Erkek İnfertilitesi proxeed plus ile olumlu sonuç alan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

mavimenekse

Çok şükür kavuştum
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
2.690
196
arkadaşlar eşimde azospermi var kaan aydos proxeed plus verdi bu ürünü kullanıp olumlu sonuç alan var mı?

benm eşimde kullanıyo 15 gündür 1 ay sonunda test yaptırcaz.bende merak ediyodum aslında olumlu sonuç alan varmı diye..

benim eşimde 1 aydır kullanıyo ama test için 1 ay daha bekliycez...yeni bi ilaç,ilk sonuçları biz verecz heralde..inşallah başarırız..

beni eşimde kulanıyo 2 aydır üç ay sonra etkisini gösreriyo inşlalh iiy sonuşlar alırız
hamiş kaırsam hemen sizie söylerinm

canım bu ilaç sadece azospermi de mi kullanılıyor. benim eşim azospermi değil ama sperm sayı, hareket ve morfoloji sorunlu. biz de işe yarar mı acaba?

dağlarrcım benim eşimdede hareket ve morfoloji sorunu var.sayı iyi durumda.14 aydır gebelik oluşmadı..bu ilacı ben keşfettim ve hemen başlattım..sonra bi uroloji prof.uyla konuşma fırsatı buldum..oda iyi bir takviye kullansın eşiniz dedi...şöyle düşün azospermililerde işe yarayan bişey bizde dahada olumlu olabilir..yani eğer bu ilaç sperm üretimine,sayı bakımından artış yaptırıyorsa bu kardır bizim için..ama açıkçası morfoloji konusunda herşeyden olduğu gibi bundanda emin değilim.prospektüsünü oku internetten.eşim 1,5 aydır içiyo.2 aylık daha aldı.hepsi bitince teste gideriz.buradan yazarım sonuçları..

teşekkürler Gulem verdiğin bilgiler için. Sonuçta üroloji prof onay verdiyse gönül rahatlığıyla kullanabiliriz. Bi de bu kadar pahalı olmasaydı keşke şu ilaç....

proxeedi eşime kaan aydos yazdı kullanıyoruz ik kutu bitti üçüncüye başladı.allah inşallah olumlu sonuç almamızı nasip eder

slm kizlar
esimde kullandi bizde yaklasik 3 aydir kullaniyoruz
daha birsey yok ama 6 ay kullnmamiz gerekiyor.
ya kizlar siz bunun yaninda bitkisel baska kuruyguluyor musunuz
acaba bir faydasi olur mu insallah olur dunya kadar para verdim
parasi onemli degil ama bosa da giderse cok uzulurum

benim eşim 1,5 aydır proxeed içiyo..ondan önce e vitamini içmişti ama şimdi bıraktı..bunun yanında aktardan aldığım bal,arısütü,polen karışımına keçiboynuzu tozu ve ısırgan tohumunu karıştırdım,macun kıvamında oluyo.hergün 1 tatlı kaşığı yiyo eşim..bilmiyorum faydası olurmu..ama en azında soğuk algınlığına karşı falan korurda ilaç kullanmaz diye yediriyorum..antibiyotiklerin spermeleri etkilediğini söylemişti embriyolog.zaten bunu duydu ağrıkesici bile almıyo..

ben eşime arı sütü ,çakşır otu suyu ve polen aldım.arı sütünü,poleni günde bir defa,çakşır suyunu iki kez kullanıyor inşallah faydası olur

Slm. Çakşır suyunu içebiliyor mu eşin :sinifsinif: berbat benimki içti önceleri dayanamadı daha fazla bende olsam içemezdim yani. Arı sütü polen bal karışımı içine çeşitli bitkiler (ısırgan ginseng nane hardal tohumu zencefil tarçın mate karabiber) ve dövülmüş çam fıstığı koyup macun yaptım onu yediriyorum. O bitince keçiboynuzu kürüne geçeceğim. ıkisini bir arada veremiyorum ballı macunda sabah aç karnına alınıyor ya. Aktarlarda çakşır keçiboynuzu macunları var onlarada bakacağım

X