Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

valla super gorunuyor ozellikle buradaki fotoda cooook yakismis cnm
Fotoğraf -0003Jt.jpg

Son düzenleme:
Sevgili Barbi saç rengin benim saç rengime uyum sağlıyor.. Bende evde artık evde boyamak istiyorum.. Fakat benim saç diplerim beyaz olduğu için bu saç rengine nasıl bir dip boya yapabilirim onu bilemiyorum. Fikir verebilirsen sevinirim. Veya uygulayan varsa paylaşırsa çok memnun olurum.

hımm beyaz saça dip rengi fisfisfis

ben altın sarısı boyuyorum

sende altın sarısı boyasan beyazların kapanmazmı kiiii?? bence kapanır gibime geliyo

barbie cnm sana bişi sorcm.benm saçm sarı röflelydi sonra sıkıldm eylülden beri 2 defa bakır kahve yaptm.sonra bugn palette altın sarıyla boyadm ama sarı olmadı sadece renk açıldı yani sarılık yokk.boya kutusunun içindeboyanın yanında çıkan o şey açıcı dil mii?? ondan başka bişi daha mı koymak lazm açılması için??

barbie cnm sana bişi sorcm.benm saçm sarı röflelydi sonra sıkıldm eylülden beri 2 defa bakır kahve yaptm.sonra bugn palette altın sarıyla boyadm ama sarı olmadı sadece renk açıldı yani sarılık yokk.boya kutusunun içindeboyanın yanında çıkan o şey açıcı dil mii?? ondan başka bişi daha mı koymak lazm açılması için??

canım boya boyayı açmaz kii

kahve saçı açmak için sarı boya vurman saçı turuncumsu kızılımsı bir renkten başka bişeye dönüştürmez..

evet boyanın yanındaki şey yani oksidan saç rengi açıcı ama onun miligramı ve derecesi sadece kutudaki boya için ..

saçının rengini oryalle açabilirsin ancak kuaförde

cnm ama röfle yaparkn oryal kullanmştı kuaför şimdi yine açarsm yanmaz mı?? röflelerin bitmesini mi beklesem acaba?? bi de kuaförlerden bıktm artk hem bi sürü para veriosn yine de istediğin olmuyo oryali kendim yapamaz mıym evde çok mu zor???

yapamazsın canım ya çok riskli iş

ölçülü falan hazırlanıyor o karışım

kuaförler konusunda haklısın ama koyu renk olsa evde kendin boya derim fakat saç açıcaksın sen

bişey olmaz tabiki yıpranır ama yanmaz korkma sen

tmm cnm saol bilgilendirdiğin için.. şimdilik biraz böle kullancm herkes çok beğendi hatta sarıdan daha çok yakıştı sana dediler sıkıldktn sora mecbur yine kuaför yolu göründü desene :))

ayy cnm bi de şey sorcmm senin son halindeki sarı çok güzel kuafrde açtırıp kendin altn sarısı mı boyadn yani onu merak ettm şimdii :))

saçımı nasıl yaptığım evre evre anlatıyorum arkadaşlar

öncelikle saçım koyu kahveyken kuaföre gittim ve şimdiki saçım gibi bir renk istediğimi söyledim

3 tane resim götürdüm hatta ama kuaför beceremedi

beni kahvenin üstüne yapılan bir röfleyle çıkardı ordan

ertesi gün hemen gittim tek bir renge boyattırdım saçımı o renk şu;

( bu arada seda sayan taklidi yapıyodum o resimde eşime kusura bakmayın başka resimlerim yok )kaydirigubbakcemile2

işte saçlarım bu renk boyandı sonra zamanla yıkadıkça saç rengim aktı alltran sarılar çıktı ve şöyle oldu

saçlarım bu renge döndükten sonra bende birdaha kuaföre gitmedim ve KOLESTON Küllü Sarı Aldım ve boyadım..

zamanla saçlarım dahada açıldı Bal Köpüğü rengine döndü

Bende en son Koleston Altın Sarısıyla dip yapıp dahada ışıltı katarak Bal Köpüğü+Sarı Karışımı bir renk çıkardım ortaya

Şimdi bu saçı yapmak isteyenlere önerim; evde yada kuaförde

Önce saçın tamamı Oryalle açılıcak

Sonra tamemen Küllü Sarı boyanıcak saç..

bİR KAÇ hAfta sonra saç iyice oturup boya hafif akınca

ya aLTIN sARISI ( daha ışıltı bir renk için)

yada çok açık sarı boyanarak rengin devamı böyle sağlacak

saçında kızıllık yada turunculuk oluşanlar olursa Küllü Sarıyla boyamalılar mutlaka renk oturana kadar..

sorduğun saçın oluşumu canım :icecream:

X