Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

evet güzelmiş saç rengin ama ben çok daha açık istiyorum bide diplerinizi nasıl boyuyorsun ben son 15 dk kala boyuyorum diplerimi öyle söylüyorlar çünkü ama hep daha açık tutuyor:KK43:
cnm ben önce dipleri boyadım ve açık olduuu ama saç diplerim çıkınca o açıklık anlaşılmıyor...bu boyamamda saçımın dipleri hariç heryeri boyayıp 10 dk beklettikten sonra boyamayı düşünüyorum bende senin gibi yaparım:)
bu saç renginin nesi kötü ki? üzerine küllü sarı geçilirse berbat da olabilir,,,, açık küllü sarı koyu küllü sarıyı açmaz çünki,,,, ben olsam dokunmazdım....kötü bir renk değil bu renk....gayet trendy üstelik bugünlerde,,,,
yanlış alıntı olmuş beril,pardon:)

yok cnm kötü demedim yanlış anlamsın bende begeniyorum bu rengii..küllü sarı ile boyarsam bi ton kdr açılır cnm niye dersen ben küllü kumral yapmıştım ondan sonra küllü koyu sarı yaptım iki ton açıldı saçımmm 1 ton kdr açmak istiyorum ondan küllü sarı yapcam sanırım..yalnız bu dedigim loreal boya için gecerli diger boyalarla boyasam açmıyorrr:)yine küllü koyu sarı yaparsam biras daha koyu tutar çünkü bu resimde akmış hali boyanın ilk başta daha koyuydu:)

57172513.jpg

süperr .. gerçekten harika bi renk olmuş .. :KK31:

X