bebek arabası

erze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
92
0
Merhaba,

bebek arabası almaya başladınız mı? biz araştırma aşamasındayız. travel sistemler cok çekici geliyor . Özellikle chicco trio for me ve jane solo arasında kararsız kaldık. Bir de concord var. Anne adayları ,sizler napmayı düşünüyorsunuz? tecrübeli anneler ne tavsiye edersiniz?

benim tavsiyem kesinlikle çift yönlü olsun tek yönlü alacaksan baston tarzı olanlardan al bebek büyüdikçe ağır arabalar hiç çekilmiyor

benim tavsiyem kesinlikle çift yönlü olsun tek yönlü alacaksan baston tarzı olanlardan al bebek büyüdikçe ağır arabalar hiç çekilmiyor

beğendiğim modeller ( chicco trio for me ve jane solo travel sistem ) sanırım çift yönlü, ikiside baston tarzı katlanıyor ağırlıklarıda 8,5 ile 9,5 arası değişiyor..chicconun tekerlekleri cok zayıf göründü gözümüze, sanki kullandıkları kumaş daha kaliteli..

Selam öncelikle Allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Hayırlı doğumlar diliyorum Ben çok araştırdım araba alırken yaklaşık 20 tane model bakmıştım .Çok şık görünenler çok zor katlaması açılması falan .Chicco yu düşünme derim ben bizim arkadaşlardan Sibel kullanıyor çok ağırmış oto koltuğu falan memnun değildi bebeğide sevmemişti arabayı .Ben bebe confort kullanıyorum çok rahat çift yönlü çok da şık bir araba travel sistem olarak da satılıyor ama ben oto koltuğunu almamıştım iyikide almamışım çok küçük geldi bana .Arkası tamamen yattığı için 0'dan itibaren kullanılyor .Bastonlara göre biraz ağır tabii 10.5 kg. civarı ama katlaması kullanışı çok rahat .Dezavantajı ayak örtüsünün olmaması bir de çanta takılmıyor .ıstersen incele internetten .

Selam öncelikle Allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Hayırlı doğumlar diliyorum Ben çok araştırdım araba alırken yaklaşık 20 tane model bakmıştım .Çok şık görünenler çok zor katlaması açılması falan .Chicco yu düşünme derim ben bizim arkadaşlardan Sibel kullanıyor çok ağırmış oto koltuğu falan memnun değildi bebeğide sevmemişti arabayı .Ben bebe confort kullanıyorum çok rahat çift yönlü çok da şık bir araba travel sistem olarak da satılıyor ama ben oto koltuğunu almamıştım iyikide almamışım çok küçük geldi bana .Arkası tamamen yattığı için 0'dan itibaren kullanılyor .Bastonlara göre biraz ağır tabii 10.5 kg. civarı ama katlaması kullanışı çok rahat .Dezavantajı ayak örtüsünün olmaması bir de çanta takılmıyor .İstersen incele internetten .

benim beğendiğim chicco modeli 9.5 kilo, annemle esim denedi kaldırdı vs. baya iyi dediler hafif bulmuslar. tacrübeli bir anne olarak sence kac kilo civarı olmalı bebek arabası

canım ben baby hope markalı travel sistem bebek arabası almıştım netten hala kullanıyorum bebek arabasını çift yönlü tek elle katlanabiliyor hafif birde travel sistem iyi gerçekten ben çok memnunum oğlum şimdi 8 buçuk aylık ama hala bir yere giderken arabada kullanıyoruz eşim önce ne gerek var buna diyordu şimdi iyiki almışız diyor.ilk başlarda bebek arabasına takıp kullanıyorsun evde ana kucağı gibi kullanıyorsun sonra otomobilde kullanıyorsun hastaneye sağlık ocağına giderken ... baya kullanışlı oldu bizim için tavsiye ederim birde bence ara renk al ikinci bebeği düşünüyorsan kızda olsa erkekde olsa kullanabilirsin

Tabii derya denzie katılıyorum bizim vardı zaten araba koltuğumuz Bebe konfortunkinede çok küçük diye gerek görmemiştim .
Valla hani çok hafif olmamalı bence sağlam olmalı geçenlerde gördüm bebek üzerinde bebek dediğim 2 yaşında falan yere birşeyini düşürdü almak için eğildi arabayla birlikte hooooopppp yere allah korusun yanii sonuçta 3- yaşa hatta daha uzun süre kullanlar var alaışveriş merkezlerinde falan ii oluyor gezerken uyuyor falan çocuk rahat ediyorsun .:))

ben baby 2 go almıştım sağlam tek elle bile katlanıyor ama bu işi genelde eşim yapıyor çünkü biraz ağır sağlamlığı bundan kaynaklanıyor bilmem ama memnunuz

bir arkadasımda peg pregoyu önerdi, ama çift taraflı kullanılabilen olsun dedi

X