Doğuma Hazırlık Hangi Bebek Arabası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

erze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
92
0
Merhaba,

bebek arabası almaya başladınız mı? biz araştırma aşamasındayız. travel sistemler cok çekici geliyor . Özellikle chicco trio for me ve jane solo arasında kararsız kaldık. Bir de concord var. Anne adayları ,sizler napmayı düşünüyorsunuz? tecrübeli anneler ne tavsiye edersiniz?

ben pierre cardin 2020 ıle cıhıcco arasında kaldım chicco cıft yonlu olanı 700 ytl ama aynı ozellıkte olan pırrecardın 340 ytl arada cok fark var ama pırrecarden de yagmurluk yok 20 ytl verıp yagmurluk almak gerekecek sanırım dahada karar veremedım

Ben set halinde Chicco Enjoy Evolotion kullaniyorum ve cok memnunum ama iste Chiccolarda tek kötü olan sepetlerinin cok kücük olmasi ve bebek arabasina cook agir birseyler asamaman devrilebiliyorlar hangisi olursa olsun , dikkat edilmeli:)

ben pierre cardin 2020 ıle cıhıcco arasında kaldım chicco cıft yonlu olanı 700 ytl ama aynı ozellıkte olan pırrecardın 340 ytl arada cok fark var ama pırrecarden de yagmurluk yok 20 ytl verıp yagmurluk almak gerekecek sanırım dahada karar veremedım

chicconun hangi modelini beğendin? ct02 si cok ağır trio for me 9,5 kilo civarında aslında o da ağır gibi ama portbebenin arabaya monte olayı cok hosuma gidiyor nostaljik bebek arabaları gibi

Ben set halinde Chicco Enjoy Evolotion kullaniyorum ve cok memnunum ama iste Chiccolarda tek kötü olan sepetlerinin cok kücük olmasi ve bebek arabasina cook agir birseyler asamaman devrilebiliyorlar hangisi olursa olsun , dikkat edilmeli:)

benim beğendiğim chicco trio for me nin 2 tekerlikli olanı gibi duruyor. türkiyede sanırım yok, yurtdışı sitelerinde buldum. sen nerden aldın?

benim beğendiğim chicco trio for me nin 2 tekerlikli olanı gibi duruyor. türkiyede sanırım yok, yurtdışı sitelerinde buldum. sen nerden aldın?

Viyanadan aldim canim ben burda her türlüsüde var , zaten viyanada yasiyorum :)

chicco hepside cok kullanisli

ben concord neo aldım en kolay ve hızlı kapanma ödülü var.. gerçekten çok kolay ve pazar arabası gibi kapandıktan sonra çekiyosunuz.. herkese tavsiye ederim..

concordda portbebe olmadığından dolayı pek düşünmüyorum, portbebesini arabaya monte ettin mi eski, nostaljik bebek arabalarına benziyor ya acaip hosuma gidiyor

portbebeside var .. hatta 3 parça ..ama biz port bebe ve diğer puset olanını aldık.. düğerine gerek görmedik..

chicconun hangi modelini beğendin? ct02 si cok ağır trio for me 9,5 kilo civarında aslında o da ağır gibi ama portbebenin arabaya monte olayı cok hosuma gidiyor nostaljik bebek arabaları gibi

for me begendım fıatı pahalı ct02 cıft yonlu degıl benım ıçın cıft yonlu olması onemlı
sanırım pıere carden alıp 2020 ustune yagmurlugunuda alıcam heralde

