçka olmuş bence ilişkiniz.. onun sana böyle davranmasına izin verme koy agırlıgını..

ya niye bu yaşta bi erkek için kendini bu kadar üzüyorsun anlamıyorum, bence ilişkini askıya al biraz en azından öss geçene kadar
yani en dayanamadığım insan tipi, bişeyi duymayıp efendim deyince çemkiren tiptir. Daha küçücüksün emin ol sana saygı gösteren başka bi erkek çıkacaktır karşına

derhal ayrıl o salaktan
kıymet bilmez böyle tipler daha fazla hayatında yer kaplamasın
össye odaklan dersini çalış böyle şeyler için daha çookkkk erken..
değer mi gözyaşlarını heba etmeye öyle bi odun için??

onu düşünerek boşa vakit geçirme önünde hayatının dönüm noktası olan bir sınavın var derslerine ve kendine vakit ayır zararın neresinden dönersen kardır

Haklısınz arkadaşlar. Dün bu yazdıklarımdan sonra aradı. Baştan beridir bu kadar sert değildim ama bu sefer serttçe karşı çıkıp arama beni, bende seni aramayacağım, dedim. hoşçakal dedi. Bugünde facebook sifremi değiştirip dondurdum. Artık hiç bir şekilde iletişim kuramayacak. gündüzleri telefonumu da kapatıyorum. Akşam açtığımda da ararsa cevap vermeyeceğim. Her şeyi mahvetti, saygı önemliydi onun için ama ne saygısı ne sevgisi kaldı. Her şey bitti sanırım. Ama içimde derin bir yara açılıyor sanki... Bilmiyorum, çok içim acıyor kızlar çok :'( Ben hiç mutlu olamayacağım sanırım.... :gitme:

Haklısınz arkadaşlar. Dün bu yazdıklarımdan sonra aradı. Baştan beridir bu kadar sert değildim ama bu sefer serttçe karşı çıkıp arama beni, bende seni aramayacağım, dedim. hoşçakal dedi. Bugünde facebook sifremi değiştirip dondurdum. Artık hiç bir şekilde iletişim kuramayacak. gündüzleri telefonumu da kapatıyorum. Akşam açtığımda da ararsa cevap vermeyeceğim. Her şeyi mahvetti, saygı önemliydi onun için ama ne saygısı ne sevgisi kaldı. Her şey bitti sanırım. Ama içimde derin bir yara açılıyor sanki... Bilmiyorum, çok içim acıyor kızlar çok :'( Ben hiç mutlu olamayacağım sanırım.... :gitme:

önce acır

ama geçer:lepi: hangi yara kabuk bağlamaz yerimseniben

sakın pes etme

yumuşama

mutlu olmak olmamak sana bağlı... bu adamla devam etse idin ileride daha çok üzülecektin

sen en iyisni yaptın

mutluluk onunla gelmedi sana beraberinde mutluluğuda götürsünkaydirigubbakcemile5

bak bundan sonra ne güzel günlerin olacak ... :eek:

bak canım sana ayrıl demiyorum çün kü ayrıl deyince hemen ayrılılmaz seviyorum diyosun kendini yenili saçını kıyefetinia.smak yajını yap nasıl aşık olur sana önce biraz sana aşık olur geriopuyorumnanaktansüründürzemuszemustelefonu ac ama işim vardiye hemen kapat 3 4 günsürsün:teytey:

Canim seviyosun oyle kesip atmak kolay degil canim ama bu cocuk sana karsi saygisiz sevgi olsa bile birsure sonra sevgide kalmicak bunun hanzolulugundan için acicak yaran kanicak ama boyle bir insanla hayatini birlestirmek seni nehale kayacak onu dusun at gitsin yaramaz sana bu

X