Saç Rengi ve Saç Boyama palette açık karamel boya

melix01

'Ben' kattım sana biraz..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.331
3
resim_goster.asp

kızlar saçını bu renge boyuyan varmı.ben aldım boyuyacam.ama boyuyan varsa resım ve yorum yazarsanı sevınırım.yardım edın kızlar yaa...:ecrin_bebek:

resım koyamadım google dan bakın kızlar palette 7-5 natural açık karamel dıye cıkıyor renk.ben de daha boyamadım tutarmı dıye aklım karısık suan sacım 3 renk.hafıf kızıllık var kahve var karısık bısıler acaba tutarmıki yaaa

ben palette 8.0 bal köpüğüyle boyuyorum bi kaç seferdir saçlarımı anca açılmaya başladılar..dipler hemen açılıyo ama alt kısımlar koyu kalıyo o yüzden dün bi kutu bal köpüğüyle 10.0 açık papatyayı karıştırıp boyadım aradaki renk farkı kapandı sanki...diyeceğim şu ki saçın koyuysa tek başına çok etkili bi renk olmaz...hele ki kızıllıklar varsa(benimde vardı alt kısımlarda) işin birazcık zor..onun yerine küllü kumral,küllü açık kumral fln denesen daha iyi olur gibi cnm kaydirigubbakcemile5zemuszemus

çok açık küllü sarı al ama içine karamel yada bal rengi katma saçının rengi düzelir hem öyle yaparsan sonra boyarsın üstüne karameli hem daha iyi tutar

ben palettenin karamel rengiyle boyadım ama hiç beğenmedim önceki saç rengim kahveydi sıkıldığım için boyadım ama bu renk hiç hoş olmadı kimsede beğenmedi bide saçlarım omuzlarıma kadar yarısı tutmuş yarısı yine kahve dahaönce koleston kullanıyordum ondan daha memnunum keşke değiştirmeseymişim.

bende exitem diye bir markayla boyadımm,,açık karamel moka demişler,fena çıkmadı hatta yapabilirsem gölgeye kalkışıcamm,,allahım sen alnımın akıyla çıkart yarabbimmsırnaşık şey

ben koyu kestane (doğal )saçımın üstüne yaptım tam o renk olmuyo ama saçının rengi açıksa çok hoş olabilir açıcı kullnmadığım halde oldukça açtı

ben de palette açık karamel boyadım..saçlarım sarımsıydı , bu renginde açık olduğunu düşünüyordum ama malesef koyu kahve gibi tuttu ya :KK43:(

ben de palette açık karamel boyadım..saçlarım sarımsıydı , bu renginde açık olduğunu düşünüyordum ama malesef koyu kahve gibi tuttu ya :KK43:(

Bende dün bu renk ve kumralı karıştırdım. Koyu oldu ki benim saçlarım sarıydı. Pişmanıımmm çookk bilseydim böyle tutacağını çok güzel kahve tonları vardı. Onları tercih ederdim.

Genel olarak aldığım duyumlarda da palette'nin renkleri tutarlı değil. Sonuç vahim tavsiye etmiyorum.:KK19:

Açık tonlarda bir karamel istiyorsanız boyanızın numarası 8. den aşağı olmasın, alix karamel tavsiye ederim. Kuaförlerin kullandığı alix boyadan.

ben denedim bu boyayı sarının üzerine yaptım evet çok koyu çıktı sinirimden 1 hafta içinde değiştirmiştim ama anneminkileri boyadık onunki tam kutudaki renkle aynı oldu valla ne bileyim garip bi boya kimisinde çok koyu kimisinde açık tutuyor

Açılıyor o saç boyaları bol bol yıkanın rengi güzelleşir ben daha koyultmaya uğraştım saçlarımı açmak yerine açık saç cansız gösteriyor yüzümü buğday tenli olduğum için.
Karameli merak ettim denicem beğendiğim renkleri şuanda koleston 7 numara kullanıyorum koleston o kadarda koyu tutmuyor saçlarımda

X