Sayfa: 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Toplam 108 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: proxeed plus ile olumlu sonuç alan var mı?

1. Konu Sahibi : mavimenekse #71
    Alıntı gulsultan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlarrr hamilelik monitorü alan var mı eşi bu ilacı kullanırken hangi marka kaç tl aldınız çok pahalı hem ilaç hem monitör allahım yardım et bize
    Sevgili arkadaşım mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden sana cevap yazamadım , biz bu ürün dışında monitör falan gibi herhangi bir şey kullanmadık...Hiç beklemiyorduk bu kadar çabuk sonuç alacağımızı çok şükür ki Rabbim izizn verip isteyince oluyor , kafamız çok rahattı yalnız hiç stres yoktu...İnşallah en kısa zamanda size de nasip eder Allah...

2. Konu Sahibi : mavimenekse #72
    Alıntı hicaz2406 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sevgili arkadaşım mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden sana cevap yazamadım , biz bu ürün dışında monitör falan gibi herhangi bir şey kullanmadık...Hiç beklemiyorduk bu kadar çabuk sonuç alacağımızı çok şükür ki Rabbim izizn verip isteyince oluyor , kafamız çok rahattı yalnız hiç stres yoktu...İnşallah en kısa zamanda size de nasip eder Allah...
    teşekkür ederim canım inşallah

3. Konu Sahibi : mavimenekse #73
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    olumlu sonuç alan arkadaşlar allah sizleri bebeklerinize kavuşturur inşallah biz altı ay kullandık faydası olmadı azosperm olduğu için kaan bey devam etmeyin dedi

4. Konu Sahibi : mavimenekse #74
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Merhaba arkadaşlar;
    Öncelikle bu bekleyişi kahreden, umudu hiç bitmeyen yolda başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum...
    Benim eşimin sper analizinde de hareketlilik ve morfolojide sorun saptandı ve yaklaşık 1 aydır Proxeed Plus kullanıyor... Umarım ol demesiyle olduruveren Allahım bizlerede bebeğimizin doğal yoldan gelmesi için bu ilacı vesile kılar... Olumlu bir gelişme olursa muhakkak paylaşacağım...

5. Konu Sahibi : mavimenekse #75
    Alıntı mavimenekse kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    olumlu sonuç alan arkadaşlar allah sizleri bebeklerinize kavuşturur inşallah biz altı ay kullandık faydası olmadı azosperm olduğu için kaan bey devam etmeyin dedi
    4,5-5 aylık kullanma sonucunda bizde de en ufak bir ilerleme yok. Rabbim mikroteseye katkılı eyler bu ilacı inşallah.

6. Konu Sahibi : mavimenekse #76
    Doktor tavsiyesi ilemi kullanılıyor.biz gidip eczaneden alıp kullanabilirmiyiz.başka vitaminlerde kullanıyar eşim yan etki yaparmı acaba,bilgi verirmisiniz.bilmiyorumkismile

7. Konu Sahibi : mavimenekse #77
    Alıntı zcu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Doktor tavsiyesi ilemi kullanılıyor.biz gidip eczaneden alıp kullanabilirmiyiz.başka vitaminlerde kullanıyar eşim yan etki yaparmı acaba,bilgi verirmisiniz.bilmiyorumkismile
    zcu eşim kaan hoca nın tavsiyesi ile kullanıyor. Proxeedde gerekli hemen bütün vitaminler var hatta eşim e vitamini yok demişti hoca da e vitamini zaten antioksidan etkisi dolayısıyla kullanılır. proxeeddeyse e olmasada aynı görevi gören selenyum, çinko c vitaminleri var fazla antioksidan zararlı da olabilir deyip proxeedde karar kılmıştı. paketin üstünde içeriği yazıyor. kullandığınız vitaminlerle karşılaştırarak proxeede dönebilirsiniz.

