Bu da Benim Tüylerle Serüvenim :D

sheker_kiz

GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!!
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
123
2
malum tüylenme sorunum epeydir var ben kendimi bildim bileli.sürekli hormon testi yaptırırım, hormanal bir şey değil bendeki tüylenme.başta epilasyon aleti kullandım, çektiğim acı bir yana tüylerim alınırken kırıldı, doğal olarak da sertleşti gürleşti ve malesef ki siyahlaştı. karınca yumurtası yağını denedim önce ama bi fark göremedim açıkçası.sonra zırnık denedim kokusu iğrenç ve inanılmaz canım yandı.baktim ondan da fayda yok sonra sir ağda kullanmaya başladım, makinesini de aldım.gerçekten tüyleri azalttı yer yer açılmalar oldu.en sonunda dolunay ve idrarı denemeye karar verdim.bir ay öncesinde maydonoz kürüne başladım ayrıca.maydonoz kürünün tüylerle alakası yok, vücuttaki toksinler atılsın diye.nihayetinde 2 kasım akşamı bir güzel sir ağda yaptım bacaklarıma.idrardan tiksindiğim için sonra da limon tuz karışımı sıktım.sonuç, normalde 2 gün sonra ufak ufak çıkan tüylerden 8 gün geçmesine rağmen hiç hareket yok.umarım hep böyle devam eder kızlar:teytey:

limon- tuz karışımının faydasını gören biri daha heralde...

gelişmeleri eklemeyi unutmazsın umarım

hala tüylerde bir hareket yok.günlerdir manyak gibi bacaklarımı inceliyorum kaydirigubbakcemile2

evet sir ağda gerçekten azaltıyor
makina ile alırdım 1 haftada dolardı bacaklarım
1,5 senedir sir ile alıyorum bacaklarımda açılmalar oldu yer yer
hiç çıkmıyor oralardan
inşallah diğer yerler de zamanla öyle olacak
şu limon tuz olayını ben de deneyeceğim yakın zamanda

evet sir ağda gerçekten azaltıyor
makina ile alırdım 1 haftada dolardı bacaklarım
1,5 senedir sir ile alıyorum bacaklarımda açılmalar oldu yer yer
hiç çıkmıyor oralardan
inşallah diğer yerler de zamanla öyle olacak
şu limon tuz olayını ben de deneyeceğim yakın zamanda

navb bence sir biraz yakıyorya ,doku kaybı oluşabiliyor onun için yer yer açılmalar oluyordur,yani sirin böyle direkt bi etkisi olduğunu düşünmüyorum.

navb bence sir biraz yakıyorya ,doku kaybı oluşabiliyor onun için yer yer açılmalar oluyordur,yani sirin böyle direkt bi etkisi olduğunu düşünmüyorum.

teşekkürler Beany

sadece bant olanlardan kullandım... eğer sirli bantların öyle bi etkisi varsa ondan alayım artık diye düşündüm

bant olmayanları beceremiyorum kafamçokkarıştı

aman navb ne diyorsun:)
ben doku kaybı yapabilir (hani yanık deride kıl çıkmazya onun gibi düşün) bu anlamda bi etki ediyordurda bölge bölge kıl çıkmıyordur belki diye düşündüm
eğer bu amaçla uygulamak istiyorsan aman diyeyim:)
soğuk sir varsa eğer bence bu daha sağlıklı,cilde zarar vermeden epilasyon yapabilmek en doğrusu

sir ağdayı kartuşlu mu kullandım canım kavanoz olanından mı yoksa? of acıdan ne yapacağımı şaşırdım bende.

aman navb ne diyorsun:)
ben doku kaybı yapabilir (hani yanık deride kıl çıkmazya onun gibi düşün) bu anlamda bi etki ediyordurda bölge bölge kıl çıkmıyordur belki diye düşündüm
eğer bu amaçla uygulamak istiyorsan aman diyeyim:)
soğuk sir varsa eğer bence bu daha sağlıklı,cilde zarar vermeden epilasyon yapabilmek en doğrusu

dokularım değil tüyler kaybolsun istiyorum :lepi:

sirlilerde tehlikeli demek mafoldumben

ben kartuşlu sir ağda kullanıyorum.çok rahat ısıtıyorsun makinesine takıyorsun sürekli sıcak kalıyor.kullanımı çok pratik

kızlar bu arada 11. günde tüyler çıkmaya başladı gibi, gözle görünmüyor ama elimi sürünce hissediyorum.ama incelmişler ve renkleri çok açık.normalde 15 günde bir ağda yapardım sanırım alınacak hale gelmesi için 1,5 ay beklemeliyim

sir gerçekten azaltıyo. benim pco sorunum var ve yüzümdede erkeksi kıllar mevcut malesef. denemedğim hiç bi şey kalmadı en son aldıktan sonra bakla suyu sürdüm. 3 hafta oldu ama hala çıkmıdılar çıkanlarda cok ince. ben cok memnun kaldım bayanlar sizde deneyin mutlaka

X