kızlar ben kendimce bu araba işini çok araştırdım yerli yabancı pek çok siteden inceledim hatta yetmedi burda olmayanları çok pahalı olanları hepsinin videolarını izledim.çok yakın arkadaşlarımız gecen sene bebekleri oldugunda chicco for me travel set aldılar onların yasadıklarını çok yakinen tecrübe ettim.... ve sonuç....arabanın en önemli özelliği hafif olmasıymış kızlar... yani şöyle düşünün bir elinizde bebek bir elinizde canta bir elinizde puset tek basınıza evden çıkıp dışarı çıkabiliyomusunuz...dolmuşa taksiye binebilecekmisiniz hadi bunların dışında aldığınız araba ,arabanızın bnagajına sıgacakmı,tüm bunların yanında kolay açılıp kapanıyormu....(tez konusu olur bu :))
bide sunu unutmamak lazım bu minnoşlar büyüyüp 1 yasına gelip yürümeye baslayınca da binmiyolar bu meretlere....onun için bence bunlar yatar pozisyondayken araba daha önemli ve işlevsel.ben bunları düşünerek maxi cosi zapp ve cabrio fix aldım..hem en hafif araba hemde eşim hollandadayken buranın yarı fiyatına alma sansım oldu.. bu arabanın tek ve en büyük dezavantajı isecabrio fix cıkıp tenteye gecilince(ki bu da 1 yasından sonra oluyo yatmaması (valla kızlar bunu göze aldım)arkadaşlarımın chicco for me ile yasadıklarını görünce varsın ööle olsun dedim...arabaya takılan bahsettiğiniz port bebe çok güzel çok işlevsel uzun süre bebekken yatak olarak kullandılar ama o bile tek basına çok agır annenin kaldıracagı gibi degil..onun yerine eger daha uygun bişey olsun araba koltugu istemiyorum yatsın hafif olsun diye düşünüyosanız yine chiicco lite way diye bi model var hemde 200 tl civarı onu alın derim.. çookkk uzun oldu ama çok araştırdım kızlar.. başlığı görüncede dökülesim geldi....sırnaşık şeykaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Kızlar benim bebeğim 9 aylık. Gidipte 700liralık falanda araba almadım. Baby go nun arabasını almıştım. 200 liraya. Arabada önemli olan arkaya öne dönmesi, yağmurluk olması bide kızlar üstteki çadırının arkaya çıtlı olması. Çünkü eğer çıtlı değilse yatırdığın zaman arabayı arkadan rüzgar giriyor. Öyle cancord chicco falan diye aldanmayın. Hemen hemen hepsi aynı. Benim arabamında bezleri yıkanabiliyor, geniş, rahat. Bence tabiiii.

Bencede,arabalar icinde en guzeli,kullanimi en kolay olan STOKKE Explory ! Daha bugun gittik,butun markalara baktik.Heosini denedik diyebilirim,en kullanisli olani bana stokke explory gibi geldi.. Tek elinle bile cok rahat cevirebiliyorsun. Hafif,ve goruntusude cpok guzel gercekten.

dün kraft ın 256 nolu modeline baktım . 3 tekerlekli. kullanışlı ve fiyatı da uygun. ama karar veremedim.250tl

Bencede,arabalar icinde en guzeli,kullanimi en kolay olan STOKKE Explory ! Daha bugun gittik,butun markalara baktik.Heosini denedik diyebilirim,en kullanisli olani bana stokke explory gibi geldi.. Tek elinle bile cok rahat cevirebiliyorsun. Hafif,ve goruntusude cpok guzel gercekten.

3800 tl dio canım onada baktım şimdi netten o kadar para werilirmi bebek arabasına yaw:eek:lmaz: sen ne kadara aldın?

Kızlar selam mart 2009 annesıyım.. bıze mothercare den hedıye geldı memnunum. Ama kendım alsaydım bebecomfort gibi modellerden alırdım. yani puseti iskeletten ayırıp ana kucagının sadece takıldıgı modellerden.Her gun bebegını bebek arabasıyla kayınvalıdesıne goturup getıren bırı olarak yanı arabayı cok kullanan bırı olarak tavsıye etme hakkımı kullandım :)

kızlar ben jokerden bunu aldım..şimdilik hoş gibi geliyor...kullanınca göreceiz..:)))

loola marka...

Eklentiler

• $30102009046.jpg
    $30102009046.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 84
  • $30102009047.jpg
    $30102009047.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 81
  • $30102009048.jpg
    $30102009048.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 89
  • $30102009049.jpg