8. Konu Sahibi : mavimenekse #78
    Alıntı demmi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    zcu eşim kaan hoca nın tavsiyesi ile kullanıyor. Proxeedde gerekli hemen bütün vitaminler var hatta eşim e vitamini yok demişti hoca da e vitamini zaten antioksidan etkisi dolayısıyla kullanılır. proxeeddeyse e olmasada aynı görevi gören selenyum, çinko c vitaminleri var fazla antioksidan zararlı da olabilir deyip proxeedde karar kılmıştı. paketin üstünde içeriği yazıyor. kullandığınız vitaminlerle karşılaştırarak proxeede dönebilirsiniz.
    Demmicim canım çok teşekkür ederim.Çok ilgili alakalı birisin,yakınların çok şanslı.biz Kaan beyi aradık. Bize sadece Klomen yarım tablet birde testojel verdi.bizde ilaveten başka vitaminler aldık.Evitamini-Larginine-Korean gınseng-tribulus terrestrıs extract-birde zeytinyağında incir ,ceviz, havuç suyu birde dengeli beslenmeye calışıyoruz.İlaçlara ve vitaminlare başlıyalı üç gün oldu.başka ne yapmalıyız, bunlar yeterlimi bilemiyorum.acaba nohut yada keçiboynuzu kürüde yapalımmı:uhm:

9. Konu Sahibi : mavimenekse #79
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Demmicim canım çok teşekkür ederim.Çok ilgili alakalı birisin,yakınların çok şanslı.biz Kaan beyi aradık. Bize sadece Klomen yarım tablet birde testojel verdi.bizde ilaveten başka vitaminler aldık.Evitamini-Larginine-Korean gınseng-tribulus terrestrıs extract-birde zeytinyağında incir ,ceviz, havuç suyu birde dengeli beslenmeye calışıyoruz.İlaçlara ve vitaminlare başlıyalı üç gün oldu.başka ne yapmalıyız, bunlar yeterlimi bilemiyorum.acaba nohut yada keçiboynuzu kürüde yapalımmı:uhm:
    Merhaba bana sorulan bir soru değil ama yinede bende bişeyler yazmak istedim ne de olsa kaderdaş sayılırız hepimiz bir umudun peşinde evlat sahibi olmak için koşuyoruz. Canım E vitamini uzun süreli kullanımda ve300mg üzerinde toksit etki yaratabilir dikkatli kullanın derim çünkü bende proxeed kullanmadan 3 ay eşime çinko, selenyun, folik asit, e vitamini kullandım doktoro gittiğimizde iyi yapmışın dedi ama E vitamini ile ilgili bilgiyi o verdi ve 3 ay kullandığımız için E vitaminmini yazmadı. Şuan sadece proxeed plus ve 1000mg lık efervesan C vitamini içiyor.. Eğer sen proxeed kullanmayacaksan eşine çinko, folikasit, Selenyum ve C vitamini içirebilirsin E vitaminine de kontrollu olarak devam et 200'luk E vitamini ver ama uzun süreli kullanıma dikkat et derim ben. tabi bu benim nacizane fikrim.. Çok şey üstüste yükleme eşine bitkisel de olsa herşeyin bir besin değeri ve içeriği var ilaçlarında ham maddeleri bitkilerden alınabiliyor o nedenle hem hap vitaminler hem doğal vitamin ve besin takviyeleri karaciğerini yorabilir. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım sonra.. Ben o yüzden kürleri kestim. Mesela havuç kürü çok çok ağır bir kür ve içerindeki A vitamini ve betakerotenler vucuttan E vitaminini atıyor çok kullanıldığında ve A vitamini vücutta depolanan bir vitamindir ve fazlası karaciğeri çok yorar. ben haftada 2 bardaktan çok içirmiyorum o yüzden...Haaa tabi birde şu çok önemli eşin sigara kullanıyorsa hele asla havuç kürü yapma...başka merak ettiğin bişey olursa seve seve cevap yazarım..

10. Konu Sahibi : mavimenekse #80
    Ben de övgülerin için sana teşekkür ederim Zcu yardımım dokunabiliyorsa çok mutlu olurum. Önce Nohut sonra keçiboynuzu kürü yapabilirsin. diğer vitaminlerle beraber bir zararı olacağını sanmıyorum.

Sayfa: 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon