Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dipleri kuru kaşıntılı kabuklanma olan arkadaşlar bu tarif çok faydalı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

esmergusel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
2
0
benim saçlarım kışın saç derimin kuruması kaşınmasından dolayı hep dökülürdü kopardı:sinifsinif: kafamdan kaşınmaktan su akardı kan akardı resmen bütün şampuanları denedim fakat fayda vermedi en sonunda zeytinyağı+havuç yağı+kayısı yağı+badem yağı karıştırıp 3 günde bir saçıma sürüp bağlıyorum bütün deri problemimi gitti arkadaşlar yumuşak yağları kullanın saç dipleri kuru olanlar kimi insanın saçı yağdan kepek yaapr kimisin kuruluktan kuruluktan kepek yapanlar bu dediğim tarifi uygulasın yağlı saçların kepek sorunu içinde daha sert yağlar kullanın defne ve çam terebentin yağı sizin saç derinizdeki yağı dengeleyecektir.yani
yağlı saç dipleri kepeklenmesi için için: çam terebntin defne a.s
kuru saç dipleri kepeklenmesi için için:zeytin yağı+kayısı yağı+havuç yağı+badem yağıa.s

ya sürünce daha çok saçlarım dökülüyor benimde o bitkisel şampuanlar yüzünden kurudu saçlarımın dibi ama pirdolin sedolin dermatoloğumun verdiği şampuanı kullanıyorum bugün eczaneye gidicem gerçi geçeceğini sanmam daha 5.kullanışım ama bir diplerime baktırcam.

benimde saç diplerimde egzaman var. kabuk bağlıyor aşırı bi kaşınma ve kaşıyınca su akıyor. nasıl iğrenç bir durum. bide saçalrım kopuyor ordan. gerçi genel olarakda saç dökülmem çok fazla. buda tuz biber oldu üstüne. doktora gitti merhamler verdi ama pek bi faydasını göremedim. denemediğim şampuanda kalmadı. 1 senedir amwayin şampuanını kullanıyorum. inanın geçti gitti egzamam. bu sorunu olanlar bilirler kaşıntısı çok kötü ve o kabukları hissettiğinizde iğrenç bi his.
belki faydası birilerine faydası olur diye bende yazmak istedim.

benim saçlarım kışın saç derimin kuruması kaşınmasından dolayı hep dökülürdü kopardı:sinifsinif: kafamdan kaşınmaktan su akardı kan akardı resmen bütün şampuanları denedim fakat fayda vermedi en sonunda zeytinyağı+havuç yağı+kayısı yağı+badem yağı karıştırıp 3 günde bir saçıma sürüp bağlıyorum bütün deri problemimi gitti arkadaşlar yumuşak yağları kullanın saç dipleri kuru olanlar kimi insanın saçı yağdan kepek yaapr kimisin kuruluktan kuruluktan kepek yapanlar bu dediğim tarifi uygulasın yağlı saçların kepek sorunu içinde daha sert yağlar kullanın defne ve çam terebentin yağı sizin saç derinizdeki yağı dengeleyecektir.yani
yağlı saç dipleri kepeklenmesi için için: çam terebntin defne a.s
kuru saç dipleri kepeklenmesi için için:zeytin yağı+kayısı yağı+havuç yağı+badem yağıa.s

sevgili arkadaşım saç önerin ilgimi çekti.benimde saçım da kabuklanma bir diğer adıyla saç egzaması var ve denediğim şampuan ilaç kalmadı bi fayda göremedim ben de artık bitkisel bişeyler denemeye karar verdim.kafama takılan bu yağları hangi miktarlarda kullanacağız ve saçda ne kadar süreyle ve ne şekilde duracağı.yani boneyle falan sarmalımıyız.şimdiden teşk ederim

Merhaba esmergusel
Ben bir konuyu belirtmekte fayda görüyorum. Çölyak hastası olduğumu 49 yaşında öğrendim Şu an 52 yaşındayım ve buğday vs gibi şeylere karşı allerjim var
ve ömür boyu diyet yapmak zorundayım. ve bir çok şeyde var saç boyalarında, diş macunlarında, makyaj ürünlerinde ..... vs. Bir sürü adı var Ruşeym, Gluten, Lecitin vs.
Ben ne zaman saçımı boyatsam saç diplerimde aynı sorunları yaşıyorum ve saçlarımda beyaz çok.Ve saçım için özel doktora gideceğim
Sizleri uyarmak istedim bu belirtiler çok ciddi hastalıkların nedeni olabilir kendi başınıza karar vermeyin. Kullanacağınız her ürünün içeriğini muhakkak öğrenin.
Alerjiniz olanı tespit edin. Allerji testi yaptırın ve neye allerjiniz varsa onu araştırın sebebi neden diye. Ben yıllar önce Hseki hastanesinde test yaptırdım sonucunda aslında çölyak olduğumu bir doktorun doğru
incelemesi sonucu anlaşılabirdi ama bunalara dikkat et dedi çekti gitti. Kullanma sakın hayatın tehlikede falan demedi ayrıca çölyaksında demedi. Arkadaşlar Allerji çok önemli lütfen Dikkat edin.

Sağlıklı günler dilerim

benimde saç diplerimde egzaman var. kabuk bağlıyor aşırı bi kaşınma ve kaşıyınca su akıyor. nasıl iğrenç bir durum. bide saçalrım kopuyor ordan. gerçi genel olarakda saç dökülmem çok fazla. buda tuz biber oldu üstüne. doktora gitti merhamler verdi ama pek bi faydasını göremedim. denemediğim şampuanda kalmadı. 1 senedir amwayin şampuanını kullanıyorum. inanın geçti gitti egzamam. bu sorunu olanlar bilirler kaşıntısı çok kötü ve o kabukları hissettiğinizde iğrenç bi his.
belki faydası birilerine faydası olur diye bende yazmak istedim.

merhaba canım aynı sorun benim eşimde de var bu şampuanın adını alabilir miyim senden amway de bir sürü şampuan var adı ne tam olarak?çok teşekkür ederim şimdiden bak faydası oldu:)

X