Sılverlıne ankastre

xsxayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
296
1
51
Sılverlıne ankastre ürünlerde kampanya var.Tasarım ve estetil olarak gayet şıklar fakat kalite olarak emin olamıyorum İtalyan markasıymış,bu markayla ilgili olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi paylaşırmısınız lütfen

Valla ben de kaç gündür soruyorum ama cevap yok maalesef
sanki memlekette herkes marka kullanıyo
bu adı pek duyulmamış markaları kimler kullanıyo bilmiyorum
ben de alacam inşallah
ama karar veremiyorum ki HANGİ MARKAYI ALAYIM ,
SEN ALDINMI

Son düzenleme:
ben kullanıyorum bu marka davlumbaz var bizim evde. yani biz evi aldığımızda vardı zaten. bizim seçimimiz değil.çok kaliteli değil bence. su lekeleri ve izler malesef en çok şikayetçi olduğum kısmı. sürekli silmek gerekiyor.çekiş gücü fena değil ama .he bi de çook gürültülü çalışıyo.

Sılverlıne 3 lü setini aldık ama henüz kullanmaga başlamadım.Biz kampanyadan aldık 1.400 tl civarında tuttu.Kampanyaları çok cazipti yaklaşık 1.000 tl indirmli almış olduk.Ben epey araştırdım ıtalyan markası kaliteli gibi satıcıda çok övdü bakalım hayırlısı.

Silverline, ıtalyan markası değil, Merzifon/Amasya'da üretilen yerli bir markadır. Ben kullanmıyorum ama ürünlerini kullanan arkadaşlarım çok memnunlar.

Silverline, İtalyan markası değil, Merzifon/Amasya'da üretilen yerli bir markadır. Ben kullanmıyorum ama ürünlerini kullanan arkadaşlarım çok memnunlar.[

zamanında çok araştırdım canım sılverline italyan markası, fırınları İtalya'dan geliyormuş ocak ve davlumbazları yerli üretim

alcak arkadaşlara yardımcı olmak adına yazıyorum çook memnunum ve kime söylediysem çok memnun kaldılar davlumbaz üretiyorlar amasya merzifonda birçok firmayada onlar veriyomuş hatta yurt dışınada diğer ürünler montajlı italyadan geliyormuş eşin bayağı araştırdı alırken kampanya döneminde aldık inanılmaz uyguna geldi 2yıl garantisi var biz servise ek bir ücret verdik 5seneye çıkardık herkese şiddetle tavsiye ediyorummm:)

valla arkadşlar silverline anasyfasında sıkça sorulan sorular bölümüne bakarsanız :%100 türk malıdr diyor. italya'da da varsa silverline bilemem...

bizde yeni evimiz için bu markayı tercih ettik yaklaşık 15 gün sonra kullanmaya başlayacağım inşallah sorun yaşamam.

X