Sivilceli Ciltler cildin dostu protex sabun

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar benim kullanığım sabun protexin sarı olanı.uzun yıllardır ondan başka sabun kullanmam.inanın bana özel bakım yapmışım gibi oluyor yıkayıp çıkınca.kullanın faydasını görürsünüz.:kahve:

arkadaşlar benim kullanığım sabun protexin sarı olanı.uzun yıllardır ondan başka sabun kullanmam.inanın bana özel bakım yapmışım gibi oluyor yıkayıp çıkınca.kullanın faydasını görürsünüz.:kahve:

peki nerden bulucaz protex sabunu fiyatı ne kadar ben o sabunu sadece el yıkamak için biliyodum ama cildede iyi geliyomuş ha.saol paylaştığın için.peki cilt için olanının başka bi adı yok mu üzerinde cilt için diye yazıyo mu??:nazar:

canım bende yeşilini kullanıyorum ama yüzümü geriyor biraz , sarısı sende gerginlik yapıyormu?

arkadaşlar ben sarısı dıyorum hepsini denedim sarısı mukemmel özel bakım yapmışım gibi oluyor.buyuk markettlerde var 1 ytl gibi fıyatı.:teselli:

Ben bu sabunu genital bölge temizliği için kullanıyurm sadece.kaydirigubbakcemile3
Antibakteriyel bir sabun olduğu için çok iyi temizliyor.
Yıllardır kullanırım hiçbir problem olmadı bende.:nazar:

Ben bu sabunu genital bölge temizliği için kullanıyurm sadece.kaydirigubbakcemile3
Antibakteriyel bir sabun olduğu için çok iyi temizliyor.
Yıllardır kullanırım hiçbir problem olmadı bende.:nazar:

arkadaşlar genital bölgeye fazla birşey sürüp ph dengesini bozmayın yaramazınkaydirigubbakcemile3 o bölge kendi kendini temızlıyor zaten. fazla kurcalamayın.

arkadaşlar genital bölgeye fazla birşey sürüp ph dengesini bozmayın yaramazınkaydirigubbakcemile3 o bölge kendi kendini temızlıyor zaten. fazla kurcalamayın.

Bir dünya kimyasal içeren jellerdense bu sabun bana daha masum geliyor. Banyo yaparken kullanıyorum sadece:eek:

sabunun cilde ne gibi yararı oluyor cnm anlatırmısın biraz?

cilde protex kullanmayın özellikle kuru ciltler kullanmasın çünkü o eller içindir. ben kırlangıçın zeytinyağlı sabununu kullanıyorum çok güzel cildi temiz tuttuğumuz sürece bir sorun çıkmaz kızlar.

protex herbal en yumuşak olanı.içinde zaten biberiye,yeşil çay ve çeşitli bitkiler var...

bende mavi olanını denemiştim baya bi gerginleştirmişti yüzümü sarısını deniyim bakalım o nası bi sonuç vericek zemuszemus

sabunun cilde ne gibi yararı oluyor cnm anlatırmısın biraz?

canım ben yılardır protex kullanıyorum. Başka sabun kullandığımda yüzüm geriliyor.Fakat bu sabun değişik sanki özel bakım yapılmış gibi pudralı oluyor cildin.Herkes soruyor cildin için ne yapıyorsun diye fark ediliyor.Tek kelımeyle mukemmel başka sabuna değişmem:-)kahve:.sarı olanını tabiki)

Ben geçenlerde arkasını okudum sivilceli yaralı ciltlerde falan kullanılır diyordu dedim kullanayım bari. yağlı olursa cildim temizliyor yağ fazlasını alıyor gerçekten. ben kurutma kaşındırma gibi bir olumsuz etki görmedim. 1 haftayı geçti kullanalı günde 2 kez kullanıyorum. Zaten yüzde kullanılabileceği yazıyor arkasında. Ultra benimki sarısını mavisini bilmiyorum. Kutusunda ultra yazıyor içindeki sabun sarı. Bir de bitkilisi var o yeşil

Ben geçenlerde arkasını okudum sivilceli yaralı ciltlerde falan kullanılır diyordu dedim kullanayım bari. yağlı olursa cildim temizliyor yağ fazlasını alıyor gerçekten. ben kurutma kaşındırma gibi bir olumsuz etki görmedim. 1 haftayı geçti kullanalı günde 2 kez kullanıyorum. Zaten yüzde kullanılabileceği yazıyor arkasında. Ultra benimki sarısını mavisini bilmiyorum. Kutusunda ultra yazıyor içindeki sabun sarı. Bir de bitkilisi var o yeşil

tamam işte arkadaşım benim sabunumdan kullanıyorsun sarısı evet.yerimseniben

canım ben yılardır protex kullanıyorum. Başka sabun kullandığımda yüzüm geriliyor.Fakat bu sabun değişik sanki özel bakım yapılmış gibi pudralı oluyor cildin.Herkes soruyor cildin için ne yapıyorsun diye fark ediliyor.Tek kelımeyle mukemmel başka sabuna değişmem:-)kahve:.sarı olanını tabiki)

peki yıkadıktan sonra yüz kac saat sonra parlıyor?

bnde denicm bu sabunu ya bn bunu ellere antibakterıyel bir sabun oolarak biliordm demek bzm şu yağlanmayada iyi gelıymrmşş ha ii ii: =))

X