Soan suyu mu- elma sirkesi mi?

akburcu

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
36
2
kızlar hangisi daha etkili; soğan suyu mu elma sirkesi mi? deneyenler ne kadar zamanda ne kadar kilo verdiklerini yazabilirler mi? ben de yapmak istiyorum ama karar veremedim. :sm_confused:

kaydirigubbakcemile3 ay nedr bu cektgmız ya içtiğmiz seylere bak bide hangisi olsun die karar vermeye calışıoruz resmenn eziyetkafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3 ay nedr bu cektgmız ya içtiğmiz seylere bak bide hangisi olsun die karar vermeye calışıoruz resmenn eziyetkafamçokkarıştı

gerçekten eziyet. ikisi de çok cazip gelmiyor. işin sonunda zayıflamak olunca insan katlanıyo.a.s birini yapmak istiyorum ama anlaşılan kimsenin bu konuda bi fikri yok.:1no2:

elma sirkesi balla 1 ayda 4 kilo verdim. bana kaynatma işleri zor geldiğinden soğan suyuyla ugrasmadım ama onunla da kilo veren arkadaslarım var. sen ikisini de yap niye düşünerek zaman geçiriyorsunki. :içelim:

doğum yapalı neredeyse 15 ay olacak ve benim hala vermem gereken 9 kilom var.benneyaptımki hamilelik öncesi ve hamilelik sırasında hormon ilaçları kullandım. şiştim tabii. hep söylerlerdi hormon ilaçlarıyla alınan kilolar zor verilir diye. ah ahh ne doğru söylemişler. :çok üzgünüm:

mmm coğunluk elma sirkesi demiş şöyle söliiim ben yaklaşk1.5 ay elma sirkesi kullandm hemde tam 3 şişe bitti netice yediklerimede dikkat ettiğim halde sıfır sırnaşık şey kişiden kişiye değişebilio tabi. yalnz şöle bişi var eğer bişi yapcaksan hepsini aynı anda yap diiyet-spor-su ve elma sirkesi gibi ek şeyler yoksa hiiiiiçbi işe yaramıo o berbat seyi içtiğnle kalıosun . ama içiomuyum hala içiorum sırnaşık şey cildimde bi parlama söz konusu onun dışında bi işe yaramadı bende. sen 1 hafta birini diğer hafta birini dene bak bakalım sende hangisi etkili olcakhihoyyyt

eveeet bu akşam elma isrkesiyle işe başlıyorum cokacimcoook haftada iki gün de spor. bakalım ne olacak sengözlerimebaksanab haftada bir tartılıp burada sonuçları yazacağım. hangisinin daha etkili olduğunu görelim. umarım bende işe yarar.

walla bende ikiside işe yaramadı:kızgın:

senin kilo problemin yok ki. maşallah yazdığın gibiyse kilon boyuna göre ideal. niye içtinki bunları :sm_confused:
böyle sonuç alamayanları gördükçe acaba bende de mi yaramayacak diye düşünüyorum. fisfisfis akşam olsa eve gitsem de bir an önce içmeye başlasam.

bende denicektim elma sirkesini yanlız kabızlık sorunu yaşayanlar olmuş oyüzden korkumdan deneyemedim

bnm de bağırsaklarımı daha ii çalıştırıyor sirke -bal...şok oldum kabızlığa:1shok:

1kasık elma sirkessi 1bardak su ve 1 kaşık bal bunu ölçüsünü artırıp yapıyorm günde 2 bardak içiyorm

bence ikisi de etkili olur, kusarak kilo verme yöntemi olarak ikisi de süper etkilidir herhalde...

X